Advertisement

Smithsburg High School honor roll

June 12, 2010

Smithsburg High School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade nine - Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Ashleigh M. Baxter, Mia R. Cardone, Hannah Cooper, Luke N. Daigneault, Heather L. Delauter, Dominique H. Dilandro, Jacob A. Dwyer, Cara A. Ferguson, Melanie E. Garvey, Kayla M. Griffith, Erica E. Hargreaves, Cody D. Hartman, Kyle W. Huntzberry, Ryan T. Kreun, Donovan J. Lawrence, Yunghon K. Lee, Yungkong K. Lee, Sandra L. Reynolds, Emily O. Seward, Kinsey E. Shifflett, Savanah A. Smith, Desiree S. Sowers, Bren C. Startzman, Megan J. Stracka, Bryan P. Tracey, Taylor C. Valencia, Caitlyn E. Wilson, Emma G. Zahm.

Grade 10 - Logan M. Bachtell, Allyson E. Bowers, Casie A. Burk, Taylor N. Cline, Bryn N. Doubledee, Cara A. Forbes, Kaylyn E. Fox, Jared T. Haines, Bethany Happel, Robert A. Hogue, David A. Knode, Abdul R. Latif, Tanner S. Leach, Jordan L. McNairn, Logan M. McSherry, Benjamin D. Minnick, Adelheid B. Penwell, Nicholas J. Porter, Cori M. Potter, Kayla A. Pryor, Kaitlyn E. Rea, Rachel A. Redmond, Erin V. Semler, Alexis D. Sharon, Ashley R. Spinks, Sarah C. Stayer, Kylie D. Stoup.

Advertisement

Grade 11 - Andrea L. Bodine, Christy D. Bowles, Katie L. Gigante, Vanessa A. Mackley, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Suzanne C. Reed, Catherine J. Rishell, Jessica D. Seipler, Sabrina N. Williams.

Grade 12 - Kari A. Ausherman, Timothy S. Barr, Nicholas A. Benson, Paige V. Decker, Evan P. Dennis, Cameron A. Ebersole, Crystal V. Gaines, Nichole M. Gaines, Erika N. Gerhold, Justin M. Gipp, Braden L. Grosh, Kandice R. Kidwell, Julie Y. Lewis, Sean P. McAuley, Anthony J. Minnich, Rebekah P. Minnick, Aaron L. Schroyer, Lara M. Seidman, Jacob H. Shriver, Kellar A. Smith, Christopher W. Taylor, Brandon M. Wiley, David R. Wilson, Brittany M. Winders, Annemarie T. Yano.

Honor roll

Grade nine - Stephen C. Abbott, Andrew O. Appel, James D. Auger, Connor R. Brown, Haley N. Caudell, Erin K. Cooley, Dylan S. Durning, Connor A. Eyzaguirre, Melissa M. Fell, Kaylee E. Fox, Zane B. Gardenhour, Adler J. Garrett, Sarah K. Garver, Joshua T. Gladhill, Brooke A. Graybill, Shane N. Heizer, Michelle A. Hood, Kaylyn M. Horner, Lane A. Huntzberry, Johnnie L. Jordan, Justyna N. Jordan, Courtney N. Keener, Elyse L. Koterwas, Zachary T. Krall, Sarah R. Kretzer, Austin M. Lane, Hannah E. Leaman, Kaley M. Lefferts, Ashlee G. Metzger, Darla M. Mullinix, Cloyd J. Page, Gabriella L. Petitte, Alek E. Redenbo, Andrew J. Robinette, Jordyn K. Smith, Thomas W. Smith, Peter C. Sorensen, Alexander C. Tibbens, Katlyn G. Yano, Joshua Yoder, Randy C. Young.

Grade 10 - Alexis G. Andrukat, Lena I. Baer, McKenzie N. Benson, Brady W. Boyer, Corey E. Bryce, Justin W. Byram, Matthew R. Deal, Christina K. Dunlap, Shane E. Fritts, Kevin Grimm, Danielle A. Harbaugh, Brock L. Heiston, Krystal C. Holl, Gregory S. Horning, Zackery G. Jaouni, Ryker A. Jernigan, Malik Kadir, Shae J. King, Nancy C. Kline, Karah L. Knight, Yulia V. Kravchuk, Taylor A. Lampasona, Jordan C. Leveque, Audrey R. Mancini, Shawna N. McNairn, Logan A. Metzger, Cory W. Michael, Kiersten Mikulsky, Heather C. Mitchell, Cathleen R. Moore, Brittany M. Neal, Elisa M. Owens, Alicia L. Platter, Alana D. Plum, Rachel I. Poffenberger, Kassidy N. Reynolds, Corey J. Scharenbroch, Chase D. Scott, Jamie L. Scott, Emily N. Seifarth, Breanna D. Sheaffer, Adam R. Simons, Sarah A. Smith, Sydney E. Smith, Alessandra M. Solberg, Bethany O. Stockslager, Nichole M. Thompson, Lauren N. Todt, Melissa E. Toms, Travis E. Tracey, Rachel A. Yoder.

Grade 11 - Stacey R. Acevedo, Taylor L. Belella, Tara M. Biser, Anastasia N. Bloyer, David T. Conley, Shawna E. Cruickshank, Kelsey L. Davis, Ryan L. Delauter, Lyndsie H. Delosier, Aaron S. Dinterman, Molly E. Durst, Justin M. Eckard, Cullan C. Ganley, Jordan C. Gibson, Ariel M. Grissinger, Mark A. Grove, Jacob M. Harris McIntyre, Jessica A. Hartman, Danielle E. Hudson, Rayne C. Hutton, Dylan A. Ianaro, Demi N. Jacques, Jason R. Jerwick, Jonelle M. Jerwick, Alexa Jessop, Chelsea V. Jones, Yusif Kadir, John R. Karroll, Samantha R. Kretzer, Mengjing Li, Jenna L. Mastrouni, Bilal T. Pirzada, Alexis B. Pugh, Snigdha A. Rao, Conor J. Reed, Daniel S. Ridenour, Sara R. Rishell, Andrea M. Robison, Catherine E. Schoen, Christophe A. Severt, Luke A. Slick, Derek A. Smith, Katherine R. Smith, Matthew W. Snowden, Katherine E. Sprecher, Alisha K. Stockslager, Jamie B. Sullivan, Emily A. Trueblood, Juliette M. Wallace, Brittany E. Weicht, Ryne L. Willard, Sarah M. Wren.

The Herald-Mail Articles
|
|
|