Advertisement

Williamsport High School honor roll

July 03, 2010

Williamsport High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Brooke G. Alton, Destinie Z. Bowman, Amanda M. Brechbill, Teela J. Brown, Chad M. Cummings, Madison E. Depew, Zachary A. Faith, Stephen C. Flessner, Moriah H. Garling, David A. Harper, Matthew S. Hassler, Megan E. Heller, Marshall A. Hoffmaster, Zachery W. Hopkins, Rajon S. Imes, Renzi Y. Kidanemariam, Scott M. Long, Connor X. McNaney, Joshua J. Miller, Colton T. Myers, Natalie A. Rudisill, Kelly M. Rumball, Larissa N. Saunders, Benjamin M. Seibert, Allison L. Staubs, Stephanie C. Streeter, Samantha N. Taylor, Seth Q. Thompson, Kristina M. Vanoy, Jeremy White, Kevin T. Zeger.

Grade 10 - Richard A. Aleshire, Erin E. Artz, Jeremy A. Cressell, Irene A. Cunningham, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Evan D. Hardy, Bethany D. Henson, Jenna L. Henson, Haley N. Hilliard, Britteria S. Jones, Aysia C. Medley, Samantha L. Metz, Casey N. Osborne, David S. Seredich, Zachary M. Shoemaker, Taylor Spigler, Emily Taylor, Samantha M. Van Slyke, Taylor L. Whiteman, Morgan L. Williams, Victoria N. Worden, Angela V. Zabala.

Advertisement

Grade 11 - Aaron M. Andrews, Connor R. Arnone, Daniel J. Brown, Emily M. Chaney, Micah A. Cooper, Zoie B. Dobrzanski, Ashley L. Goge, Kari L. Lewis, Cody R. Lopez, Samuel C. Lopez, Yunji Seol, Amber L. Shumaker, Emily E. Snyder, Kaelii E. Stout, Kandis S. Stoy, Spencer E. Taylor, Robert W. Vinson.

Grade 12 - Chelsey L. Baturin, Zachery G. Bloyer, Seth G. Boggs, Zachary T. Boone, Ayelora K. Clopper, Amanda L. Cordelli, Troy L. Cunningham, Tyler A. Desimone Fisher, Adam K. Eichelberger, Olivia J. Fields, Leslie N. Forcino, Heather N. Frost, Anastasia E. Gaines, Sarah E. Gisriel, Heather M. Hilliard, Logan P. Jamison, Tara D. Lansing, Tyler E. Miles, Carlee A. Myers, Spencer R. Nally, Carmen L. Nesmith, Katherine N. Noll, Dustin D. Obitts, Mark B. Oliver, Morgan B. Piper, Dwight C. Shank, Jake M. Shank, Emily N. Shoemaker, Amanda H. Smith, Elizabeth N. Smith, Jennifer M. Spangler, Kinsey N. Sprecher, Kara A. Stine, Sarah M. Tate, Heidi F. Thomas, Rachel M. Van Metre, Brandon D. Varndell, Rachel A. Way, Rosanna L. Weagley, Brittany A. Weaver, Michael A. Wyant.

Honor roll

Grade 9 - Briana K. Akers, Neil M. Albin, Lisa R. Artz, Joshua C. Baker, Kevin L. Barnhart, Dalton T. Beaver, Nicholas R. Berchock, Zachary L. Boger, Shane E. Bourgoin, Cody L. Bowman, Brendyn G. Brashears, Courtney R. Breeden, Courtney L. Bryan, Caleb S. Buchman, Brooke M. Burgess, Jayson F. Butay, Gabrielle G. Butts, John D. Carty, Cody M. Chaney, Stacey M. Christy, Mida V. Clipp, Lindsay M. Collins, Ryan A. Crabtree, Kandace H. Davis, Casie C. Files, Taylor L. Fredlock, Andrew T. Garling, Cyane T. Green, Emily G. Grumbine, Jenna R. Hott, Lindsey N. Hout, Abeera Hussain, Connor D. Johnson, Devin M. Joia, Hannah G. Kastelein, Austin J. Keplinger, Victoria E. Key, Kelsey L. Kidwell, Caitlyn A. Kinzer, Craig R. Koons, Krista C. Lang, Bradley T. Lundberg, Tyler J. Martin, Daniel S. Martz, Adam L. Merone, Casey L. Miller, Matthew L. Miller, Melissa L. Miller, Katlyn A. Osborne, Marilyn I. Parada Carranza, Corey D. Reasner, Ciera Y. Redifer, Emory S. Rowland, Nicholas W. Sauble, Austin L. Schetrompf, Angel O. Sexton, Ryan D. Shank, Ryan C. Shoemaker, Sabrina O. Smith, Bret L. Snodderly, Summit Soeung, Vasile Stadnitchii, Sean T. Stoneberger, Caroline D. Strite, Haley L. Sweigert, Quentin E. Watson, Lauren N. Weicht, Brian W. Weyant, Jacob L. Wiles, Nicholas R. Williams, Rachael E. Wiseley, Victoria L. Wiseley, Haley N. Wolff, Andrew C. Young, Jesse A. Zeger.

The Herald-Mail Articles
|
|
|