Advertisement

Clear Spring High School honor roll

November 08, 2009

Clear Spring High School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Nicholas J. Brandt, Laikyn A. Cook, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Morgan E. Pettner, Colby S. Poffenberger, Kayla M. Stoner, Carly R. Yost, Chance L. Younker.

Grade 10 - Jessica L. Barnhart, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Samuel C. Elwood, Amber N. Forrest, Connor J. Herndon, Abigail B. Hoosier, Krista M. Miller, Alexa J. Mills, Tyler E. Mitchell, Michael J. Snyder, Todd Welch, Emily G. Winters.

Grade 11 - Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, McHaley A. Williams.

Grade 12 - Bradley T. Banzhoff, Nathan A. Brandt, Sierra M. Byers, Kelsey R. Capezuto, Brianna L. Davis, Jarrod E. Dorsey, Kelly A. Humbertson, Virginia B. Lowe, Lakyn R. Sanders.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Ryan J. Aaron, Hunter N. Andrews, Shannon A. Bishop, Sarah M. Blickenstaff, Elizabeth S. Boyer, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Cody R. Carlin, Kenneth M. Carrier, Brandon J. Daley, Caleb W. Edwards, Craig M. Elwood, Anje G. Garner, Cayla G. Garner, Lexie B. Holtzman, Sara N. Jackson, Kimberly T. Jardine, Taylor L. Jones, Emily B. Kane, Jenna E. Knable, Sean G. Kreps, Brendan A. Lawson, Matthew J. Lowenhaupt, Ryan N. Martz, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Jeremy D. Miller, David R. Moser, Sarah M. Muir, Ashley D. Newlon, Abigail R. Pinkham, Kaycee I. Powers, Nathaniel E. Repp, Christopher A. Resh, Courtney D. Royce, Kameron M. Shives, Kacee L. Sines, Emily K. Staley, Kayla N. Staley, Theresa C. Tiller, Jesse T. Walling, Adam Y. White, Macayla G. Wiles, Hannah N. Wise.

Grade 10 - Cyrina J. Avery, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Brittani S. Brown, Danielle A. Bush, Cory J. Caudell, Garrett M. Davis, Mathew W. Day, Rebecca A. Dunning, Emily K. Flaherty, Carly D. Folk, Dominique A. Forsman, Nathan W. Gehr, Nicholas R. Hill, Quinn A. Hoover, Shayna L. Hott, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Jaime A. Humbertson, Matthew W. Jackson, Kimberly R. Jenkins, Miranda D. Kearney, David R. Kinna, Adam C. Mellott, Christopher R. Miller, Donovan W. Mills, Lorna A. Mullins, Zachary D. O'Neal, Brittany R. Ray, Christopher C. Reed, Brenna N. Reid, Ann E. Savage, Gabriel D. Schneider, Michael T. Sensenbaugh, Kyle L. Shanholtz, Mikaela L. Shelton, Andrew T. Shupp, Miranda N. Speak, Kenneth L. Stitlely, Brandon G. Stride, Erik A. Stupelman, Cassandra L. Suder, Katlyn F. Thomas, Nathan Q. Tucker, Bradley A. Webb, Crystal D. Welling, Tessa E. Wiles.

Grade 11 - Joel D. Bates, Tyler P. Brown, Michael E. Burgesser, Megan L. Crowl, Tawny N. Ditto, Joshua C. Ernst, Michael P. Etzel, Kyle E. Franks, Denton D. Gehr, Autumn S. Gossard, Megan N. Harkcom, Joshua R. Hess, Jessica C. Hoffman, Kayla M. Jacobs, Maria C. Jarvis, Mollie E. Kemp, Ashlyn M. Long, Megan L. Micco, Brooke L. Miles, Jeffrey M. Moats, Brittney D. Morris, Gavin M. Myers, Yolanda J. Newlon, Brittani A. Pickens, Lily S. Pinkham, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Sadie M. Reynolds, Dustin A. Shrader, Cody A. Sulser, Kevin A. Wyks.

Grade 12 - Bailey L. Ayers, Stephanie S. Baker, Kenneth H. Bosic Jr., Michael L. Braithwaite, Joy E. Bright, Derek S. Carey, Jonathan N. Connors, Ryan W. Cooper, Amanda L. Crowl, Amanda J. Fawley, Tyler W. Forrest, Sydney E. Frazee, Brandon W. Glazer, Rachel E. Grimm, Linsey R. Hartle, Aaron D. Hetzer, Garrett C. Higgins, Hannah E. House, Sara E. Hovermale, Andrew D. Jarvis, Lindsay S. Lacy, Christopher W. Lawson, Alec G. Long, John M. Malnofski, Max P. Martin, Tara R. McCoy, Damara J. McDonough, Jeremy A. McNabb, Douglas A. Morgan, Samantha L. Owens, Taylor L. Reid, Casie L. Robertson, Joshua T. Routzahn, Christopher Ryce, Paige E. Shirk, Angelica D. Shirley, Grant A. Simmers, Joshua M. Snyder, Zachary S. Uchima.

The Herald-Mail Articles
|
|
|