Advertisement

Clear Spring High School honor roll

July 11, 2010

Clear Spring High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Shannon A. Bishop, Nicholas J. Brandt, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Sean G. Kreps, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Christopher A. Resh, Kayla M. Stoner, Carly R. Yost.

Grade 10 - Jessica L. Barnhart, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Samuel C. Elwood, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Virginia E. Livingston, Alexa J. Mills. Jared M. Mummert, Michael T. Sensenbaugh, Michael J. Snyder, Skylar M. Spangler, Miranda N. Speak, Cassandra L. Suder, Bradley A. Webb, Todd Welch, Crystal D. Welling, Emily G. Winters.

Grade 11 - Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Joshua C. Ernst, Megan L. Micco, Jeffrey M. Moats, Steven A. Snyder, McHaley A. Williams.

Advertisement

Grade 12 - Bradley T. Banzhoff, Nathan A. Brandt, Joy E. Bright, Kelsey R. Capezuto, Amanda J. Fawley, Hannah E. House, Kelly A. Humbertson, Andrew D. Jarvis, Laken T. LeVardi, Samantha L. Owens, Casie L. Robertson, Lakyn R. Sanders, Paige E. Shirk.

Honor roll

Grade 9 - Ryan J. Aaron, Sarah M. Blickenstaff, Derek N. Bonds, Elizabeth S. Boyer, Kenneth M. Carrier, Laikyn A. Cook, Brandon J. Daley, Taylor N. Ditto, Craig M. Elwood, Cayla G. Garner, Lexie B. Holtzman, Michael T. Jacobs, Kimberly T. Jardine, Katelynn A. Kline, Matthew J. Lowenhaupt, Ryan N. Martz, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Jeremy D. Miller, David R. Moser, Sarah M. Muir, Morgan E. Pettner, Colby S. Poffenberger, Nathaniel E. Repp, Kameron M. Shives, Amber M. Sisk, Kayla N. Staley, Theresa C. Tiller, Jesse T. Walling, Macayla G. Wiles, Chance L. Younker.

Grade 10 - Bishara Alsahouri, Jessica M. Ambrose, Cyrina J. Avery, Ryan M. Baker, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Cory J. Caudell, Travis L. Clipp, Justin L. Davis, Samantha R. Dawson, Rebecca A. Dunning, Dalton K. Fawley, Carly D. Folk, Amber N. Forrest, Nathan W. Gehr, Kailea T. Geisbert, William A. Gorsuch, Tylar K. Habel, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, Quinn A. Hoover, Jaime A. Humbertson, Courtney Jansson, Kimberly R. Jenkins, Zachary A. Kees, David R. Kinna, Adam C. Mellott, Christopher R. Miller, Krista M. Miller, Tyler E. Mitchell, April L. Moats, Katlyn N. Moore, Zachary D. O'Neal, Gary A. Proctor, Brittany N. Ray, Ann E. Savage, Heather M. Schlotterbeck, Gabriel D. Schneider, Mikaela L. Shelton, Kelsey N. Shumaker, Hannah E. Stine, Kenneth L. Stitely, Erik A. Stupelman, Katlyn F. Thomas, Bernadette S. Tiller, Irina Varshchuk, Ralph L. Weaver, Kelsey A. York.

Grade 11 - Joel D. Bates, Chad R. Hamilton, Megan N. Harkcom, Joshua R. Hess, Jessica C. Hoffman, Maria C. Jarvis, Brandon R. Kesselring, Brittany I. Kretzer, Taylor L. McIntire, Brooke L. Miles, Brittney D. Morris, Samuel W. Morris, Lily S. Pinkham, Bethany R. Reid, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Jamie E. Stringham, Kevin A. Wyks.

Grade 12 - Bailey L. Ayers, Kenneth H. Bosic, Jr., James R. Brown, William J. Butts, Sierra M. Byers, Derek S. Carey, Amanda L. Crowl, Jerry L. Drury, Tyler W. Forrest, Sydney E. Frazee, Brandon W. Glazer, Colby M. Imes, Lindsay S. Lacy, Christopher M. Lawson, Alec G. Long, Virginia B. Lowe, Max P. Martin, Damara J. McDonough, Jeremy A. McNabb, Corey M. Morgan, Taylor L. Reid, Joshua T. Routzahn, Grant A. Simmers, Hannah H. Sung, Samantha T. Webster.

The Herald-Mail Articles
|
|
|