Advertisement

Heritage Academy honor roll

April 10, 2010

Heritage Academy



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 1 - Janelle Armstrong, Joshua Dahn, Toby Dowler, Cody Dudeck, Joshua Faith, Jacob Hartman, Lauren Hornbarger, Lindsey Horst, Wade Horst, Demetrius Keyes, Nicholas King, Mason Line, Hannah Luhn, Luke Norris, Emma Rohrbaugh, Emily Stamper

Grade 2 - Abigail Barnes, Micah Clark, Dylan Cline, Abigail Faith, Chloe Gaylor, Riley Gladhill, Caleb Norris, Colby Reese, Jaleah Rowe, Evan Runkles, Elizabeth Shank

Grade 3 - Naomi Faith, Maddux Grove, Tyler Horst, Madison Libby, Emily Lemen, Jacob Line, Jan Lomahan, Stephen Wycoski.

Grade 4 - Bryce Corbett, Nicholas Farrow, Amy Gaylor, Katie Grabil, Hayley Hemphill, Faith Horst, Maelynne Patey

Grade 5 - Dalton Hornbarger, Ben Jackson, Cohen Luhn, Taylor Patterson, Chloe Prejean, Evan Reese, Madeline Runkles, Anita Williams

Grade 6 - David Anderson, David Fisler, Brooke Gaylor, Emily Hemphill, Michael Hendershot, Hannah Muller, Logan Rothstein, Alex Strickler, Melanie Therrien

Advertisement

Grade 7 - Cherie Clark, Hannah Gaylor, Tyler Reese

Grade 8 - Aaron Anderson, Stephanie Eberly, Nicole Gaylor, Joshua Taggart, Katrina Williams

Grade 9 - Zachary Muller, Bryce Nigh, Tristan Prejean

Grade 10 - Bryce Boyd, Rachel Clarke, Michael Donmoyer, Abigail Jackson, Kathleen Kidd, Chad Lowery, Robbie Martin, Stephanie O'Brien, Adam Tressler

Grade 11 - Troy Cosner, Caroline Clark

Grade 12 - Travis Barthalow, Aubrey Boyd, Brianna Dorsey, Alison Garrett.

Honor roll

Grade 2 - Zoe Graves, James Robinson

Grade 3 - Carrie Fisler, Mackenzie Householder

Grade 4 - Kaitlyn Hoffman, Leanna Shank, Bryant Shives

Grade 5 - Kayla Hammersla

Grade 6 - Kari Hoffman, Morgan Tabler

Grade 7 - Olivia Dorsey

Grade 8 - Sarah Culver, Jordan Patterson

Grade 9 - Ben Cosner, Kara Stamper

Grade 10 - Jessica Gaylor, Callie Butts, Michelle Creswell, Daniel Williams

Grade 11 - Ashley Jackson

The Herald-Mail Articles
|
|
|