Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

July 03, 2010

Smithsburg Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Ernst C. Arnold, Emma A. Baer, Alaina M. Black, Claire L. Bodine, Emma L. Conrey, Carly A. Cupernall, Micah G. Daigneault, Brynn L. Dao, Megan M. Davis, Leah E. Ellis, Morgan M. Fraser, Samantha C. Gift, Amanda P. Hilton, Bailey E. Hovermale, Matthew T. Jaouni, Cassandri Li, Hanchao Li, Bryanna G. Luke, Megan K. Moran, Zakary S. Newberry, Brandon D. Peake, Lindsay K. Penwell, Faizah T. Pirzada, Michael S. Robinette, Devyn R. Shank, Josephine Snyder, Nicholas H. Sorensen, Noah W. Stottlemyer, Melanie G. Taylor, Dakota L. Vaughn, Sarah E. Wagner, Julia L. Wiles, Fiona R. Zahm.

Grade 7 - Payton B. Belella, Dylan M. Bryce, Jessica M. Falco, Christopher D. Henderson, Cheyenne E. Little, Sophia R. Mancini, Jacob R. Markoff, Cassidy Pryor Vega, Marissa B. Seeders, Cheyenne L. Svenningsen, Isra Tariq.

Grade 8 - Jordan A. Bliss, Young Chin, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Brian A. Garcia, Emma J. Gerhold, Natalie A. Kauffman, Attiya H. Latif, Joanne C. Lee, Randi M. Leydig, Taylor N. McCauley, Usman A. Qadri, Michael A. Siefert, Phoebe R. Snyder, Shelby L. Stotelmyer, Kailey M. Stracka, Trumer J. Wagner, Nora K. Waltz, Jessica P. Yesacavage.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Destiny S. Borman, Jeremy D. Boylan, Faith R. Brown, Britney A. Cruickshank, Roan P. Cutschall, Noah W. Daigneault, Amanda D. Delauder, Angel N. Devore, Alexandra E. Donald, Jeremy R. Dunkin, Jared S. Durning, Alex N. Faust, Chandler Fishack, Kevin P. Ford, Daniel J. Frantz, Jacey Fugate, Seth A. Garnand, Joshua W. Gebelin, Haley E. Griffith, Kamryn A. Grosh, Maheen Haq, Holly M. Hogue, Cole O. Huntzberry, Erika M. Johnson, Daniel F. Jornlin, Taryn K. Kershner, Emmett J. Krager, Tyler D. Linn, Dwayne D. Marshall, Madeline J. Mazenko, Rebecca M. Mettille, Macy E. Meyer, Mari E. Mullane, Kalynn N. Murray, Mikaylah D. Murray, Victoria L. Neal, Madeline M. Nee, Andrew M. Owens, Julia E. Pepper, Tyler S. Pettway, Melissa E. Poole, Dayton A. Pryor, Siddarth Rao, David J. Rice, Meghan E. Roberts, Ellen E. Salvatore, Bryce K. Scharenbroch, Levi J. Schindel, Bryce F. Scott, Kennedy E. Shaver, Cameron M. Sherbert, Jonah L. Smith, Samantha T. Smith, Alexis N. Spickler, Brandon E. Sprecher, Nicholas E. Staley, Alexander D. Stephenson, Brianna S. Stotelmyer, Jared S. Swope, Cody R. Topper, Samantha J. Valentine, Jacob R. Walter, Ethan E. Wilt, Hollee D. Winders, Wenyi Wu, Kory J. Zeigler.

Grade 7 - Dallton C. Alexander, Colin E. Allnutt, Rayana C. Anthony, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Carrie J. Barr, Brianna M. Black, Mark A. Catangui, Ellie M. Clark, Patrick Coleman, Patrick J. Conlon, Masa T. Conteh, Taylor M. Cooley, Nathaniel R. Craig, Vanesa A. Cuevas, Dylan R. Curtis, Demi F. Damico, Marissa N. Dangler, Haley M. David, Rais D. Djampa, Madison Duvall, Adam S. Dwyer, Evan D. Eckenrode, Rachel Faust, Anthony K. Forrest, Jessica L. Friend, Zane M. Garrett, Ethan D. Goodmansen, Robert Green, Briana F. Haugh, Heath A. Hott Jr., Kaitlynn M. Howard, Brendon K. Hult, Kayla M. Huntzberry, Anthony D. Inamagua, Caitlyn D. Ingram, Lydia Jernigan, Curtiss L. Johnson Jr., Joel P. Jordan III, Alison R. Keely, Kayla N. Kingsbury, Alexa E. Knode, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey, Jarred A. Leveque, Justin M. Leveque, Megan B. Lewis, Otilia Macarisin, Lily A. Mackley, John J. Martin, Elizabeth B. McLaren, Connor A. McNairn, Shannon M. Mehaffie, Marco G. Messina, Megan M. Mikulsky, Erika Miller, Ryan E. Milligan, Victoria C. Petitte, Brandon T. Potter, Blake E. Rath, Gabbriell S. Reason, Curtis W. Reigh, Taylor E. Remsburg, Allen B. Reynolds, Tatiana J. Rodriguez, Taylor R. Scott, Isaac Sherman, Jessica L. Snowden, Garrett J. Spinks, Kori S. Taber, Bahbie S. Tarawallie, Brennan F. Taylor, Jesse R. Thorpe, Catherine West, Myranda N. Wiles, Matthew J. Wilson, Jenifer N. Wood.

Grade 8 - Casey P. Bartholomew, Erica S. Benner, Andrew M. Bowers, Katie M. Boylan, Ashley E. Brown, Luke W. Carson, Dalton R. Condo, Kayla B. Cox, Chloe A. Cupernall, Brittney A. Dehart, Brittany C. Denham, Scott A. Elwood, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, Jenny E. Fritts, Joshua S. Garnand, Kyle E. Geblein, Garrett T. Ghafir, Lauren J. Greenwood, Austin R. Grove, Asia D. Hendricks, Arthur B. Hopkins, Eric Janisko, Catherine A. Jeter, Ryan M. Karroll, Cassandra A. Leach, Juan R. Lomeli, Marisa A. Marquez, Julia E. Martirano, Emily E. Merritt, Colby R. Messersmith, Joel T. Musser, Samantha R. Partlow, Daniel J. Pastwa, Kirsten K. Peake, Alexandra R. Poffenberger, Toriana A. Pyron, Karissa N. Reigh, Steven E. Rishell, Hannah J. Rohrer, Emily I. Rowan, Zachary L. Schaeffer, Elizabeth C. Scrivener, Kylee R. Sherbert, Jenna L. Simane, Amanda B. Snowden, Samantha M. Stambaugh, Gino L. Stella, Sara E. Stone, Johnna L. Stoup, Mark I. Swope, Azka Tariq, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Samantha A. Tilden, Austin R. Vaughn, Justine A. Wallace, Alyssa M. White, Kelly A. Winders.

The Herald-Mail Articles
|
|
|