Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

July 31, 2010

Western Heights Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Sophia C. Bartell, Kaitlin A. Carpenter, Bailey M. Covington, Emileigh P. Ebersole, Benjamin C. Forrest, Hannah B. Hawkins, Daniel J. Hilden, Samantha R. Jenkins, Brittani A. Jobe, Katelynn M. Kelly, Tana N. McKinsey, Patrick L. McNair, Mariah E. McPherson, Cory W. Metz, Jennifer N. Montgomery, Tara N. Nalley, Bethany L. Pruchniewski, Aja J. Queen, Cody L. Scott, Dejah T. Selders, Tara A. Sprecher, Holli R. Sutphin, Zenaisia Q. Walker.

Grade 7 - Christopher M. Albertson, Yaraslau Brodau, Melissa L. Carpenter, Payton S. Mohammed, Joshua M. Pettit, Jessica S. Rivas.

Grade 8 - Amber L. Aldridge, Daksh D. Dihora, Conner B. Hill, Collins O. Johnson, Allison N. Martin, Andrew C. Miguel, Aaron R. Miller, Tyler S. Orr, Candice J. Phelps, Shannon R. Pitsnogle, Olivia M. Shoop, Clayton W. Smith, Jessica M. Snyder, Shelly L. Trumpower.

Honor roll

Grade 6 - Amanda L. Allen, Anthony H. Benda, Treasia N. Broadus, Dallas M. Burger, Bryan L. Chow, Kobe A. Cline, Megan E. Crawford, Alexander L. Darr, Damon M. Davis, Devin S. Diehl, Zaria R. Dimes, Kaitlin J. Dobson, Delonte L. Ellis, Unique T. Ellis, Kashawn S. Gennes, Daniel A. Gomez, Anasi A. Gorsira, Cameron T. Grove, Taylor C. Hendershot, Karlee B. Hines, Darius L. Hockaday, Kaitlyn D. Hollinger, Collin L. Hutzell, Kendra A. Jeffries, Jacqueline N. Johnson, Alison J. Keelan, Caitlin D. Kegarise, Tiffany M. Kline, Molly P. Knepper, John R. Lewis, Kiah L. Marshalleck, Coby L. Metz, Stephane A. Mohr, Kayla D. Mongan, Page L. Myers, Riley A. Ortego, Jade T. Parson, Sara R. Paz, Sierra Pompell, Zachary N. Prather, Peyton Q. Rowe, Hannah E. Selden, Paige E. Shanholtz, Michael B. Shatzer Jr., Aaron R. Sipes, Brittany N. Slick, Matthew R. Snodderly, Tiffany A. Stotelmyer, Heidi M. Sutphin, Shanta A. Thompson, Lonette D. Turner, Charlie A. Valle, Reid K. Wallech, Niah C. Ware, Alexa R. Weatherwalks, Andrew M. Whitesides, Cassandra M. Wilt, Mckenna M. Worden.

Advertisement

Grade 7 - Taylor L. Barnhart, Cara L. Baughman, Charlotte E. Brodka, Madeleine L. Brooks, Alexia L. Butler, Kenneth M. Daniels, Jazlyn E. Davis, Kristin A. Dobson, Laken B. Feeser, Jessica M. Felder, Emily S. Folk, Alyssa R. Funk, Quiezahn J. Gantt, Jamie N. Hale, Elisabeth A. Hines, Whitney E. Hines, Malicia C. Ingram, Darina Kantsavenka, Logan T. Keith, Dasia L. Knight, Olga L. Krivetskaya, Jimmy N. Krivetsky, Jordan K. Larrison, Jaequon M. Loveless, Wesley G. Mason, Marissa M. Mayhew, Nathan L. McKinnon, Maurtel D. McMillan, Ryan L. Moats, Kyle W. Moir, Joshua J. Murray, Matthias A. Ott, Jadelin M. Oyler, Nicole Paulino, Shianna M. Race, Luke E. Richards, Robert S. Richards II, Jorge L. Rios Dones, Monica Rivas, Merriah T. Rose, Jan M. Scott, Samantha C. Startzman, Jermaine A. Tyler, Caitlin A. Vere, Nicolas Vider, Aiden C. Waugh, Cory Webber.

Grade 8 - Sarah L. Brumback, Danielle N. Burkett, George E. Caniford, James D. Clark, Alysa L. Conomos, Shania A. Deagrella, Kira N. Duff, Brionna M. Dupree, Rebekah M. Englar, Breanna H. Fraley, Morgan A. Froebe, Cheunta E. Fulwood, Crystal D. Girardin, Jessica R. Gomez, Michelle R. Green, Joshua W. Grove, Sirena M. Hall, Nicholas C. Harney, Keith R. Harris, Laiaunya M. Hart, Hunter C. Hartman, Kyle J. Haskins, Kirsten Helman, Megan N. Howes, Jessica R. Hunt, Taylor M. Jones, Timothy A. Kitchen, Jaren R. Kline, David C. Lambert, David A. Lewis II, Jonathan R. Magbie, Megan R. McCarty, Jaholda J. McCormack, Isaiah M. Merrill, Ashlee N. Miller, Skyler A. Moats, Dinanga Ntumba, Wilberto Peralta, Alexus L. Rivas, Caitlin Ro J. Sacchi, Anjelica L. Scott, Taylor S. Shank, Alexandra N. Shilling, Jonathan W. Shipley, Andrew M. Snodderly, Sara B. Springirth, James H. St. Hill, Brayden R. Stotler, Carlos J. Torres Rosario, Austin R. Warren, Zachary J. Zawatski.

The Herald-Mail Articles
|
|
|