Advertisement

Williamsport High School honor roll

November 21, 2009

Williamsport High School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Brooke G. Alton, Devin A. Blackman, Shane E. Bourgoin, Cody L. Bowman, Karly M. Branigan Colema, Amanda M. Brechbill, Ashley R. Burroughs, Jayson F. Butay, Madison E. Depew, Ralph A. Diaz, Casie C. Files, Stephen C. Flessner, Cyane T. Green, Emily G. Grumbine, Matthew S. Hassler, Megan E. Heller, Abeera Hussain, Ginger H. Kays, Victoria E. Key, Diantra C. Landry, Bradley T. Lundberg, Alyssa J. Marker, Connor X. Mcnaney, Joshua J. Miller, Melissa L. Miller, Natalie A. Rudisill, Kelly M. Rumball, Nicholas W. Sauble, Benjamin M. Seibert, Ryan C. Shoemaker, Summit Soeung, Allison L. Staubs, Caroline D. Strite, Hannah L. Tosten, Kristina M. Vanoy, Lauren N. Weicht, Brian W. Weyant, Rachael E. Wiseley, Haley N. Wolff.

Grade 10 - Holly N. Ausherman, Stephen D. Cavender, Cheyenne C. Clever, Amberlyn R. Cox, Irene A. Cunningham, Justin T. Dalmau, Aniyah S. Davis Hilton, Alexa L. Decker, Tiffany L. Divelbliss, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Erin S. Gaines, Lynsay M. Gipe, Evan D. Hardy, Bethany D. Henson, Samantha R. Kelly, Stephanie D. Larrick, Satrina R. Lewis, Zachary W. Lucas, Aysia C. Medley, Jessica L. Mies, Emilie M. Rowe, David S. Seredich, Taylor Spigler, Emily Taylor, Samantha M. Van Slyke, Ratiwat Watthanaphuti, Taylor L. Whiteman, Morgan L. Williams.

Advertisement

Grade 11 - Jeremy K. Ardinger, Connor R. Arnone, Alexis P. Betts, Daniel J. Brown, Daniel W. Crist, Shelby E. Dehaven, Whitney N. Depew, Preston S. Dick, Zoie B. Dobrzanski, Ashley L. Goge, Desirae M. Hart, Caroline P. Holt, Kayla L. Huff, Amanda L. Kline, Kevin S. Lee, Trisha D. Leigh, Brandon N. Seiler, Amber L. Shumaker, Kandis S. Stoy, Kelsey M. Weaver.

Grade 12 - Chelsey L. Baturin, Seth G. Boggs, Ayelora K. Clopper, Troy L. Cunningham, Daniel A. Doub, Jesse L. Draper, Samantha N. Ebersole, Olivia J. Fields, Dylan J. Footen, Anastasia E. Gaines, Casey L. Gaul, Heather M. Hilliard, Logan P. Jamison, Tara D. Lansing, Trey B. Malott, Nicole M. Mangold, Peter R. Martin, Casey A. Mckenrick, Rachel A. Moeller, Carlee A. Myers, Katherine N. Noll, Mark B. Oliver, Emily N. Shoemaker, Kaylyn C. Smith, Jennifer M. Spangler, Kara A. Stine, Sarah M. Tate, Rachel M. Van Metre, Rachel A. Way, Rosanna L. Weagley, Brittany A. Weaver, Lenzie M. Weicht, Bryan W. Whitmore.

Honor roll

Grade 9 - Briana K. Akers, Neil M. Albin, Lisa R. Artz, Codie J. Badger, Nicholas R. Berchock, Samantha J. Bingaman, Zachary L. Boger, Troy L. Boyer, Kristen R. Brown, Teela J. Brown, Courtney L. Bryan, Caleb S. Buchman, Brooke M. Burgess, John D. Carty, Cody M. Chaney, Stacey M. Christy, Mida V. Clipp, Shante Cotledge, Caroline B. Crawford, Rebecca N. Crown, Kevin E. Dalmau, Kandace H. Davis, Ashley N. Dehaven, Zachary A. Faith, Brianna S. Farrar, Sierra N. Fear, Taylor L. Fredlock, Moriah H. Garling, Alexis N. Giakaumatos, Joshua Gross, Stephanie R. Guessford, David A. Harper, Marshall A. Hoffmaster, Zachery W. Hopkins, Miranda C. Hose, Jenna R. Hott, Lindsey N. Hout, Rajon S. Imes, Skye L. Jeanotte, Connor D. Johnson, Lauren K. Johnson, Devin M. Joia, Kataysha K. Kaham, Hannah G. Kastelein, Renzi Y. Kidanemariam, Kelsey L. Kidwell, Caitlyn A. Kinzer, Craig R. Koons, Krista C. Lang, Ryan M. Lewis, Ashley N. Likely, Scott M. Long, Kyle N. Madden, Tyler J. Martin, Daniel S. Martz, Tai A. Mason, Florentina Maxhuni, Adam L. Merone, Matthew L. Miller, Brent A. Moyers, Colton T. Myers, Brian J. Noel, Andrea K. Nunnally, Dillon C. Palmer, Marilyn I. Parada Carranza, Jean A. Paul, William T. Peterson, Jessica A. Pine, Jasmine R. Rafter, Corey D. Reasner, Ciera Y. Redifer, Larissa N. Saunders, Tayai J. Scott, Angel O. Sexton, Daniel J. Shirey, Zachary E. Shirley, Christopher N. Smith, Sabrina O. Smith, Bret L. Snodderly, Vasile Stadnitchii, John A. Staudt, Sean T. Stoneberger, Dylan M. Stouffer, Stephanie C. Streeter, Savanna E. Swan, Aaron J. Taylor, Samantha N. Taylor, Michelle M. Velez, Quentin E. Watson, Jacob L. Wiles, Nicholas R. Williams, Victoria L. Wiseley, Rachel R. Woodward, Jesse A. Zeger, Kevin T. Zeger, Taylor D. Zeger.

The Herald-Mail Articles
|
|
|