Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

May 22, 2010

Clear Spring Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Benjamin C. Abe, Collin L. Bucher, Kelsie R. Clark, Lakyn M. Elwood, Matthew I. Gogan, Victoria L. Gossard, Corbin T. Hensley, Celeste A. Jarvis, Caitlin N. Kline, Yasmeen A. Mahady, Miguel L. Molina, Elizabeth K. Mott, Olivia J. Ocamb, Jacob M. Purdham, Dylan W. Rogers, Spencer M. Schultz, Jenna R. Smith, Alex T. Sword, Collin A. Willhite.

Grade 7 - Alexandra P. Albert, Megan P. Bishop, Jennifer A. Bowers, Ashley M. Brady, Audrey R. Flaherty, Holly A. Haislip, Danielle N. Hill, Riley P. Lazich, Hannah M. Miss, Zoie L. O'Neal, Brandon M. Quilici, Caylin M. Reid, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Alexis D. Shank, Abigail M. Soper, Timothy R. Stoner

Grade 8 - Jacob H. Ernst, Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Angel M. Mangum, Joshua Munoz, James T. Riford, Samantha E. Staley.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Colton R. Aaron, Jared B. Barnes, Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Veronica C. Bloemker Miller, Morgan E. Bonds, Todd R. Brennan, Karissa L. Butts, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Abigail N. Collins, Briana R. Coulter, Cole M. Edwards, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, John R. Fawley, Alexa K. Filip, Joseph E. Fisher, Jansen C. Forsyth, Jarett D. Hall, Kyle J. Hammond, Hunter J. Harshman, Brandi L. Heacock, Joseph Heavner, Courtney E. Hetzer, Eric J. Hill, Ian P. Hose, Aaron W. Hull, Garrett B. Jakoby, Sara M. Kalbflesh, Courtney A. Keyfauver, Carolyn R. Kline, Samantha N. Kreps, Emily R. Leone, Heather L. Lynch, Ellison L. McKee, Amanda R. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Hunter A. Morgan, Courtney M. Myers, Amanda S. Orndoff, Asia K. Owen, Katelyn L. Paylor, Damian S. Reynolds, Evan C. Rinkinen, Jacob R. Robinson, Christopher D. Rosenberry Jr., Jennifer M. Rosendale, Kaitlyn M. Rowe, Donald B. Schildtknecht I, Jensyn A. Schwartz, David D. Speaker, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Wesley S. Vermeulen, Benjamin C. Weller, Chelsey M. Weller, Christian D. Wilson, Elijah W. Wilson, Alyssa T. Zimmerman, Leif H. Zimmerman

Grade 7 - Paul J. Alexander III, Wesley L. Ambrose, Taylor L. Baire, Matthew H. Black, Brandon M. Blair, Sarah M. Bright, Troy A. Brisson, Dylan S. Brown, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Lakelyn M. Easterday, Christopher R. Emerich, Anastasia L. Fedorko, Eric W. Fleegle, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Colleen R. Hixon, Zackery K. Jackson, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Dakota J. King, Kassy B. Kinsey, Zachary A. Kline, Timothy J. Kofoet, Jacob R. Lee, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Courtney E. May, Brenna R. Mills, Samuel J. Potterfield, Hannah K. Reed, Zachary A. Robinson, Jordan T. Snyder, Logan D. Speak, Sarah N. Steigerwald, Rebecca G. Strunk, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Adrian C. Weller

Grade 8 - Jacob T. Altman, Shaylinn J. Bachtell, Samuel J. Banzhoff, Kaitlyn N. Barnhart, Steven L. Blair Jr., Leigh Ann M. Booth, Jacob S. Brant, Matthew P. Breakall, Savannah M. Brown, Hannah D. Brumbaugh, Emily S. Burker, Brandon K. Carter, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Elysia M. Currin, Jordan L. Davis, Sarabeth R. Dawson, Jessica A. Dickerson, Kolby T. Dietrich, Brooklyn A. Drury, Nicholas J. Drury, Kierston B. Dudley, Katelyn M. Ebersole, Zane U. Edwards, Victoria L. Faith, Ioana A. Fedeles Muller, Rayne M. Fiery, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Tyler J. Golden, Kenneth W. Gordon, Gabrielle F. Grenier, Brandon R. Haupt, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Renae S. Herman, Jacob R. Irwin, Jade N. Kimble, Nicholas A. Lewis, Elsie E. Martinez, Morgan L. McCormick, Jordan K. McNamee, Christopher R. Meuse, Bradly L. Mills, Audrey Morris, Helen M. Neff, Dallas R. Nemes, Teddi L. O'Very, Damien M. Poet, Kelsey L. Proctor, Juan M. Resendiz, Holly L. Reynard, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Bradley E. Socks, Alexis K. Somerville, Patrick R. Soper, Tyler M. Stine, Brandon L. Stouffer, Mikahla A. Stouffer, Mckenzie K. Sulser, Kevin M. Thacker, Ryan J. Varron, Victoria R. Waldron, Abigail G. Weaver, Eric L. Yetter, Kelsie L. Yetter, Ryan E. Yetter.

The Herald-Mail Articles
|
|
|