Advertisement

Smithsburg High School honor roll

January 01, 2011

Smithsburg High School


Second marking period
Distinguished honor roll     

Grade 9 — Andrew M. Bowers, Young Chin, Brittney A. Dehart, Elizabeth A. Dennis, Lillibeth Diaz, Christina M. Diffenderfer, Jenny E. Fritts, Emma J. Gerhold, Courtney A. Graves, Megan M. Graves, Lauren J. Greenwood, Alissa M. Howard, Attiya H. Latif, Joanne C. Lee, Randi M. Leydig, Chelsea J. Massie, Torre C. Montoya, Usman A. Qadri, Karissa N. Reigh, Emily I. Rowan, Alyssa M. Royster, Zachary L. Schaeffer, Elizabeth C. Scrivener, Michael A. Siefert, Shelby L. Stotelmyer, Kailey M. Stracka, Azka Tariq, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Samantha A. Tilden, Trumer J. Wagner, Nora K. Waltz, Kourtney H. Wells, Kelly A. Winders

Grade 10 — Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Mia R. Cardone, Haley N. Caudell, Erin K. Cooley, Luke N. Daigneault, Heather L. Delauter, Dominique H. Dilandro, Jacob A. Dwyer, Cara A. Ferguson, Zane B. Gardenhour, Melanie E. Garvey, Erica E. Hargreaves, Cody D. Hartman, Nathalia Henriquez, Kyle W. Huntzberry, Courtney N. Keener, Sarah R. Kretzer, Donovan J. Lawrence, Yunghon K. Lee, Yungkong K. Lee, Devon D. Martell, Ashlee G. Metzger, Emily O. Seward, Kinsey E. Shifflett, Savanah A. Smith, Megan J. Stracka, Caitlyn E. Wilson, Emma G. Zahm

Advertisement

Grade 11 — Allyson E. Bowers, Brady W. Boyer, Taylor N. Cline, Matthew R. Deal, Bryn N. Doubledee, Bethany Happel, Lauren M. Johnson, David A. Knode, Yulia V. Kravchuk, Abdul R. Latif, Tanner S. Leach, Jordan L. McDonald, Jordan L. McNairn, Logan M. McSherry, Heather C. Mitchell, Cori M. Potter, Harley J. Shaff, Sarah A. Smith, Ashley R. Spinks, Sarah C. Stayer, Kylie D. Stoup, Nichole M. Thompson
Grade 12 — Cody J. Baker, Danielle R. Beaver, Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Katie L. Gigante, Vanessa A. Mackley, Diana L. Mittag, Regina Palmer, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Michael S. Rowe, Katherine R. Smith, Kellar A. Smith, Juliette M. Wallace     

Honor roll

Grade 9 — Tyler J. Baer, Erica S. Benner, Brendon M. Bickford, Jordan A. Bliss, Dalton R. Condo, Kayla B. Cox, Brittany C. Denham, Scott A. Elwood, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, Victoria L. Ferguson, John C. Fraser, Trevor J. Fulmer, De Tavis M. Gantt, Brian A. Garcia, Joshua S. Garnand, Kyle E. Geblein, Garrett T. Ghafir, Austin R. Grove, Kelsey L. Hart, Asia D. Hendricks, Eric Janisko, Brianna E. Johnson, Ryan M. Karroll, Charles M. Kokoski, Juan R. Lomeli, Marisa E. Marquez, Tiffany M. McNeil, Emily E. Merritt, Joshua P. Miller, Preston L. Miller, Mira A. Moaveni, Kourteney A. Mongan, Brandon R. Mose, Paul M. Mose, Lucinda A. Nehemias, Samantha R. Partlow, Daniel J. Pastwa, Kristen K. Peake, Naomi Pettway, Monica A. Plank, Alexandra R. Poffenberger, Toriana A. Pyron, Steven E. Rishell, Hannah J. Rohrer, Melanie N. Saylor, Jessica A. Sensenbaugh, James D. Shifler, Matthew E. Sprecher, Evan H. Stanford, Taylor M. Stauffer, Gino L. Stella, Grant Stephens, Sara E. Stone, Johnna L. Stoup, Kyle W. Testerman, William L. Wiles, Jessica P. Yesacavage, Fatima Zia

Grade 10 — Sebastian A. Almeida, Andrew O. Appel, James D. Auger, Ashleigh M. Baxter, Jessica M. Benner, Ryan J. Bolton, Connor R. Brown, Hannah Cooper, Colton S. Duvall, Brandon N. Ellison, Larry J. Etter, Anna S. Fandel, Melissa M. Fell, Kaylee E. Fox, Adler J. Garrett, Joshua T. Gladhill, Sabrina C. Green, Kayla M. Griffith, Jacob T. Heward, Kaylyn M. Horner, Brittany A. Johnson, Justyna N. Jordan, Thomas M. Keely, Cobi J. King, Elyse L. Koterwas, Ryan T. Kreun, Cody F. Lancaster, Austin M. Lane, Natalie M. Larsen, Hannah E. Leaman, Darian B. Lee, Yungnam K. Lee, Kaley M. Lefferts, Travis Leopold, Andrew N. Lewis, Brianna N. Meyer, Randal Nee, Morgan S. Nicley, Alek E. Redenbo, Sandra L. Reynolds, Seth J. Roberts, Elizabeth A. Shearin, Jordyn K. Smith, Desiree S. Sowers, Bryan P. Tracey, Katlyn G. Yano, Randy C. Young

The Herald-Mail Articles
|
|
|