Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

April 10, 2010

Western Heights Middle School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Amanda L. Allen, Sophia C. Bartell, Kaitlin A. Carpenter, Kobe A. Cline, Bailey M. Covington, Alexander L. Darr, Emileigh P. Ebersole, Benjamin C. Forrest, Hannah Hawkins, Kaitlyn D. Hollinger, Samantha R. Jenkins, Brittani A. Jobe, Alison J. Keelan, Tana N. Mckinsey, Mariah E. Mcpherson, Jennifer N. Montgomery, Tara N. Nalley, Holli R. Sutphin, Shanta A. Thompson, Andrew M. Whitesides, Cassandra M. Wilt,

Grade 7- Yaraslau Brodau, Melissa L. Carpenter, Sabrina R. Chang, Laken B. Feeser, Payton S. Mohammed, Joshua M. Pettit, Samantha C. Startzman, Aiden C. Waugh.

Grade 8 - Taylor M. Jones, Allison N. Martin, Andrew C. Miguel, Aaron R. Miller, Ashlee N. Miller, Tyler S. Orr, Olivia M. Shoop, Clayton W. Smith, Shelly L. Trumpower.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Savannah D. Akins, Garrett Barnes, Jaila N. Bell, Anthony H. Benda, Shane B. Bock, Jonathan P. Bower, Brittney M. Bowers, Treasia N. Broadus, Dallas M. Burger, Bryan L. Chow, Soumana Coulibaly, Megan E. Crawford, Jordan A. Davis, Kaitlin J. Dobson, Unique T. Ellis, Steven J. Goff, Daniel A. Gomez, Le Monte L. Green, Cameron T. Grove, Taylor C. Hendershot, Daniel J. Hilden, Karlee B. Hines, Darius L. Hockaday, Garrett D. House, Tiffany M. Kline, Antoine J. Longfellow, Zachary T. Martin, Wendy N. Martinez, Kiah Marshalleck, Patrick L. Mcnair, Coby L. Metz, Cory W. Metz, Robert T. Mort, Alexandra L. Mourton, Jade T. Parson, Terry L. Pickett, Sierra Pompell, Bethany Pruchniewski, Madison R. Pryor, Aja J. Queen, Ariella Y. Ramirez, Deandre L. Richmond, Sean C. Roberts, Cody L. Scott, Hannah E. Selden, Dejah T. Selders, Paige E. Shanholtz, Brianna N. Shelly, Matthew S. Shipley, Aaron R. Sipes, Brittany N. Slick, Matthew R. Snodderly, Tara A. Sprecher, Tiffany A. Stotelmyer, Lendel J. Travieso, Angelica B. Vanpelt, Niah C. Ware, Alexa R. Weatherwalks.

Grade 7 - Christopher Albertson, Taylor L. Barnhart, Cara L. Baughman, Kristy J. Biser, Jameek Booth, Caitlin M. Boyer, Charlotte E. Brodka, Madeleine L. Brooks, Alexia L. Butler, John Michael P. Carbaugh, Jordan T. Carpenter, Raughn Carter, Curtis S. Chedester, Kenneth M. Daniels, Kristin A. Dobson, Sara N. Dutrow, Thomas Evonlah Jr., Emily S. Folk, Omunique B Henry Wiley, Elisabeth A. Hines, Malicia C. Ingram, Darina Kantsavenka, Logan T. Keith, Jordan K. Larrison, Tayra M. Leblanc, Jaequon M. Loveless, Kirsten K. Magaha, Wesley G. Mason, Marissa M. Mayhew, Maurtel D. Mcmillan, Aziz Mirzayev, Kyle W. Moir, Joshua J. Murray, Jadelin Oyler, Nicole Paulino, Shianna M. Race, Damion A. Rhymer, Luke E. Richards, Jan M. Scott, Latrice A. Stevens, Daniel C. Turner, Jermaine A. Tyler, Cory Webber, Jared A. Wershiner, Fawad Younus.

Grade 8 - Amber L. Aldridge, Madeline S. Andrews, Brad Bormann, Sarah L. Brumback, Danielle N. Burkett, Maria Celis Castillo, James D. Clark, Alysa L. Conomos, Brandon M. Davis, Shania A. Deagrella, Daksh Dihora, Nadira A. Dowtin, Brionna M. Dupree, Amber L. Elgin, Jenna L. Fazenbaker, Breanna H. Fraley, Morgan A. Froebe, Michelle R. Green, Joshua W. Grove, Sirena M. Hall, Nicholas C. Harney, Hunter C. Hartman, Conner B. Hill, Jessica R. Hunt, Joseph F. Jenkins, Collins O. Johnson, Shane L. Johnson, Ryan A. Johnston, Alexis Kershner, Jaren R. Kline, David A. Lewis Ii, Megan R. Mccarty, Jaholda J. Mccormack, Isaiah M. Merrill, Richard L. Montgomery, Dinanga Ntumba, Wilberto Peralta, Candice J. Phelps, Shannon R. Pitsnogle, Cody L. Reeder, Krystal Lyn Rhinehart, Alexus L. Rivas, Maria Rivas, David J. Robinson, Dimitri C. Romero, Kacee M. Schindel, Anjelica L. Scott, Taylor S. Shank, Joshua L. Shingleton, Jonathan W. Shipley, Jessica M. Snyder, Stephen A. St. Clair, Benjamin M. Sullivan, Bradley R. Taylor, Austin R. Warren, Carly T. Waugh, Cady L. Wells, Pavel S. Zanko.

The Herald-Mail Articles
|
|
|