Advertisement

Boonsboro High School honor roll

May 01, 2010

Boonsboro High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Serge Aleshin Guendel, Scott R. Bennett, Nicole M. Bruno, Amber D. Buchanan, Rebecca L. Bushko, Garrett K. Churchey, Chad E. Cowden, Shelby L. Geraci, Shelby R. Griffith, Caleb E. Grove, Tristan L. Hartle, Bradley C. Hull, Jacqueline R. Kelley, Amanda L. Kerr, Steven S. Kurapaty, Michael G. Lacey, Kendra L. Laster, Rex S. Legore, Kathryn T. Lively, Carly S. Mazzone, Emily M. Mercier, Jennifer L. Moore, Shannon P. O'Brien, Job J. Redman, Chase A. Remsburg, Carly L. Rippeon, Courtney T. Rose, Corey R. Schweitzer, Austin Showe, Meghan C. Sikes, Elizabeth M. Slick, Lacey M. Smith, Christopher A. Snyder, Sebastian Walton, Rakel S. Wilson, Rami B. Yanes, Sarah A. Zielinski.

Grade 10 - Allison E. Atkins, Justin T. Doak, Paige L. Dutrow, Alfred H. Funke V, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Ashlee N. Hanes, Zeyu Hao, Brittany M. Kookaby, Caitlin A. Martin, Shannon L. McClellan, Lana S. McDowell, Tori L. Poffenberger, John T. Rice, Rebecca N. Wellons, Mikaela K. Wesmiller.

Advertisement

Grade 11 - Shannon E. Anderson, Samantha K. Barger, Rachael T. Birky, Kayla R. Crampton, Andrew D. Drury, Jaclyn C. Fiola, Harley M. Furr, Amy M. Moore, Jesse A. Moser, Laura Promberger, Brandon G. Russell, Eric C. Ryberg, Moizz A. Syed.

Grade 12 - Katie N. Brennan, Katrina M. Bushko, Kayla M. Churchey, Dylan L. Eavey, Lindsay R. Ecton, Brandon M. Foote, Macy A. Fuscsick, Brittany D. Greathouse, Morgan M. Hoffmaster, Rebecca A. Hull, Jessica L. Jasek, Elizabeth C. Leizear, Megan K. Long, Anna E. Olszewski, Jackie M. Rosenberg, Taylor E. Smulsky, Tyler A. Thompson, Bryan M. Wachtel.

Honor roll

Grade 9 - Gerick P. Allen, Ethan D. Allnutt, Sean L. Anderson, Samuel F. Angle, Charles E. Anoman, Quinn B. Barr, Cassandra H. Basford, Reiker P. Bowles, Hailey M. Bowman, Tiffany J. Bowman, Victoria L. Bright, Shad A. Bussard, Brandon M. Butrick, Mariah J. Chapelle, Samantha J. Cochran, Emily R. Cronise, Caroline E. Cukier, Allison L. Davenport, Kristyn L. Davis, Serena B. Demartino, Abigail E. Duncan, Kelsey W. Eichelberger, Bradley R. Enfield, Ian R. Fields, Caroline Fraser, Hannah N. Froehlich, Colin J. Glass, Patrick C. Glenny, Daniil A. Gribok, Wyatt B. Haggerty, Jennifer M. Harris, Jordan Haskell, Tyler J. Hebert, John K. Hershey, Kyle R. Hobbs, Brooke N. Hood, Justin T. Hutchinson, Justin M. Jardeleza, Sara L. Jennings, Mark W. Johnson, Ashley L. Keedy, Thomas E. Kersting, Kristen C. Kidwell, Megan H. Kiley, Adam M. Love, Alyssa J. Marker, Andrew R. Meighen, Emily B. Moats, Caitlyn A. Morris, Tawanda Mukudzavhu, Peter A. Myers, Elinor E. Nogle, Skyler N. O'Neill, Paige A. Owens, Zachary C. Poffenberger, Cynthia M. Poling, Joshua T. Reeves, Jack W. Riley, Taylor S. Robey, Austen D. Rohrbaugh, Emily D. Rohrer, Ryan A. Ruiz, Delaney C. Santa Maria, Kellsey M. Shank, Katlyn N. Sheridan, Austin B. Sines, Kelsey R. Smith, Samantha A. Smith, Keiana L. Stern, Brittany M. Stevenson Payne, Sialea B. Strong, Casey R. Strunk Jr., Alex T. Thompson, Natelie M. Tobery, Janira Velasquez, Andrew P. Violet, Brianne C. Wade, Jacob A. Walker, Shelby L. Wallace, Jennifer A. Webber, Emma N. Wennick, Gunnar F. Whipp, Samuel K. Winkelman, Natalie T. Young, Tiffany N. Young.

Grade 10 - Ryan J. Appel, Zachary S. Baker, Leah L. Ballow, Carli S. Bane, Lauren R. Barber, Lauran A. Barrett, Kyle M. Benedict, Eric S. Bitner, Dillon Carew, Zora L. Chalkley, Zoe T. Chapelle, Sarah E. Colgan, Cory S. Crampton, Lauren N. Cronise, Taylor N. Crook, Kevin M. Day, Rachel Doane, Whitney R. Durr, Sean P. Fagan, Hailey N. Fahey, Jordan M. Fox, Ashley J. Giffin, Kyle H. Goetzinger, Ralph M. Gossard III, Jenna M. Green, Joshua M. Grim, Johnathan C. Harding, Nathan A. Hardy, Ashlyn T. Hawbaker, Patricia C. Hawkins, Mary C. Heaney, David L. Heim, Chad J. Hutzell, Caleb A. Jardeleza, Zachary S. Johnson, Danielle N. Kisner, Keith C. Koontz, Sidney M. Little, Lauren E. Mann, Kelsey R. Mannix, Lycourgos Manolopoulos, Paige A. Marshall, Lacey J. McNabb, Lainey C. Mentzer, Benjamin E. Mercier, Lynsey E. Miller, Joseph W. Minoglio, Aaron R. Miranda, Destiny M. Moreland, Danielle T. Nasvaderan, Madison G. Nittinger, Karina C. Ortiz Lara, Theresa Ortman, Devon B. Osborne, Alexandra M. Pantos, Sydney L. Parks, Hillary D. Payne, Kayla M. Payne, Natalii N. Pitts, Samantha M. Placzek, Julia G. Previti, Lane D. Price, Kara E. Reece, Ean T. Rhodes, Sarah Rose, Taylor N. Sabatano, Daniel P. Schnackenberg, Rae E. Schoenberg, Grayson K. Shaw, Amber Smith, Rebecca E. Smith, Timothy J. Smith, Cole B. Stevens, Ashley M. Stotler, Lonnie L. Thomas, Jamisha R. Tinsley, Aaron D. Turner, Amanda D. Underwood, Brett A. Welsh, David E. Wilbraham, Ashlea N. Wilkinson.

The Herald-Mail Articles
|
|
|