Advertisement

Boonsboro High School honor roll

November 14, 2009

Boonsboro High School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade nine - Scott R. Bennett, Victoria L. Bright, Nicole M. Bruno, Amber D. Buchanan, Rebecca L. Bushko, Brandon M. Butrick, Samantha J. Cochran, Chad E. Cowden, Shelby L. Geraci, Patrick C. Glenny, Shelby R. Griffith, Tristan L. Hartle, Bradley C. Hull, Amanda L. Kerr, Steven S. Kurapaty, Michael G. Lacey, Kendra L. Laster, Kathryn T. Lively, Carly S. Mazzone, Phillip A. Mcfield, Emily M. Mercier, Jennifer L. Moore, Shannon P. O Brien, Carly L. Rippeon, Courtney T. Rose, Austin M. Showe, Meghan C. Sikes, Elizabeth M. Slick, Lacey M. Smith, Shelby L. Wallace, Sebastian Walton, Rami B. Yanes, Natalie T. Young, Sarah A. Zielinski.

Grade 10 - Ryan J. Appel, Allison E. Atkins, Eric S. Bitner, Dillon Carew, Sarah E. Colgan, Lauren N. Cronise, Taylor N. Crook, Paige L. Dutrow, Alfred H. Funke V, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Ashley J. Giffin, Joshua M. Grim, Zeyu Hao, Nathan A. Hardy, Patricia C. Hawkins, Paige A. Marshall, Shannon L. Mcclellan, Jared S. Michael, Alexandra M. Pantos, Samantha M. Placzek, Tori L. Poffenberger, Colton A. Rhoderick, John T. Rice, Lonnie L. Thomas.

Advertisement

Grade 11 - Carlie M. Anderson, Samantha K. Barger, Nicole R. Barnes, Anthony T. Beachley, Aaron C. Bence, Rachael T. Birky, Jared D. Blickenstaff, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Andrew D. Drury, Jaclyn C. Fiola, Nicole M. Geraci, Kasey L. Jenkins, Shelley A. Mcrorie, Donald A. Mitchell, Amy M. Moore, Brandon M. Nicolosi, Jeremiah L. Niswander, Laura Promberger, Jacob L. Reinhart, Brittany L. Ridgeway, Eric C. Ryberg, Moizz A. Syed.

Grade 12 - Katie N. Brennan, Katrina M. Bushko, Katelyn M. Eichelberger, Macy A. Fuscsick, Brittany D. Greathouse, Alison R. Griffith, Loni E. Hannah, Rebecca A. Hull, Elizabeth C. Leizear, Devin L. Nolde, Anna E. Olszewski, Emily S. Printz, Elspeth S. Rawlings, Laurin T. Smith, Taylor E. Smulsky, Caytlin M. Stefanizzi, Tyler A. Thompson, Jessica R. Vanfleet, Bryan M. Wachtel.

Honor roll

Grade nine - Serge Aleshin Guendel, Gerick P. Allen, Ethan D. Allnutt, Sean L. Anderson, Samuel F. Angle, Charles E. Anoman, Quinn B. Barr, Cassandra H. Basford, Keshia R. Bernhisel, Reiker P. Bowles, Tiffany J. Bowman, Bonnie D. Boykin, Garrett K. Churchey, Jay A. Cline, Connor W. Cordell, Emily R. Cronise, Caroline E. Cukier, Samuel S. D Alauro, Connor D. Dagenhart, Allison L. Davenport, Kristyn L. Davis, Serena B. Demartino, Abigail E. Duncan, Bradley R. Enfield, Ian R. Fields, Brooke A. Fisher, Caroline Fraser, Hannah N. Froehlich, Colin J. Glass, Alexandra N. Green, Seth A. Greenbaum, Kayla E. Grimm, Caleb E. Grove, Sara A. Halbritter, Destiny Harmon, Jennifer M. Harris, Jordan Haskell, Tyler J. Hebert, John K. Hershey, Devin G. Holder, Brooke N. Hood, Chelsey R. Hutzell, Katherine G. Jantz, Sara L. Jennings, Ashley L. Keedy, Kaitlyn M. Lamkin, Rex S. Legore, Karli E. Lewis, Adam M. Love, Ian B. Mcmillen, Andrew R. Meighen, Evan J. Mitchell, Emily B. Moats, Caitlyn A. Morris, Tawanda Mukudzavhu, Peter A. Myers, Elinor E. Nogle, Skyler N. O Neill, Paige A. Owens, Brady A. Perkins, Andrea R. Pettyjohn, Zachary C. Poffenberger, Cynthia M. Poling, Job J. Redman, Susie J. Reigh, Chase A. Remsburg, Cole H. Rippeon, Taylor S. Robey, Emily D. Rohrer, Michael J. Roy, Ryan A. Ruiz, Delaney C. Santa Maria, Corey R. Schweitzer,nicholas J. Seabright, Kellsey M. Shank, Katlyn N. Sheridan, Kelsey R. Smith, Samantha A. Smith, Christopher A. Snyder, Hannah E. Stevens, Brittany M. Stevenson Payne, Ean N. Stine, Casey R. Strunk Jr, Brian T. Tew, Natelie M. Tobery, Hannah E. Violet, Brianne C. Wade, Tony L. Weller, Emma N. Wennick, Rakel S. Wilson, Samuel K. Winkelman, Tiffany N. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|