Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

December 26, 2009

Clear Spring Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Breanna L. Barnhart, Kelsie R. Clark, Briana R. Coulter, Lakyn M. Elwood, Victoria L. Gossard, Joseph Heavner, Celeste A. Jarvis, Caitlin N. Kline, Yasmeen A. Mahady, Amanda R. Mcpherson, Kelsi E. Mentzer, Ryder D. Mills, Miguel L. Molina, Grace T. Ramacciotti, Dylan W. Rogers, Spencer M. Schultz, Daniel J. Smith, Jenna R. Smith, Collin A. Willhite.

Grade 7 - Alexandra P. Albert, Megan P. Bishop, Danielle N. Hill, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Zoie L. O Neal, Brandon M. Quilici, Alexis D. Shank, Jordan T. Snyder, Abigail M. Soper, Timothy R. Stoner.

Grade 8 - Kaitlyn N. Barnhart, Brandon K. Carter, Jordan L. Davis, Zane U. Edwards, Jacob H. Ernst, Gage D. Heacock, Lauren A. Kline, Christopher R. Meuse, Juan M. Resendiz, James T. Riford, Patrick R. Soper, Samantha E. Staley.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Krystal L. Benedict, Veronica C. Bloemker Miller, Todd R. Brennan, Collin L. Bucher, Karissa L. Butts, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Melissa A. Drury, Cole M. Edwards, Joseph F. Ernst, John R. Fawley, Alexa K. Filip, Joseph E. Fisher, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Jarett D. Hall, Kyle J. Hammond, Hunter J. Harshman, Brandi L. Heacock, Corbin T. Hensley, Courtney E. Hetzer, Eric J. Hill, Hannah E. Hoffman, Ian P. Hose, Aaron W. Hull, Garrett B. Jakoby, Dylan M. Kaiser, Sara M. Kalbflesh, Courtney A. Keyfauver, Carolyn R. Kline, Levi M. Leizear, Emily R. Leone, Andrew P. Magner, Hunter J. Mellott, Kelli L. Mills, Savannah E. Mills, Elizabeth K. Mott, Courtney M. Myers, Drew T. O Brien, Olivia J. Ocamb, Amanda S. Orndoff, Asia K. Owen, Katelyn L. Paylor, Haley E. Repp, Evan C. Rinkinen, Christopher D. Rosenberry Jr, Kaitlyn M. Rowe, Donald B. Schildtknecht I, Sarah A. Shilling, Brenton L. Snyder, David D. Speaker, Alex T. Sword, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Benjamin C. Weller, Charles E. Wiles, Christian D. Wilson, Elijah W. Wilson, Alyssa T. Zimmerman, Leif H. Zimmerman.

Grade 7 - Paul J. Alexander Iii, Wesley L. Ambrose, Taylor L. Baire, Matthew H. Black, Jennifer A. Bowers, Ashley M. Brady, Sarah M. Bright, Troy A. Brisson, Dylan S. Brown, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Lakelyn M. Easterday, Christopher R. Emerich, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Holly A. Haislip, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Brooke N. Hartle, Colleen R. Hixon, Conor M. Joyce, Nicole L. Kees, Dakota J. King, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Hannah M. Miss, Samuel J. Potterfield, Hannah K. Reed, Caylin M. Reid, Zachary A. Robinson, Benjamin W. Rosendale, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Mckade C. Shives, Sarah N. Steigerwald, Rebecca G. Strunk, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Hannah C. Woods.

Grade 8 - Shaylinn J. Bachtell, Leigh Ann M. Booth, Matthew P. Breakall, Savannah M. Brown, Hannah D. Brumbaugh, Emily S. Burker, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Elysia M. Currin, Kolby T. Dietrich, Kierston B. Dudley, Katelyn M. Ebersole, Ioana A. Fedeles Muller, Julie N. Ferguson, Hunter L. Fiddler, Rayne M. Fiery, Chelsea A. Gelwicks, Tyler J. Golden, Kenneth W. Gordon, Conner J. Greenlee, Gabrielle F. Grenier, Sydney E. Guyer, Jonathan A. Henesy, Renae S. Herman, Garrett L. Hull, Angel M. Mangum, Elsie E. Martinez, Christopher S. Mckenzie, Jordan K. Mcnamee, Bradly L. Mills, Rebecca D. Mott, Joshua Munoz, Abigail M. Recabo, Holly L. Reynard, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Bryce D. Shekels, Jacob R. Sherman, Madelyn C. Smith, Tyler M. Stine, Kyleigh L. Stottlemyer, Mikahla A. Stouffer, Mckenzie K. Sulser, Adam T. Tagg, Jessica C. Ulsh, Michael A. Wollard, Eric L. Yetter, Ryan E. Yetter.

The Herald-Mail Articles
|
|
|