Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

December 20, 2009

E. Russell Hicks Middle School



Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Sevda Akhmedova, Tanner B. Barnett, Jenna M. Becker, Adrian I. Bolton, Nicholas P. Carey, Miguel Car T. Decastro, Megan E. Desmond, Mackenzie K. Gandee, Darren J. Harman, Daniel T. Harrast, Cameron S. Jacobs, Maegan D. Jennings, Zoe L. Keener, Bradley A. Loewen, Savannah K. Martinez, Kashif S. Masood, Katelyn C. Mehrling, Amy M. Metz, Jenna M. Miller, Tyrell M. Miller, Cole B. Mills, Hadassah M. Muthoka, Breanna L. Myers, Kyle D. Myers, Lauren E. Pettit, Megan S. Potter, Sawyer H. Rachor, Chad D. Shumaker, Brianna J. Spangler, Jackson B. Spickler, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi, Alexis M. Williams, Sarah L. Winters.

Grade 7 - Haley G. Colleran, Sarah C. Duckworth, Ashlee R. Fahrney, Rebekah S. Hurwitz, Mackenzie C. Johnson, Shawnea King Pombo, Curtis J. Maples,Daniall S. Masood, Bryhanna A. Masser, Taylor Nuse, Heidi Plumer, Tiffany M. Potter, Mary Ricker, Benjamin Seifert, Sherrie Y. Tark, Alanna M. Thompson, Lili Zheng.

Advertisement

Grade 8 - Julia E. Becker, Hagan E. Bjerga,Frank R. Gutierrez, Bijal A. Kikani, Heather R. Pickerall, Samantha J. Rossiter, Erica D. Sagal, Santana M. Stevens.

Honor roll

Grade 6 - Conor F. Almoney, Lindsey N. Bedregal, Courtney L. Bockstanz, Darius K. Bowie, Shabree Brown, Landon W. Buzzerd, Casey M. Calandrelle, Kyleigh A. Castle, Zenobia T. Charleus, Dylan M. Cline, Zachary Cline, Aislinn G. Cohen, Courtney L. Cook,Emily E. Daiello, Alexis M. Davis, Tyler J. Dehaven,Tessa N. Engelbrecht, Keileen E. Estrada, Jaelin J. Farrell,Alicia M. Fiddler, Kylee D. Garnett, Abby M. Giancola, Dawson J. Gibson, Olivia I. Griffin,Jacob A. Hardesty, Benjamin J. Higgins, Cambriea D. Hill, Colton D. Hoffman, Sade E. Holmes,Brandon F. Hughes, Alengta G. Jernigan, Raymond W. Johns, Isaiah L. Jones, Ian M. Kane, Aaron B. King, Shelby N. Krocker, Megan E. Langmyer, Mylasia Lewis,Hanna Loudin, Awais Mahmood, Joshua P. Main,Zachary C. Mickey, Hannah A. Miles, Jessica S. Miller,Noah E. Miller, Justin R. Mitchell, Joshua L. Mullen, Madison T. Nareski, Alicia M. Niles, Caroline E. O'Reilly, Michelle L. Reger, Colton B. Repp, Shelby E. Resh, Jason A. Rowe, Staci I. Rubinstein, Nicholas P. Seek, Brianne N. Selders, Sky J. Sellers, Hope C. Shindle, Jordan M. Slater, Ayanna E. Small, Amy J. Smith, Jeremy M. Spikes,Natalie E. Stevens, Lillian M. Stittgen, Mackenzie J. Tallant, Ansleigh T. Tennant, Abigail M. Thompson, Aubree R. Tiner, Solana Tobar, Mitchell A. Wilson, Rebekah S. Wolf, Chelsea F. Wright.

Grade 7 - Alisha N. Adkins, Arif Akhmedov, Tyler A. Alexander, Mustafa A. Alwadey, Kashae B. Amis, Taylor H. Baer, Angelo B. Baez, Victoria A. Baldwin,Brandon K. Barnes, Tyler S. Barnhart, Yusif Bayoh, Samuel A. Biggus, Elizabeth A. Bjerga, Brandon C. Bockstanz, Avery Bolton, Jacob J. Boutieller, Terasya L. Bowie, Anthony L. Branham, Ramon L. Breland Jr., Kourtney D. Brown, Jazminee C. Burker, Samantha J. Burnett, Kiara Mari Carter, Soleil A. Chriest, Tyler M. Chupak, Delaney M. Conner, Elizabeth Eaton, Paige D. Flemings, Dorian A. Fournier, Allen M. Gaines, Christina M. Gatian, Autumn M. Gill, Paige N. Granado, Vicki Y. Guzman, Vincent An L. Hael, Soumaila Haidara, Paige A. Hamburg, Jared L. Harman, Brianne S. Hartman, Jennifer A. Hernandez, Chase N. Hilderbrand, Matthew P. Hockensmith, Shakur C. Holman, Patricia L. Holmes, Patricia J. Howard, Amerius Hudgins, Cory M. Irvin, Valerie M. Iseminger, Raymond A. Johnson, Dylan M. Jones, Bailey N. Kight, Audra S. Kobiec, Morgan E. Kotanko, Audrey A. Latour, Jordan A. Leese, Aaron A. Lighter, Hanna E. Lorenzen, Kristina M. Lucas, Sara K. Lynn, Joshua C. Mades, Heather M. Martz Keller, Kiana D. Mattingly, Ayanna M. McDonald, Jordan A. McGhee, Angeline M. Mendez, Tyler Moser, Madison K. Musselman, Amanda P. O'Brien, Rachael M. O'Callaghan, Joseph D. Pandolfi, Natalia Patino, Sarah K. Pittenger, Kerrin B. Pryor,Mariah E. Randall, Joshua M. Rhodes, Bradley Riedle, Kelly M. Rodriguez, Austin M. Ross, Sarah E. Saunders, Ellandra R. Sellers, Alissa C. Taylor, Valerie A. Taylor, Mary P. Teunis, Dwayne D. Travis, Lara E. White, Troy D. White Jr., Renee E. Williams, Darrien A. Wilson.

The Herald-Mail Articles
|
|
|