Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

May 15, 2010

E. Russell Hicks Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Sevda Akhmedova, Tanner B. Barnett, Jenna M. Becker, Nicholas P. Carey, Miguel Car T. Decastro, Jacob A. Hardesty, Darren J. Harman, Daniel T. Harrast, Cambriea D. Hill, Cameron S. Jacobs, Maegan D. Jennings, Zoe L. Keener, Savannah K. Martinez, Kashif S. Masood, Katelyn C. Mehrling, Amy M. Metz, Hannah A. Miles, Cole B. Mills, Justin R. Mitchell, Madison T. Nareski, Lauren E. Pettit, Megan S. Potter, Nicholas P. Seek, Chad D. Shumaker, Valerie N. Simon, Amy J. Smith, Brianna J. Spangler, Jackson B. Spickler, Natalie E. Stevens, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi, Chelsea F. Wright.

Grade 7 - Avery Bolton, Kourtney D. Brown, Samantha J. Burnett, Kiara Mari Carter, Delaney M. Conner, Sarah C. Duckworth, Paige D. Flemings, Autumn M. Gill, Vincent An L. Hael, Soumaila Haidara, Jennifer A. Hernandez, Matthew P. Hockensmith, Patricia J. Howard, Rebekah S. Hurwitz, Cory M. Irvin, Valerie M. Iseminger, Bailey N. Kight, Aaron A. Lighter, Curtis J. Maples, Heather M. Martz Keller, Bryhanna A. Masser, Jordin E. Miller, Taylor Nuse, Tiffany M. Potter, Bradley Riedle, Sarah E. Saunders, Benjamin Seifert, Tiffany M. Shin, Sherrie Y. Tark, Mary Teunis, Lara E. White, Lili Zheng.

Advertisement

Grade 8 - Abigail K. Appel, Julia E. Becker, Elizabeth M. Bender, Trisha L. Bevan, Hagan E. Bjerga, Sabrina F. Franklin, Alyssa M. Garland, Hunter S. Gift, Nicole T. Goodnough, Katherine E. Granados, Amanda E. Harrast, Kristen E. Haupt, Mackenzie L. Jefferson, Bijal A. Kikani, Steve M. Perez, Hannah M. Pickerall, Heather R. Pickerall, Jessica Quintanilla, Jordan A. Sarno, Sydney J. Sheasley, Ashley Stouffer, Kaitlyn E. Teach, Nehemiah M. Teferi, Whitley L. Tobei.

Honor roll

Grade 6 - Conor F. Almoney, Kassandra Almonte, Lindsey N. Bedregal, Alasia L. Bens, Courtney L. Bockstanz, Adrian I. Bolton, Darius K. Bowie, Randy Brown, Landon W. Buzzerd, Casey M. Calandrelle, Aislinn G. Cohen, Courtney L. Cook, Alexis M. Davis, Megan E. Desmond, Joshua A. Ecker, Tessa N. Engelbrecht, Keileen E. Estrada, Jaelin J. Farrell, Alicia M. Fiddler, Jordan T. Fritz, Kylee D. Garnett, Abby M. Giancola, Olivia I. Griffin, Michaela A. Hepp, Benjamin J. Higgins, Brandon F. Hughes, Elizabeth E. Jacobs, Raymond W. Johns, Jennifer A. Kilgore, Shelby N. Krocker, Bradley A. Loewen, Hanna Loudin, Awais Mahmood, Courtney N. McGhee, Allie E. McKenzie, Zachary C. Mickey, Jenna M. Miller, Jessica S. Miller, Tyrell M. Miller, Joshua L. Mullen, Hadassah M. Muthoka, Breanna L. Myers, Samuel T. Myers, Peyton A. O'Brien, Caroline E. O'Reilly, Sawyer H. Rachor, Michelle L. Reger, Colton B. Repp, Jason A. Rowe, Maegan Rowe, Staci I. Rubinstein, Brianne N. Selders, Sky J. Sellers, Austin W. Shelton, Caitlynn V. Shifflet, Ayanna E. Small, Jared N. Stoner, Natalie W. Strassberger, Mackenzie J. Tallant, Ansleigh T. Tennant, Aubree R. Tiner, Solana Tobar, Mauricio A. Turcios Melara, Samuel E. Walters III, Dylan P. Weaver, Mitchell A. Wilson, Sarah L. Winters, Rebekah S. Wolf.

Grade 7 - Alisha N. Adkins, Ameka A. Akaya, Kashae B. Amis, Kelsi L. Ancell, Taylor H. Baer, Angelo B. Baez, Victoria A. Baldwin, Brandon K. Barnes, Yusif Bayoh, Elizabeth A. Bjerga, Terasya L. Bowie, Soleil A. Chriest, Haley G. Colleran, Travis D. Dodson, Elizabeth Eaton, Ashlee R. Fahrney, Milan T. Fields, Dorian A. Fournier, Katherine O. Free, Allen M. Gaines, Christina M. Gatian, Christopher K. Gill, Israel G. Gonzalez, Paige N. Granado, Cheyenne N. Gravley, Abigail R. Grunow, Vicki Y. Guzman, Paige A. Hamburg, Taylor M. Hamilton, Shakur C. Holman, Patricia L. Holmes, Amerius Hudgins, Mackenzie C. Johnson, Shawnea King Pombo, Audra S. Kobiec, Morgan E. Kotanko, Jordan A. Leese, Sara K. Lynn, Joshua C. Mades, Daniall S. Masood, Jordan A. McGhee, Angeline M. Mendez, Tyler Moser, Madison K. Musselman, Colby R. Myers, Amanda P. O'Brien, Rachael M. O'Callaghan, Joseph D. Pandolfi, Devin Parker, Natalia Patino, Sarah K. Pittenger, Heidi Plumer, Kerrin B. Pryor, Jennifer R. Qualls, Mariah E. Randall, Joshua M. Rhodes, Mary Ricker, Kelly M. Rodriguez, Austin M. Ross, Ashlee N. Shifflet, Jason R. Smith, Alissa C. Taylor, Valerie A. Taylor, Alanna M. Thompson, Dwayne D. Travis, Renee E. Williams, Elena N. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|