Advertisement

Clear Spring High School honor roll

June 05, 2010

Clear Spring High School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Shannon A. Bishop, Elizabeth S. Boyer, Nicholas J. Brandt, Laikyn A. Cook, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Sean G. Kreps, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Christopher A. Resh, Kameron M. Shives, Kayla M. Stoner, Theresa C. Tiller, Carly R. Yost.

Grade 10 - David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Rebecca A. Dunning, Alexa J. Mills, Jared M. Mummert, Michael T. Sensenbaugh, Kelsey N. Shumaker, Skylar M. Spangler, Bradley A. Webb, Emily G. Winters.

Grade 11 - Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, Megan L. Micco, Jeffery M. Moats, McHaley A. Williams.

Grade 12 - Bradley T. Banzhoff, Nathan A. Brandt, Kelsey R. Capezuto, Derek S. Carey, Kelly A. Humbertson, Andrew D. Jarvis, Samantha L. Owens.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Derek N. Bonds, Brandon J. Daley, Craig M. Elwood, Stephani N. Frisby, Cayla G. Garner, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Matthew J. Lowenhaupt, Evan H. McDonough, Samantha A. Michael, Jeremy D. Miller, David R. Moser, Ashley D. Newlon, Shannon J. Norton, Morgan E. Pettner, Josie L. Reed, Nathaniel E. Repp, Courtney D. Royce, Kayla N. Staley, Macayla G. Wiles, Chance L. Younker.

Grade 10 - Bishara Alsahouri, Jessica M. Ambrose, Cyrina J. Avery, Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Brittani S. Brown, Jennifer J. Burker, Cory J. Caudell, Travis L. Clipp, Justin L. Davis, Jonathan B. Durboraw, Samuel C. Elwood, Dalton K. Fawley, Carly D. Folk, Dominique A. Forsman, William A. Gorsuch, Tylar K. Habel, Aaron M. Harnish, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, Abigail B. Hoosier, Quinn A. Hoover, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Jaime A. Humbertson, Courtney Jansson, Kimberly R. Jenkins, Miranda D. Kearney, Zachary A. Kees, David R. Kinna, Samantha J. Kriner, Shelby L. Lewis, Virginia E. Livingston, Kyle A. Lundell, Christopher R. Miller, Krista M. Miller, Tyler E. Mitchell, Katlyn N. Moore, Lorna A. Mullins, Zachary D. O'Neal, Gary A. Proctor, Brittany N. Ray, Christopher C. Reed, Keith M. Rodriguez, Ann E. Savage, Gabriel D. Schneider, Mikaela L. Shelton, Jocelyn A. Sines, Michael J. Snyder, Miranda N. Speak, Hannah E. Stine, Kenneth L. Stitely, Brandon G. Stride, Erik A. Stupelman, Cassandra L. Suder, Katlyn F. Thomas, Haley L. Thorn, Bernandette S. Tiller, Kiersten A. Valko, Irina Varshchuk, Ralph L. Weaver, Todd Welch.

Grade 11 - Joel D. Bates, Whitney P. Blickenstaff, Arthur E. Bosic, Tyler P. Brown, Tawny H. Ditto, Joshua C. Ernst, Kyle E. Franks, Chad R. Hamilton, Joshua R. Hess, Maria C. Jarvis, Mollie E. Kemp, Brandon R. Kesselring, Taylor L. McIntire, Brooke L. Miles, Brittney D. Morris, Samuel W. Morris, Brandon M. Mullins, Lily S. Pinkham, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Steven A. Snyder, Kevin A. Wyks.

Grade 12 - Bailey L. Ayers, Kenneth H. Bosic Jr., Matthew S. Braithwaite, Michael L. Braithwaite, Joy E. Bright, William J. Butts, Sierra M. Byers, Amanda L. Crowl, Jarrod E. Dorsey, Cody W. Englehart, Amanda J. Fawley, Tyler W. Forrest, Sydney E. Frazee, Brandon W. Glazer, Nathaniel B. Golden, Hannah E. House, Colby M. Imes, Lindsay S. Lacy, Christopher M. Lawson, Brian K. Lesher, Alec G. Long, John M. Malnofski, Damara J. McDonough, Jeremy A. McNabb, Amanda R. Paylor, Taylor L. Reid, Casie L. Robertson, Christopher J. Rowland, Lakyn R. Sanders, Paige E. Shirk.

The Herald-Mail Articles
|
|
|