Advertisement

Boonsboro High School honor roll

January 01, 2011

Boonsboro High School

Second marking period
Distinguished honor roll

Grade 9 — Sarah E. Ballow, Samantha R. Biddinger, Michael G. Carroll, Danielle N. Evans, Gregory J. Fiola, Alexandra D. Hawbaker, Jakob A. Hoberg, Jacob F. Hughes, Renee N. Johnsson, Sasha V. Margob, Valerie J. Mason, Kate E. Menas, Stephanie E. Pantos, Paul P. Previti, Vincent M. Smith Di Leo

Grade 10 — Ethan D. Allnutt,  Scott R. Bennett, Amber D. Buchanan, Rebecca L. Bushko, Mariah J. Chapelle,  Chad E. Cowden, Caroline E. Cukier, Bradley R. Enfield, Ian R. Fields, Shelby L. Geraci, Shelby R. Griffith, Jennifer M. Harris, Tyler J. Hebert, Brooke N. Hood, Bradley C. Hull, Sara L. Jennings, Amanda L. Kerr, Megan H. Kiley, Davin Kim, Dayaun Kim, Steven S. Kurapaty, Michael G. Lacey, Kendra L. Laster, Carly S. Mazzone, Emily M. Mercier, Peter A. Myers, Shannon P. O’Brien, Job J. Redman, Chase A. Remsburg, Carly L. Rippeon, Meghan C. Sikes, Elizabeth M. Slick, Lacey M. Smith, Hannah E. Stevens, Brittany M. Stevenson Payne, Sebastian Walton, Matthew J. Williams, Rami B. Yanes, Sarah A. Zielinski

Advertisement

Grade 11 — Paige L. Dutrow, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Kyle H. Goetzinger, Ashlyn T. Hawbaker, Patricia C. Hawkins, Mary C. Heaney, Brittany M. Kookaby, Kelsey R. Mannix, Paige A. Marshall, Caitlin A. Martin, Shannon L. McClellan, Sean M. McGrogan, Abigail S. Morgan, Karina C. Ortiz Lara, Cullen M. Scott

Grade 12 — Shannon E. Anderson, Samantha K. Barger, Nicole R. Barnes, Rachael T. Birky, Jared D. Blickenstaff, Dylan S. Bright, Whitley M. Burns,     Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Jaclyn C. Fiola,  Sarah C. Hull, Kasey L. Jenkins, Arthur J. Lacey, Kaleigh P. Mason, Zachary A. McGee, Caitlin A. McGrogan, Shelley A. McRorie, Stevie A. Melody, Kaylee N. Monninger, Amy M. Moore, Kenneth C. Nelson, Allison J. Pettyjohn, Tessa G. Robillard, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Nicholas G. Sanderson, Erin C. Scally, Charles G. Seabright, Anthony E. Sigler, Ian C. Snyder, Lauren A. Spring, Shannon C. Strong, Allen M. Thomas, Amanda K. Truax, Morgan N. Van Fleet, Amber N. Welch, Charlotte B. Whipp, Adelaide L. White

Honor roll

Grade 9 — Sarah A. Anderson, Jennifer C. Barnes, Kaitlin G. Bell, Jordan L. Bingaman, Chance J. Bowman, Skyler N. Casto, Rachel M. Cole, Blythe E. Collins, Logan S. Coren, Jordan Coulter, Kortney R. Cunningham, Amber E. Demory, Nicholas S. Dougherty, Alex D. Duckfield, Kristina M. Eikens, Maggie J. Flook, Megan K. Fuscsick, Danielle L. Gallupe, Caitlin M. Gaudin, Tyler G. Giffin, Jacob R. Gigeous, Joseph R. Gladhill, Tara E. Hahn, Benjamin J. Harrah, Alexander Q. Hess, John W. Higdon, Hannah M. Himes, Rachel A. Holmes, Julia M. Horst, Mark P. Leadingham II, Amber D. Lee, Allison Mason, Jenna E. Matson, Connor P. McClellan, Danielle C. Midgett, Victoria M. Mills, Tessa M. Moats, Kevin W. Mower, Savannah A. Mower, Jasmine M. Myers, Kelsey B. Pittsnogle, Kinsee B. Poffenberger, Amber F. Potter, Natalie D. Reeder, Allyson A. Rice, Courtney B. Ridenour, Cori N. Robertson, Maria E. Rochford, Samantha R. Sabol, Elizabeth M. Seabright, Katrina M. Seabright, Kyler T. Skeens, Lydia K. Smallwood, Erica P. Smith, Kelsie N. Smith, Christian O. Solberg, Breanna N. Springer, Randi A. Stavrou, Cayley G. Stefanizzi, Donavan J. Taylor, Alexander C. Thaggard, Taylor C. Thompson, Nathan D. Tucker, Jazmin A. Valentine, Savannah K. Waddle, Trevor L. Walsh, Nicole L. Wells, Maeve M. Windsor, Sara L. Wright, Nicholas J. Zielinski

Grade 10 — Serge Aleshin Guendel, Gerick P. Allen, Sean L. Anderson, Quinn B. Barr, Cassandra H. Basford, Derek N. Bonds, Reiker P. Bowles, Tiffany J. Bowman, Bonnie D. Boykin, Nicole M. Bruno, Brandon M. Butrick, Amanda N. Cardelli, Alexander A. Carlson, Tyler W. Castle, Garrett K. Churchey, Jay A. Cline, Samantha J. Cochran, Emily R. Cronise, Kristyn L. Davis, Brandon A. Debee, Abigail E. Duncan, Kelsey W. Eichelberger, Brooke A. Fisher, Cody J. Flanders, Caroline Fraser, Jeremy D. Frocke, David N. George, Colin J. Glass, Seth A. Greenbaum,  Daniil A. Gribok, Tristan L. Hartle, Jordan Haskell, Meghan M. Hauver, John K. Hershey, Kyle R. Hobbs, Justin M. Jardeleza, Karissa A. Kalbflesh, Ashley L. Keedy, Rex S. Le Gore, Kathryn T. Lively, Adam M. Love, Hunter A. May, Meghan E. McMahon, Ian B. McMillen, Andrew R. Meighen, Julie M. Mentzer, Emily B. Moats, Jennifer L. Moore, Tawanda Mukudzavhu, Elinor E. Nogle, Skyler N. O’Neill, Andrea R. Pettyjohn, Susie J. Reigh, Courtney T. Rose, Corey R. Schweitzer, Kellsey M. Shank, Austin M. Showe,  Kylee R. Sipocz, Samantha A. Smith, Christopher A. Snyder, Keiana L. Stern, Ean N. Stine, Sialea B. Strong, Casey R. Strunk Jr., Natelie M. Tobery, Jacob A. Walker, Allyson E. Wallace, Jennifer A. Webber, Emma N. Wennick, Rakel S. Wilson, Michael T. Wood, Natalie T. Young

The Herald-Mail Articles
|
|
|