Advertisement

Honor rolls

December 17, 2010

Northern Middle School

Second marking period

Distinguished honor roll


Grade 6 —
Madyn Abeles, Sarah Amalfitano, Anthon Berg, Tiana Bowie, Bray Burkholder, Katelin Cabatit, Bailey Claudy, Jeremiah Clemmer, Max Conrad, Thomas Cremins, Alexander, DeGrange, Chloe Dickinson, Christian Drury, Emily Fauber, Ethan Fields, Karen Gonzalez, Erica Greenwald, Carinna Householder, Tierra Hull, Katherine Joaquin, Garrett Johnston, Lily Kigin, Jessica Lamont, Katherine Lee, Destiny Lindsey, David Lyles, Akua Mireku Baabu, Katherine Montas, David O'Donoghue, Dominick Perini, Austin Powers, Liam Roberts, Amber Robinson, Meaghan Sebrosky, Felicity Shafer, Mark Shepheard, Hannah Statler, Michael Stevens, Marguerite Stewart, Tara Supit, Maira Tarawallie, Kira Tarbart, Robertson Viar, Thomas Wassel, Adelaide Wink, Jingyi Zhao,

Grade 7 — Sophia Abeles, Conor Almoney, Brandi Binkley, Brandon Binkley, Adrianna Campher, Hannah Cuthbert, Melissa Davis, Belvine Foucha, Nicholas Green, Jacob Hoover, Natalie Karlen, Mary Kinman, Mekenzie Ludwig, Ebada Mun, Patrick O'Connor, Anna Scheck, Andersen Sindaco, Abigail Singer, Ariane Stark, James Will

Grade 8 — Benjamin Beard, Max Burzinski, Elta Clarke, Taylor Coombs, Tyra Fields Maynard, Khaliah Frost, Josh Hollin, Anahita Hormozi, Mabry Kane, Diana Kontsevenko, Laura Manspeaker, Sarah Mason, Waide McComas, Jenny Milani, Christopher Milford, Christopher Mills, Connor Moulton, Yavuz Sefik, Sarah Troxell, Osman Yakhuzov

Honor roll

Grade 6 — Nicholas Aguilera, Tyler Allen, Abigail Angles, Aric Baker, Stuart Boone, Nina Bowen, Jamin Broadus, Jazmine Bussard, Erin Byard, Tajhia Carter, Brandon Castera, Kahsim Cloyes, Devin Corley, Kylie Doberer, Adam Dutrow, Eric Elliott, Elizabeth Fahey, Micaela Fleetwood, Ryan Freels, Elijah Gatewood, Christiann Gatrell, Kamijhae Green, Matthew Haller, Collin Halterman, Noah Hamburg, Malikka Harris, Tijani Harris, Natalie Heredia, Cheyenne Herson, Emily Hoffman, Alisa Hudzik, Nikita Johnson, Kendall Jones, Zachary Klein, Nathan Kline, Timothy Kolb, Amanda Larsson, Ivy Long, Ryan Maguire, Anthony Manilla, Sarah Mason, Marly Metayer, Michael Milner, Kaitlyn Minor, Rachel Moats, Ryan Montes, Jazzel Moore, Cason Morgan, Jennifer Morris, Umar Murshiddinov, Myles Nicholson, John Ordona, Katelynn Orr, Zachary Owens, Jerel Parker, Samantha Patrick, Andrew Patterson, Liliana Pena, Elysia Pinkard, Ryan Repp, Jacob Reyes, Skylar Rice, Kenneth Romero, Justice Rouse, Jayvien Sandridge, Jamison Siebert, Rachel Sink, Hannah St. Clair, Precious Steel, Alexis Stoner, Justice Sullivan, Cory Swartwood, Taylor Swinson, Jasmine Techie Mensah, Shawn Thomas, Alyssa Thompson, Madison Wetzel, Alfonso White, Jordyn White, Sarah Wiley, Alyssa Wilson, Lexie Wink, Kiera Wise, Patrick Zeger

Grade 7 — Christine Blank, Kenya Bowden, Michael Brady, Paul Brown, Ryan Brown, Erin Caldwell, Jordan Coccodrilli, Angie Colindres, Kianna Cooper, Dawn Corpuz, Jayla Cross, Chelsie Dorman, Tyshawnna Edwards, Martin Elliott, Kayla Erny, Brandon Eyler, Kasayus Ferguson, Faith Franklin, Danielle Garth, Xavier Garver, David Gunther, William Guo, William Hatcher, Michakayla Heard, James Hebb, Dakota Herson, Sierra Jimenez, Jacob Kercheval, Gregory Kiser, Joseph Krueger, Sheniesha Lake, April Lippy, Jetaime Lyle, Noel Macias, Tyler Mackley, Chad Malcolm, Madeline Merrill, Ornella Donfack, Natalie Miller, Hunter Morningstar, Josiah Norris, Cathryn Perini, Jasmine Pinder, Margaret Porter, Ni Putu Pradnyani, Natalie Robinson, Amy Russell, Yanira Salvador, Serena Seiler, Hannah Showe, Naomi Smith, Shane Thrailkill, Samantha Torres Mariano, Killana Wallace, Madison Weedon, Jordan Wise, Raen Wright

Grade 8 — Deandrea Atkinson, Bridget Baldwin, Deanna Bertone, Brandon Bockstanz, Kendall Bowen, Maliyah Bracey, Kiersten Burger, Brendon Burkholder, Natalie Burney, Carmen Carroll, Kyle Carroll, Ideline Checo, Zhanay Copeland, Czireon Corpuz, Christian Davis, Olivia Day, Brion Dick, Ashley Dorman, Morgan Drenner, Andrew Fiery, Courtney Flickinger, Derek Garry, Tyler George, Emily Getz, Corey Householder, Amy Jennings, Loren Jones, Brandi Kidwell, Ivy Long, Aaron Marschner, Hunter Martin, Jordyn McKenzie, Sierra Mease, Katharine Milford, Rayshawn Montes, Kobi Morgan, Nathalie Murchison, Maxwell Niessner, Corine Ordona, Nicholas Patterson, Benjamin Perkins, Junaid Qadir, Skye Repp, Leanna Showe, Julius Smead, Clayton Smith, Faith Smith, Braelyn Starkey, Katie Steig, Grant Tribble, Raven Tucker, Brea Wakenight, Joshua Whipp, Madison Williams, Rachele Wright, Songyul Yakhuzova, Zeynep Naz Yildirim

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|