Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

December 26, 2010

Western Heights Middle School

Second marking period
Distinguished honor roll


Grade 6 - Vialeta Brodava, Hajah M. Conde, Kaleb J. Corbin, Kayla L. Hall, Bethany R. Helman, Sierra M. Hill, Danyelle N. Hoffman, Julie A. Hutzell, Emeli M. Lemus Lizama, Kelsi N. Maddock, Dylan E. Newell, Lauryn B. Niamkey, Melanie E. Raible, Herwin R. Sarabia, Dena H. Solieman, Tiarah L. Townsend, Virginia L. Vider, Hollyann D. Wettstein.

Grade 7 - Kaitlin A. Carpenter, Bailey M.  Covington, Benjamin C. Forrest, Mariah E. McPherson, Jennifer N. Montgomery, Rebekah F. Rhodes, Paige E. Shanholtz.

Grade 8 - Christopher Albertson, Yaraslau Brodau, Melissa L. Carpenter, Kenneth M. Daniels, Kristin A. Dobson, Laken B. Feeser, Darina Kantsavenka, Logan T. Keith, Maurtel D. McMillan, Tori A. Mills, Payton S. Mohammed, Kyle W. Moir, Joshua J. Murray, Joshua M. Pettit, Jermaine A. Tyler, Aiden Waugh, Fawad Younus.

Honor roll

Grade 6 - Kalisha D. Adams, Justin M. Akins, Zoie N. Alexander, Donald W. Allgeier, Madison N. Baker, Morgan J. Barnhart, John Bewley, Jackie J. Bladen, Magnolia M. Blahut, Maryland L. Broadus, Rhoshima A. Bromfield, Benjamin P. Carbaugh, Hoyt W. Chaney, Keylin A. Colindres, Laurynn Cooper Jordan, Katlyn M. Davis, Tahmeia A. Dingle, Elijah M. Dreuitt, Eduardo Elias Vasquez, Tiana Ford, Steven D. Fox, Michael G.  Freeman II, Jalyn L. Garner, Hannah J. Gleason, Bailey M. Goodman, Kerrington P. Goodman, Zachery A. Grams, Hailey D. Hammersla, Taymija J. Harrison, Jonathan T. Higgins, Anthony A. Hodges III, Bradley J. Jones, Makayla M. King, Breanna N. Kline, Inziyah T. Lockley, Katelin B. Lundy, Dajohnna L. Lyles, Christian N. Mendoza, Seth A. Merrill, Brianna N. Mills, Amesha L. Moore, Jeremy Moore, Nicole L. Murray, Mizayah A. Norris, Cam L. Patterson, Arlene E. Paulino, Austin W. Pepple, Tierney R. Richard, Elijah Y. Roman, Exzavion J. Roman, Matthew J. Rosario, Noah Ryan, Tamyra N. Salters, Hannah D. Schenck, Kiersten R. Shilling, Michael T. Shoemaker, Benny Sigler, Dominique Smith Blackmond, Ayress R. Stewart, Madison J. Stotler, Tye Jah N. Thomas, Freddie C. Thompson, Christopher J. Tich, Guydon W Tier Williams, Jessica L. Turner, Lauryn M. Unger, Samantha K. Vanpelt, Jeffrey A. Wetzel, Katlin R. Wolfe.

Grade 7 - Chelsey W. Alexander, Amanda L. Allen, Sarah R. Ardinger, Damian L. B Smith, Sophia C. Bartell, Anthony H. Benda, Brittney M. Bowers, Dallas M. Burger, Alexandru Curca, Alexander L. Darr, Zaria  Dimes, Emileigh P. Ebersole, Steven J. Goff, Cameron T. Grove, Hannah B. Hawkins, Karlee B. Hines, Darius L. Hockaday, Kaitlyn D. Hollinger, Kendra A. Jeffries, Samantha R. Jenkins, Alison J. Keelan, Katelynn M. Kelly, Logan K. Kendall, Tiffany M. Kline, Tana N. McKinsey, Patrick L. McNair, Ryan McGuire, Alexandra L. Mourton, Janay J. Parker, Sara R. Paz, Brittany W. Pittard, Sierra Pompell, Zachary N. Prather, Bethany Pruchniewski, Michael B. Shatzer Jr., Aaron R. Sipes, Matthew R. Snodderly, Tara A. Sprecher, Kelly Stephenson Jimenez, Tiffany Stotelmyer, Heidi M. Sutphin, Holli R. Sutphin, Lonette Turner, Kevin Vaughn, Isiah C. Vinson, Alexa R. Weatherwalks, Andrew M. Whitesides, Katrina E. Williams.

Grade 8 - Victoria B. Anderson, Taylor L. Barnhart, Cara L. Baughman, Dylan M. Bickford, Tyler J. Biery, Alexia L. Butler, John Michael P. Carbaugh, Raughn Carter, Sabrina R. Chang, Curtis S. Chedester, Marcia S. Devore, Dante J. Edmond, Emily S. Folk, Dustin Gossard, Meggan L. Grams, Alexis Howlett, Malicia C. Ingram, Darryl L. Jackson, Michael A. Jordan, Jacquelin Lemus Lizama, Marissa M. Mayhew, Nicole Paulino, Shianna M. Race, Damion A. Rhymer, Luke E. Richards, Jorge L. Rios Dones, Jessica S. Rivas, Reham H. Solieman, Samantha C. Startzman, Daniel C. Turner, Caitlin A. Vere, Cory Webber.

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|