Advertisement

St. Maria Goretti High School honor roll

May 08, 2010

St. Maria Goretti High School



Third quarter

Distinguished honor roll

Grade 9 - Michael Bramson, Michael DiMercurio, Ellie Gorman, Daniel Moats, Kevin Proctor, Joshua Semler, Jennifer Smith, Jessica Swarner, Laura Winalski.

Grade 10 - Theresa Barton, Kristina Cronise, Elizabeth Eich, Jae-Ho Lee, Cassidy Lippert, Christina Reimond, Bronte Salgado, Patrick Streifel.

Grade 11 - Maxlorenzo Agbayani, Michael Brower, Maria Jones, Gabrielle McDermott, Alexa Radley, Victoria Rohrer, Robin Sarmiento, Isabella Schiro, Max Stockslager, Santhia Varatharajah.

Grade 12 - Emma Bartholomew, Alexander Bolinger, Kristen DiMercurio, Lila Eid, Margaret Garvey, Mary George, Patrick Heizer, Melissa Hilleary, Jacob Horejs, Jae Eun Lee, Mary McGinley, Nicholas Munson, Daniel Rost, Madison Smith, Emily Steiner, Eliza Wallace, Anna Wherry, Justin Winslow.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Alexis Barone, Casey Caruso, Lauren Clopper, Monica Divinagracia, Courtney Dorsey, Amanda Ebersole, Michelle Gruber, Caroline Hyde, Rachel Keenan, Lauree Lorensen, Margaret Murray, Francis Nooney, Bryce Reeder, Brady Shaper, Aaron Snook, Mitchell Swope, Joseph Theis, Maria Wherry.

Grade 10 - Tyler Barnhart, Alex Bowman, Anne Cochran, Robert Goldsack, Aaron Hawk, Rosemary Hawkins, Jean Hogan, Daniel Joliet, Madalyn Martin, Patrick McDermott, Ian Moss, Rachel Pardo, Mateo Pelja, Peter Rettig, Ashley Robinson, Daniel Snyder.

Grade 11 - Victoria Bittorf, Christina Carbone, Colleen Costello, Zachary Fawaz, Jamie Goldman, Kevin Gorman, Connor Grmisley, Aric Hilmoe, Kevin Horejs, Austin Longnecker, Adam Marinelli, Lauren Marsteller, Colleen McCauley, Xavier McQuiston, Margaret Negas, JiMin Oh, Nathan Poetzsch, Seunghyun Roh, Meagan Shirley, Avery Starliper, Natalie Theis, Matthew Traverso, Vincent Turano, Nicolai Zoretich.

Grade 12 - Tanner Beal, D. Hunter Buterbaugh, John Donoghue, William Dorman III, Rebecca Gonzalez, Cameron Gorby, Michael Hawbaker, Dai-Hyun Kwon, Marietta McDonald, Hugo Munoz, Charlotte Riggs, Cassandra Rzomp, Jessica Serino, Hilary Shoop, Courtney Thompson, Aaron Wilkinson, Jeffrey Zielinski.

The Herald-Mail Articles
|
|
|