Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

December 26, 2010

Smithsburg Middle School

Second marking period
Distinguished honor roll


Grade 6 - Jennifer E. Barnes, Megan R. Black, Harrison D. Brown, Emily A. Gorman, Brett N. Grove, Jade S. Lee, William K. Merritt, Grace S. Miller, Mallory B. Moholt, Samuel J. Plasterer, Dmitry Podobreeva, Spencer J. Prete, Samantha E. Pryor, Brianna N. Rowe, David O. Schupp, Talia E. Seidman, Cole S. Shifflett, Charlene G. Starr, Coby L. Taylor, Julia E. Thomas, Quinn M. Wandalowski

Grade 7 - Ernst C. Arnold, Claire L.  Bodine, Leah E. Ellis, Bailey E. Hovermale, Cassandra Li, Bryanna G. Luke, Zakary S. Newberry, Lindsay K. Penwell, Michael S. Robinette, Josephine Snyder, Dakota L. Vaughn, Sarah E. Wagner, Fiona R. Zahm

Grade 8 - Taylor M. Cooley, Marissa N. Dangler, Rais D. Djampa, Christopher D. Henderson, Rebekah A. Horst, Kayla M. Huntzberry, Lydia Jernigan, Jacob R. Markoff, Shannon M. Mehaffie, Michael. S. Messina, Matthew D. Pryor, Cassidy Pryor Vega, Jessica M. Rowland, Isra Tariq, Caitlin J. Wolfe, Jenifer N. Wood


Honor roll

Grade 6 - Hailey G. Bachtell, Jensen R. Bachtell, Christina M. Barnes, Brianna L. Brady, Faith N. Bruchey, Jonathan T. Buckley, Megan E. Davis, Sydney E. Davis, Brienna M. Denham. Elizabeth M. Diaz Frias, Brett S. Douglas, Candela D. Dubon, Megan N. Dunsworth, Ashley E. Dwyer, Caitlyn B. Evans, Austin E. Goetz, Ryan J. Gordon, David L. Hagens, Madison Haller, Madalynn R. Hatfield, Katherine J. Hedges, Brittney D. Hejduk, Morgan R. Henderson, Bradley R. Hendrix, Jennifer Hernandez, Jared H. Hill, Gabriella J. Howard, Hunter M. Ingram, Jesse R. Kauffman, Dominique A. King, Collin T. Kissner, Kade I. Knodle, Seth M. Lagrutta, Jonah C. Leach, Ryan D. Leas, Justin M. Lesher, Alexander R. Lowery, Samuel C. Madock, Taylor L. McCarthy, Morgan P. McCauley, Caleb G. McDougal, Morgan G. Mills, Mark P. Moholt, Austin L. Moser, Liam P. Nolan, Kaylee A. Perry, Emma M. Protsch, Brady M. Riddell, Tanner D. Rohrer, Jane E. Sagoe, Shelby M. Sandstoe, Cameron E. Scott, Briana M. Smith, Taylor D. Smith, Jason W. Smith Jr., Allyson I. Spaid, Sarah J. Stanford, Isaac J. Stottlemyer, Kenzie R. Stout, Madison L. Taylor, Cameron K. Thomas, Kirsten E. Tilden, Kyleigh L. Viar, Alessandra R. Vidal, Isaiah T. Warfield, Griffin B. Weaver, Joseph L. Wesmiller, Bryce A. Wiles, Brielle A. Winders, Richard C. Wishard

Grade 7 - Daniel S. Ausherman, Christopher M. Babylon, Alaina M. Black, Allyson E. Boyer, Jeremy D. Boylan, Faith R. Brown, Savannah J. Celestial, Allison M. Cline, Emma L. Conrey, Joshua Constantino, Britney A. Cruickshank, Carley A. Cupernall, Roan P. Cutschall, Micha G. Daigneault, Noah W. Daigneault, Brynn L. Dao, Alexis N. David, Megan M. Davis, Tori C. Degroat, Amanda D. Delauder, Jacob S. Dove, Jared S. Durning, Brooke K. Ebersole, Alex N. Faust, Kevin P. Ford, Tamarra S. Francis, Daniel J. Frantz, Morgan M. Fraser, Seth A. Garnand, Joshua W. Geblein, Haley E. Griffith, Kamryn A. Grosh, Maheen Haq, Caitlin M. Harris, Bryce R. Hawker, Nathan J. Hays, Holly M. Hogue, John V. Howard, Michael N. Hunter, Cole O. Huntzberry, Matthew T. Jaouni, Erika M. Johnson, Daniel F. Jornlin, Cole J. Kline, Emmett J. Krager, Dwayne D. Marshall, Madeline J. Mazenko, Connor M. McCoy, Rebecca M. Mettille, Hope M. Miller, Tanner J. Minnick, Megan K. Moran, Mari E. Mullane, Kalynn N. Murray, Hannah E. Nave, Victoria L. Neal, Nina Nguyen, Brandon D. Peake, Julia E. Pepper, Tyler S. Pettway, Faizah T. Pirzada, Dayton A. Pryor, Siddarth Rao, Brandy L. Richey, Megan E. Roberts, Christopher S. Rowan, Marissa N. Saylor, Bryce K. Scharenbroch, Devyn R. Shank, Kennedy E. Shaver, Jason Shifler, Alexis R. Smith, Jonah L. Smith, Alexis N. Spickler, Steven Spigler, Alexander D. Stephenson, Noah W. Stottlemyer, Jared S. Swope, Melanie G. Taylor, Cody R. Topper, Alexa L. Vetter, Jacob R. Walter, Christopher L. Weller, Mary E. Wesmiller, Amber N. Whittington, Julia L. Wiles, Ethan E. Wilt, Hollee D. Winders, Wenyi Wu, Kory J. Zeigler

Grade 8 - Dalton C. Alexander, Colin E. Allnutt, Madison N. Bachtell, Michael E. Barnhart, Carrie J. Barr, Ashley K. Barrett, Payton B. Belella, Brianna M. Black, Natalie B. Bobbitt, Tamia C. Branch, Garrett E. Brenk, Dylan M. Bryce, Quinton X. Carey, Mark A. Catangui, Ellie M. Clark, Masa T. Conteh, Nasu M. Conteh, Jennifer R. Coyle, Grace D. Crouch, Vanesa A. Cuevas, Matthew D. Cumblidge, Demi F. Damico, Haley M. David, Shane G. Deal, Jose E. Diaz Frias, Tessa A. Dorsey, Adam S. Dwyer, Evan D. Eckenrode, Colin P. Everett, William J. Ewing, Kaitlyn M. Fauntleroy, Rachel Faust, Zane M. Garrett, Garrett L. Grove, Hannah N. Grove, Ashley F. Haller, Briana F. Haugh, Lydia J. Hill, Elisabeth A. Hines, Whitney E. Hines, Heath A. Hott Jr., Kaitlynn M. Howard, Brendon K. Hult, Joel P. Jordan III, Yeabu J. Kamara, Kayla N. Kingsbury, Alexa E. Knode, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey, Cheyenne E. Little, Otilia Macarisin, Sophia R. Mancini, John J. Martin, Elizabeth B. McLaren, Marco G. Messina, Megan M. Mikulsky, Lydia M. Miller, Ryan E. Milligan, Rebekah L. Morales, Alex R. Nee, Lexa N. Nicewarner, Saleaha T. Pirzada, Brandon T. Potter, Blake E. Rath, Nathaniel E. Redmond, Brittni L. Reynolds, Michael T. Ringquist, Taylor R. Scott, Marissa B. Seeders, Ryan J. Shaver, Isaac Sherman, Layz Y. Simabukuro, Jessica L. Snowden, Adam K. Spigler, Garrett J. Spinks, Jordan D. Tapley, Brennan F. Taylor, Zoe E. Warrenfeltz, Jeffrey D. Weaver, Catherine West, Matthew J. Wilson

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|