Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

December 26, 2009

Smithsburg Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Ernst C. Arnold, Alaina M. Black, Jeremy D. Boylan, Emma L. Conrey, Noah W. Daigneault, Brynn L. Dao, Megan M. Davis, Jared S. Durning, Leah E. Ellis, Daniel J. Frantz, Samantha C. Gift, Maheen Haq, Bailey E. Hovermale, Taryn K. Kershner, Cassandra Li, Tyler D. Linn, Bryanna G. Luke, Megan K. Moran, Brandon D. Peake, Lindsay K. Penwell, Julia E. Pepper, Tyler S. Pettway, Michael S. Robinette, Devyn R. Shank, Abigail A. Shives, Josephine Snyder, Alexander D. Stephenson, Dakota L. Vaughn, Sarah E. Wagner, Jacob R. Walter, Julia L. Wiles, Wenyi Wu, Fiona R. Zahm.

Grade 7 - Rayana C. Anthony, Payton B. Belella, Dylan M. Bryce, Ellie M. Clark, Masa T. Conteh, Taylor M. Cooley, Vanesa A. Cuevas, Jessica M. Falco, Christopher D. Henderson, Kaitlynn M. Howard, Kayla M. Huntzberry, Joel P. Jordan III, Alison R. Keely, Alexa E. Knode, Sophia R. Mancini, Jacob R. Markoff, Taylor R. Scott, Isaac Sherman, Isra Tariq, Matthew J. Wilson, Cailtin J. Wolfe.

Advertisement

Grade 8 - Casey P. Bartholomew, Young Chin, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Emma J. Gerhold, Asia D. Hendricks, Attiya H. Latif, Joanne C. Lee, Julia E. Martirano, Chelsea J. Massie, Tiffany M. McNeil, Usman A. Qadri, Karissa N. Reigh, Emily I. Rowan, Zachary L. Schaeffer, Elizabeth C. Scrivener, Michael A. Siefert, Phoebe R. Snyder, Kailey M. Stracka, Nora K. Waltz.

Honor roll

Grade 6 - Christopher M. Babylon, Emma A. Baer, Claire L. Bodine, Natalie T. Bonham, Chloe A. Breault, Faith R. Brown, Savannah J. Celestial, Eric C. Cosentino, Britney A. Cruickshank, Carly A. Cupernall, Roan P. Cutschall, Micah G. Daigneault, Lars E. Davis, Amanda D. Delauder, Angel N. Devore, Jeremy R. Dunkin, Anthony C. Ebersole, Emma F. Eichelberger, Kayla N. Erny, Alex N. Faust, Kevin P. Ford, Morgan M. Fraser, Jacey Fugate, Seth A. Garnand, Zachary A. Garvey, Joshua W. Geblein, Blake Goodmansen, Kamryn A. Grosh, Amanda P. Hilton, Michael N. Hunter, Cole O. Huntzberry, Matthew T. Jaouni, Erika M. Johnson, Daniel F. Jornlin, Megan M. Juarez, Elizabeth D. Keener, Emmett J. Krager, Yungmun K. Lee, Ivonne M. Lomeli, Madeline J. Mazenko, Connor M. McCoy, Rebecca M. Mettille, Macy E. Meyer, Lindsay D. Miller, Tanner J. Minick, Victoria Q. Mitchell, Mari E. Mullane, Kalynn N. Murray, Hannah E. Nave, Victoria L. Neal, Madeline M. Nee, Zakary S. Newberry, Andrew M. Owens, Alexandra L. Partlow, Faizah T. Pirzada, Melissa E. Poole, Dayton A. Pryor, Siddarth Rao, David J. Rice, Meghan E. Roberts, Christopher S. Rowan, Marissa N. Saylor, Bryce K. Scharenbroch, Levi J. Schindel, Joseph J. Schwartz, Kennedy E. Shaver, Cameron M. Sherbert, Jason Shifler, Jonah L. Smith, Samantha T. Smith, Katrina A. Snyder, Alexis N. Spickler, Steven Spigler, Nicholas E. Staley, Brianna S. Stotelmyer, Noah W. Stottlemyer, Logan I. Sweeny, Melanie G. Taylor, Cody R. Topper, Adam W. Tracey, Alexa L. Vetter, Christopher L. Weller, Mary E. Wesmiller, Ethan E. Wilt, Hollee D. Winders, Kory J. Zeigler.

Grade 7 - Emma G. Andrukat, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Carrie J. Barr, Ashley K. Barrett, Brianna M. Black, Joshua Bloyer, Tamia C. Branch, Garrett E. Brenk, Mark A. Catangui, Patrick Coleman, Nathaniel R. Craig, Matthew D. Cumblidge, Dylan R. Curtis, Haley M. David, Daniel W. Davis, Shane G. Deal, Rais D. Djampa, Adam S. Dwyer, Kyle A. Ebersole, Evan D. Eckenrode, Colin P. Everett, William J. Ewing, Kaitlyn M. Fauntleroy, Jessica L. Friend, Ashley F. Haller, Briana F. Haugh, Sara E. Hetherington, Alec M. Hejduk, Timothy M. Horning, Heath A. Hott Jr., Anthony D. Inamagua, Caitlyn D. Ingram, Lydia Jernigan, Austin Q. Jones, Yeabu I. Kamara, Kayla N. Kingsburg, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey, Jarred A. Leveque, Justin M. Leveque, Megan B. Lewis, Cheyenne E. Little, Otilia Macarisin, Lily A. Mackley, Katrina A. Madden, John J. Martin, Elizabeth B. McLaren, Connor A. McNairn, Shannon M. Mehaffie, Michael S. Messina, Megan M. Mikulsky, Erika Miller, Ryan E. Milligan, Alex R. Nee, Victoria C. Petitte, Brandon T. Potter, Kelton D. Protsch, Matthew D. Pryor, Cassidy Pryor Vega, Blake E. Rath, Taylor E. Remsburg, Tatiana J. Rodriguez, Sandra E. Sagoe, Marissa B. Seeders, Lovinder P. Singh, Jessica L. Snowden, Adam K. Spigler, Cheyenne L. Svenningsen, Kori S. Taber, Bahbie S. Tarawallie, Brennan F. Taylor, Paola C. Torres, Zoe E. Warrenfeltz, Catherine West, Myranda N. Wiles, Zachary D. Wolf, Jenifer N. Wood.

The Herald-Mail Articles
|
|
|