Advertisement

Smithsburg High School honor roll

April 24, 2010

Smithsburg High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Connor R. Brown, Mia R. Cardone, Haley N. Caudell, Hannah Cooper, Heather L. Delauter, Dominique H. Dilandro, Tatianna Diz, Jacob A. Dwyer, Cara A. Ferguson, Melanie E. Garvey, Erica E. Hargreaves, Cody D. Hartman, Kyle W. Huntzberry, Donovan J. Lawrence, Hannah E. Leaman, Yunghon K. Lee, Yungkong K. Lee, Devon D. Martell, Ashlee G. Metzger, Sandra L. Reynolds, Emily O. Seward, Savanah A. Smith, Desiree S. Sowers, Megan J. Stracka, Caitlyn E. Wilson, Katlyn G. Yano, Emma G. Zahm.

Grade 10 - Logan M. Bachtell, Casie A. Burk, Taylor N. Cline, Bryn N. Doubledee, Cara A. Forbes, Kaylyn E. Fox, Jared T. Haines, Bethany Happel, Robert A. Hogue, Zackery G. Jaouni, Ryker A. Jernigan, David A. Knode, Abdul R. Latif, Tanner S. Leach, Jordan C. Leveque, Audrey R. Mancini, Jordan L. McNairn, Logan M. McSherry, Adelheid B. Penwell, Rachel I. Poffenberger, Cori M. Potter, Kayla A. Pryor, Rachel A. Redmond, Emily N. Seifarth, Erin V. Semler, Alexis D. Sharon, Ashley R. Spinks, Kylie D. Stoup.

Advertisement

Grade 11 - Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Cullan C. Ganley, Katie L. Gigante, Karyme V. Grumbine, Jessica A. Hartman, Rayne C. Hutton, Jason R. Jerwick, Chelsea V. Jones, Vanessa A. Mackley, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Snigdha A. Rao, Suzanne C. Reed, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Jessica D. Seipler, Juliette M. Wallace, Brittany E. Weicht, Sabrina N. Williams, Sarah M. Wren

Grade 12 - Kari A. Ausherman, Anna M. Baldasarre, Nicholas A. Benson, Courtney M. Boyer, Paige V. Decker, Evan P. Dennis, Cameron A. Ebersole, Ashley M. Ferguson, Crystal V. Gaines, Nichole M. Gaines, Braden L. Grosh, Kandice R. Kidwell, Joshua L. Kolb, Julie Y. Lewis, Matthew J. McCreary, Rebekah P. Minnick, William K. Raios, Lara M. Seidman, Jacob H. Shriver, Christophe W. Taylor, Brandon M. Wiley, David R. Wilson, Brittany M. Winders, Annemarie T. Yano.

Honor roll

Grade 9 - Stephen C. Abbott, Joseph R. Abruntilla, Andrew O. Appel, Brandon M. Athey, James D. Auger, Rachel N. Babylon, Ashleigh M. Baxter, Ryan J. Bolton, Lindsay T. Clopper, Benjamin W. Connelly, Erin K. Cooley, Dylan S. Durning, Colton S. Duvall, Connor A. Eyzaguirre, Melissa M. Fell, Zane B. Gardenhour, Adler J. Garrett, Daniel J. Gery, Brooke A. Graybill, Kayla M. Griffith, Shane N. Heizer, Elizabeth E. Henderson, Kaylyn M. Horner, Lane A. Huntzberry, Johnnie L. Jordan, Justyna N. Jordan, Thomas M. Keely, Courtney N. Keener, Elyse L. Koterwas, Zachary T. Krall, Sarah R. Kretzer, Austin M. Lane, Darian B. Lee, Kaley M. Lefferts, Andrew N. Lewis, Darla M. Mullinix, Randal Nee, Morgan S. Nicley, Brooke E. Parks Pethtal, Gabriella L. Petitte, Alek E. Redenbo, Andrew J. Robinette, Elizabeth A. Shearin, Kinsey E. Shifflett, Jordyn K. Smith, Joshua J. Smith, Matthew J. Stevens, Alexander C. Tibbens, Bryan P. Tracey, Taylor C. Valencia, Tymon Walker Cameron, Joshua Yoder.

Grade 10 - Mitchell R. Akers, Joshua D. Banzhoff, McKenzie N. Benson, Allyson E. Bowers, Corey E. Bryce, Justin W. Byram, Emma M. Conlon, Darin E. Coyle, Aicha Dahbi, Matthew R. Deal, Theresa A. Dominick, Corey R. Dunkin, Christina K. Dunlap, Shane E. Fritts, Katherine E. Gomez Kling, Kevin Grimm, Gaelle B. Hadjia Kamga, Danielle A. Harbaugh, Dillan S. Harbaugh, Ronald B. Hardy, Brock L. Heiston, Krystal C. Holl, Gregory S. Horning, Megan A. Hovermale Smoot, Lauren M. Johnson, Malik Kadir, Matthew E. Kirby, Nancy C. Kline, Taylor A. Lampasona, Jordan L. McDonald, Shawna N. McNairn, Logan A. Metzger, Cory W. Michael, Kiersten Mikulsky, Benjamin D. Minnick, Heather C. Mitchell, Aaron J. Mong, Cathleen R. Moore, Brandon M. Morgan, Brittany M. Neal, Elisa M. Owens, Blake A. Partlow, Amar J. Pirzada, Nicholas J. Porter, Kaitlyn E. Rea, Kassidy N. Reynolds, Benjamin T. Rowe, Corey J. Scharenbroch, Chase D. Scott, Jamie L. Scott, Breanna D. Sheaffer, Sarah M. Shives, Michael E. Skeeter, Sarah A. Smith, Sydney E. Smith, Alessandra M. Solberg, Sarah C. Stayer, Bethany O. Stockslager, Nichole M. Thompson, Lauren N. Todt, Travis E. Tracey, Makayla J. Wiles, Rachel A. Yoder.

The Herald-Mail Articles
|
|
|