Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

October 31, 2009

Smithsburg Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Brynn L. Dao, Daniel J. Frantz, Bailey E. Hovermale, Cassandra Li, Rebecca M. Mettille, Julia E. Pepper, Michael S. Robinette, Josephine Snyder, Melanie G. Taylor, Julia L. Wiles, Wenyi Wu, Fiona R. Zahm.

Grade 7 - Taylor M. Cooley, Christopher D. Henderson, Kayla M. Huntzberry, Alison R. Keely, Otilia Macarisin, Taylor R. Scott, Isra Tariq.

Grade 8 - Young Chin, Christina M. Diffenderfer, Emma J. Gerhold, Alissa M. Howard, Eric Janisko, Joanne C. Lee, Julia E. Martirano, Tiffany M. McNeil, Karissa N. Reigh, Michael A. Siefert, Samantha M. Stambaugh, Shelby L. Stotelmyer, Kailey M. Stracka.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Ernst C. Arnold, Christopher M. Babylon, Emma A. Baer, Abigail R. Baker, Alaina M. Black, Claire L. Bodine, Natalie T. Bonham, Destiny S. Borman, Allyson E. Boyer, Jeremy D. Boylan, Savannah V. Cates, Savannah J. Celestial, Samuel M. Clemmons, Emma L. Conrey, Joshua Constantino, Eric C. Cosentino, Matthew C. Crook, Britney A. Cruickshank, Carley A. Cupernall, Roan P. Cutschall, Micha G. Daigneault, Noah W. Daigneault, Lars E. Davis, Megan M. Davis, Amanda D. Delauder, Angel N. Devore, Jacob S. Dove, Jared S. Durning, Emma F. Eichelberger, Leah E. Ellis, Kayla N. Erny, Chandler Fishack, Kevin P. Ford, Morgan M. Fraser, Seth A. Garnand, Joshua W. Geblein, Samantha C. Gift, Haley E. Griffith, Kamryn A. Grosh, Maheen Haq, William P. Hartman II, Sara E. Hasty, Amanda P. Hilton, Holly M. Hogue, Michael N. Hunter, Cole O. Huntzberry, Matthew T. Jaouni, Erika M. Johnson, Daniel F. Jornlin, Megan M. Juarez, Taryn K. Kershner, Emmett J. Krager, Yungmun K. Lee, Tyler D. Linn, Ivonne M. Lomeli, Bryanna G. Luke, Isabella K. Mangum, Madeline J. Mazenko, Connor M. McCoy, Lindsay D. Miller, Tanner J. Minnick, Victoria Q. Mitchell, Megan K. Moran, Mari E. Mullane, Kaylynn N. Murray, Mikaylah D. Murray, Lindsey R. Naugle, Madeline M. Lee, Zakary S. Newberry, Alejandro Y. Ornelas Lopez, Andrew M. Owens, Alexandra L. Partlow, Brandon D Peake, Lindsay K. Penwell, Tyler S. Pettway, Faizah T. Pirzada, Dayton A. Pryor, Siddarth Rao, Nichole V. Reel, Brandy L. Richey, Meghan E. Roberts, Devon H. Robinson, Tucker T. Routzahn, Christopher S. Rowan, Marissa N. Saylor, Bryce K. Scharenbroch, Levi J. Schindel, Joseph J. Schwartz, Bryce F. Scott, Devyn R. Shank, Kennedy E. Shaver, Cameron M. Sherbert, Jason Shifler, Abigail A. Shives, Alexis R. Smith, Jonah L. Smith, Ryan B. Smith, Samantha T. Smith, Alexis N. Spickler, Steven Spigler, Alexander D. Stephenson, Brianna S. Stotelmyer, Noah W. Stottlemyer, Logan I. Sweeny, Jared S. Swope, Ayat Tamimi, Dakota L. Vaughn, Alexa L. Vetter, Sarah E. Wagner, Jacob R Walter, Christopher L. Weller, Mary E. Wesmiller, Ethan E. Wilt, Hollee D. Winders, Kory J. Zeigler.

Grade 7 - Rayana C. Anthony, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Carrie J. Barr, Payton B. Belella, Brianna M. Black, Joshua Bloyer, Natalie B. Bobbitt, Tamia C. Branch, Dylan M. Bryce, Mark A. Catangui, Ellie M. Clark, Patrick Coleman, Patrick J. Conlon, Vanesa A. Cuevas, Matthew D. Cumblidge, Dylan R. Curtis, Marissa N. Dangler, Haley M. David, Shane G. Deal, Rais D. Djampa, Madison Duvall, Adam S. Dwyer, Kyle A. Ebersole, Evan D. Eckenrode, Jessica M. Falco, Kaitlyn M. Fauntleroy, Rachel Faust, Jessica L. Friend, Darius G. Fry, Zane M. Garrett, Jacob G. Ghafir, Ethan D. Goodmansen, Briar R. Graybill, Hannah N. Grove, Alec M. Hejduk, Sara E. Hetherington, Timothy M. Horning, Heath A. Hott Jr., Kaitlynn M. Howard, Anthony D. Inamagua, Caitlyn D. Ingram, Lydia Jernigan, Curtiss L. Johnson Jr., Joel P. Jordan III, Alexa E. Knode, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey, Justin M. Leveque, Megan B. Lewis, Cheyenne E. Little, Lily A. Mackley, Katrina A. Madden, Sophia R. Mancini, Jacob R. Markoff, John J. Martin, Connor A. McNairn, Shannon M. Mehaffie, Michael S. Messina, Erika Miller, Lydia M. Miller, Dale R. Miller Jr., Ryan E. Milligan, Jacob D. Moore, Alex R. Nee, Brandon T. Potter, Matthew Pryor, Cassidy Pryor Vega, Blake E. Rath, Brenton T. Rejonis, Brittni L. Reynolds, Patrick S. Riker, Tatiana J. Rodriguez, Marissa B. Seeders, Isaac Sherman, Lovinder P. Singh, Jessica L. Snowden, Adam K. Spigler, Garrett J. Spinks, Brian M. Starr, Cheyenne L. Svenningsen, Kori S. Taber, Bahbie S. Tarawallie, Chelsea C. Wiles, Myranda N. Wiles, Matthew J. Wilson, Zachary D. Wolf, Caitlin J. Wolfe, Jennifer N. Wood.

The Herald-Mail Articles
|
|
|