Advertisement

Clear Spring High School honor roll

April 18, 2010

Clear Spring High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Nicholas J. Brandt, Kenneth M. Carrier, Alicia J. Coblentz, Brandon J. Daley, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Lexie B. Holtzman, Sean G. Kreps, Ryan N. Martz, Morgan E. Pettner, Carly R. Yost.

Grade 10 - Cyrina J. Avery, Bethany L. Bowers, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Samuel C. Elwood, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Virginia E. Livingston, Krista M. Miller, Alexa J. Mills, Lorna A. Mullins, Jared M. Mummert, Zachary D. O'Neal, Hannah E. Stine, Cassandra L. Suder, Irina Varshchuk, Emily G. Winters.

Grade 11 - Matthew F. Blair, Whitney P. Blickenstaff, Alyssa L. Brandt, Chad R. Hamilton, Joshua R. Hess, Megan L. Micco.

Advertisement

Grade 12 - Bradley T. Banzhoff, Kenneth H. Bosic Jr., Nathan A. Brandt, Kelsey R. Capezuto, Jarrod E. Dorsey, Kelly A. Humbertson, Andrew D. Jarvis, Samantha L. Owens, Joshua T. Routzahn, Lakyn R. Sanders, Samantha T. Webster.

Honor roll

Grade 9 - Ryan J. Aaron, Hunter N. Andrews, Shannon A. Bishop, Sarah M. Blickenstaff, Lauretta J. Bloemker-Miller, Elizabeth S. Boyer, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Laikyn A. Cook, Taylor N. Ditto, Malachi P. Fox, Albert W. Frazee, Stephani N. Frisby, Anje G. Garner, Cayla G. Garner, Jacob C. Hess, Courtney R. Hull, Kimberly T. Jardine, Lane C. Johnson, Taylor L. Jones, Emily B. Kane, Jenna E. Knable, Matthew J. Lowenhaupt, Bethany A. Magner, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Michael J. McIntyre, Samantha A. Michael, David R. Moser, Sarah M. Muir, Jessica L. Myers, Shannon J. Norton, Abigail R. Pinkham, Brianna J. Pryor, Josie L. Reed, Christopher A. Resh, Timothy A. Rosendale, Courtney D. Royce, Kameron M. Shives, Kacee L. Sines, Katrina N. Smith, Kayla M. Smith, Emily K. Staley, Kayla N. Staley, Kayla M. Stoner, Theresa C. Tiller, Macayla G. Wiles, Hannah N. Wise, Alexis L. Yost, Chance L. Younker.

Grade 10 - Bishara Alsahouri, Jessica M. Ambrose, Ryan M. Baker, Jessica L. Barnhart, Jared A. Breakall, Brittani S. Brown, Ryan M. Burcker, Cory J. Caudell, Travis L. Clipp, Garrett M. Davis, Justin L. Davis, Rebecca A. Dunning, Dalton K. Fawley, Emily K. Flaherty, Dominique A. Forsman, Nathan W. Gehr, Tylar K. Habel, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, Abigail B. Hoosier, Quinn A. Hoover, Jaime A. Humbertson, Trent T. Irving, Kimberly R. Jenkins, Miranda D. Kearney, Zachary R. Keefer, David R. Kinna, Samantha J. Kriner, Sarah E. Kulha, Shelby L. Lewis, Christopher R. Miller, Tyler E. Mitchell, April L. Moats, Katlyn N. Moore, Gary A. Proctor, Morgan N. Purdham, Brittany N. Ray, Christopher C. Reed, Brenna N. Reid, Toni N. Robertson, Jessica L. Romero, Ann E. Savage, Heather M. Schlotterbeck, Gabriel D. Schneider, Michael T. Sensenbaugh, Kelsey N. Shumaker, Andrew T. Shupp, Jocelyn A. Sines, Michael J. Snyder, Miranda N. Speak, Brandon G. Stride, Erik A. Stupelman, Katlyn F. Thomas, Haley L. Thorn, Bernadette S. Tiller, Melanie L. Walters, Bradley A. Webb, Todd Welch.

Grade 11 - Joel D. Bates, Tyler P. Brown, Dylan S. Crites, Megan L. Crowl, Tawny N. Ditto, Joshua C. Ernst, Michael P. Etzel, Kyle E. Franks, Megan N. Harkcom, Brandon R. Kesselring, Brittany I. Kretzer, Ashlyn M. Long, Melanie N. McCartney, Taylor L. McIntire, Brooke L. Miles, Jeffery M. Moats, Brittney D. Morris, Brandon M. Mullins, Gavin M. Myers, Yolanda J. Newlon, Lily S. Pinkham, Bethany R. Reid, Brittany N. Resh, Charles D. Snyder, Steven A. Snyder, McHaley A. Williams, Kevin A. Wyks.

Grade 12 - Matthew S. Braithwaite, Michael L. Braithwaite, Joy E. Bright, William J. Butts, Sierra M. Byers, Derek S. Carey, Michael A. Davis, Cody W. Englehart, Amanda J. Fawley, Tyler W. Forrest, Sydney E. Frazee, Nathaniel B. Golden, Aaron D. Hetzer, Hannah E. House, Colby M. Imes, Bradley E. Jordan, Lindsay S. Lacy, Christopher M. Lawson, Brian K. Lesher, Alec G. Long, John M. Malnofski, Max P. Martin, Damara J. McDonough, Jeremy A. McNabb, Cody J. Moore, Corey M. Morgan, Taylor L. Reid, Casie L. Robertson, Christopher J. Rowland, Paige E. Shirk.

The Herald-Mail Articles
|
|
|