Advertisement

Williamsport High School honor roll

May 01, 2010

Williamsport High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Brooke G. Alton, Nicholas R. Berchock, Destinie Z. Bowman, Amanda M. Brechbill, Courtney L. Bryan, Madison E. Depew, Zachary A. Faith, Casie C. Files, Stephen C. Flessner, Moriah H. Garling, David A. Harper, Megan E. Heller, Marshall A. Hoffmaster, Zachery W. Hopkins, Rajon S. Imes, Connor D. Johnson, Victoria E. Key, Bradley T. Lundberg, Connor X. McNaney, Joshua J. Miller, Kelly M. Rumball, Larissa N. Saunders, Austin L. Schetrompf, Benjamin M. Seibert, Sabrina O. Smith, Bret L. Snodderly, Vasile Stadnitchii, Allison L. Staubs, Stephanie C. Streeter, Samantha N. Taylor, Seth Q. Thompson, Jeremy White.

Grade 10 - Jadea M. Adams, Richard A. Aleshire, Erin E. Artz, Holly N. Ausherman, Irene A. Cunningham, Tiffany L. Divelbliss, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Hunter S. Eyler, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Brent W. Goebel, Julia E. Harsh, Bethany D. Henson, Haley N. Hilliard, Stephanie D. Larrick, Satrina R. Lewis, Samantha L. Metz, Casey N. Osborne, Qaaree R. Palmer, Brooke A. Price, Meghan Reed, Christine M. Repp, Zachary M. Shoemaker, Taylor Spigler, Emily Taylor, Samantha M. Van Slyke, Taylor L. Whiteman, Morgan L. Williams, Victoria N. Worden, Angela V. Zabala.

Advertisement

Grade 11 - Connor R. Arnone, Christine N. Bell, Sarah F. Cook, Shelby E. Dehaven, Whitney N. Depew, Zoie B. Dobrzanski, Desirae M. Hart, Amanda L. Kline, Cody R. Lopez, Amber L. Shumaker, Kaelii E. Stout, Amanda M. Stumbaugh, Spencer E. Taylor, Robert W. Vinson, Karrah L. Weaver.

Grade 12 - Chelsey L. Baturin, Zachery G. Bloyer, Seth G. Boggs, James N. Burns, Amanda L. Cordelli, Troy L. Cunningham, Tyler A. Desimone Fisher, Daniel A. Doub, Jesse L. Draper, Seth W. Eckert, Adam K. Eichelberger, Olivia J. Fields, Leslie N. Forcino, Heather N. Frost, Tara D. Lansing, Nicole M. Mangold, Jessica N. Needy, Katherine N. Noll, Morgan B. Pipe, Aaron M. Purdham, Kelsy M. Rupp, Stephanie G. Schubel, Emily N. Shoemaker, Amanda H. Smith, Loganne R. Smith, Jennifer M. Spangler, Kinsey N. Sprecher, Kara A. Stine, Sarah M. Tate, Heidi F. Thomas, Brandon D. Varndell, Jimmy T. Vu, Rosanna L. Weagley, Brittany A. Weaver.

Honor roll

Grade 9 - Briana K. Akers, Neil M. Albin, George E. Ardinger, Lisa R. Artz, Lacey P. Atherton, Joshua C. Baker, Samantha Barnes, Kevin L. Barnhart, Devin A. Blackman, Zachary L. Boger, Shane E. Bourgoin, Cody L. Bowman, Brendyn G. Brashears, Kristen R. Brown, Teela J. Brown, Caleb S. Buchman, Brooke M. Burgess, Jayson F. Butay, Gabrielle G. Butts, John D. Carty, Stacey M. Christy, Mida V. Clipp, Ryan A. Crabtree, Caroline B. Crawford, Rebecca N. Crown, Chad M. Cummings, Alexis N. Giakaumatos, Cyane T. Green, Emily G. Grumbine, Matthew S. Hassler, Decorey R. Horne, Jenna R. Hott, Lacey A. Householder, Lindsey N. Hout, Abeera Hussain, Skye L. Jeanotte, Hannah G. Kastelein, Ginger H. Kays, Austin J. Keplinger, Brooke R. Keplinger, Reid H. Keplinger, Renzi Y. Kidanemariam, Kelsey L. Kidwell, Caitlyn A. Kinzer, Craig R. Koons, Diantra C. Landry, Krista C. Lang, Austin T. Loar, Scott M. Long, Tyler J. Martin, Adam L. Merone, Casey L. Miller, Matthew L. Miller, Melissa L. Miller, Colton T. Myers, Tylor M. Oldham, Marilyn I. Parada Carranza, William T. Peterson, Jasmine R. Rafter, Corey D. Reasner, Ciera Y. Redifer, Natalie A. Rudisill, Nicholas W. Sauble, Ryan D. Shank, Summit Soeung, Austin L. Stine, Caroline D. Strite, Haley L. Sweigert, Early K. Tinsley, Miranda L. Valentine, Kristina M. Vanoy, Michelle M. Velez, Quentin E. Watson, Lauren N. Weicht, Brian W. Weyant, Jacob L. Wiles, Rachael E. Wiseley, Victoria L. Wiseley, Jesse A. Zeger, Kevin T. Zeger.

The Herald-Mail Articles
|
|
|