Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

October 24, 2009

E. Russell Hicks Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Sevda Akhmedova, Conor F. Almoney, Tanner B. Barnett, Jenna M. Becker, Adrian I. Bolton, Landon W. Buzzerd, Zachary Cline, Alexis M. Davis, Miguel Car T. Decastro, Keileen E. Estrada, Abby M. Giancola, Olivia I. Griffin, Jacob A. Hardesty, Darren J. Harman, Daniel T. Harrast, Eletria U. Herbert, Benjamin J. Higgins, Cambriea D. Hill, Elizabeth E. Jacobs, Maegan D. Jennings, Ian M. Kane, Zoe L. Keener, Bradley A. Loewen, Savannah K. Martinez, Kashif S. Masood, Katelyn C. Mehrling, Amy M. Metz, Hannah A. Miles, Jenna M. Miller, Jessica S. Miller, Cole B. Mills, Justin R. Mitchell, Stephane A. Mohr, Hadassah M. Muthoka, Breanna L. Myers, Kyle D. Myers, Caroline E. Oreilly, Lauren E. Pettit, Megan S. Potter, Sawyer H. Rachor, Shelby E. Resh, Chad D. Shumaker, Amy J. Smith, Brianna J. Spangler, Jackson B. Spickler, Natalie E. Stevens, John T. Strauss, Mackenzie J. Tallant, Emmanuel M. Teferi, Aubree R. Tiner, Dylan P. Weaver.

Advertisement

Grade 7 - Avery Bolton, Kourtney D. Brown, Maliha M. Bukhari, Soleil A. Chriest, Tyler M. Chupak, Delaney M. Conner, Daniel Z. Cook, Sarah C. Duckworth, Ashlee R. Fahrney, Paige D. Flemings, Allen M. Gaines, Christina M. Gatian, Autumn M. Gill, Vicki Y. Guzman, Vincent An L. Hael, Soumaila Haidara, Jennifer A. Hernandez, Chase N. Hilderbrand, Matthew P. Hockensmith, Patricia L. Holmes, Rebekah S. Hurwitz, Mackenzie C. Johnson, Audra S. Kobiec, Audrey A. Latour, Hanna E. Lorenzen, Sara K. Lynn, Curtis J. Maples, Heather M. Martz Keller, Daniall S. Masood, Bryhanna A. Masser, Angeline M. Mendez, Tyler Moser, Taylor Nuse, Heidi Plumer, Tiffany M. Potter, Mariah E. Randall, Austin M. Ross, Sarah E. Saunders, Benjamin Seifert, Tiffany M. Shin, William M. Shipp, Sherrie Y. Tark, Valerie A. Taylor, Alanna M. Thompson, Renee E. Williams, Lili Zheng.

Grade 8 - Emrakh Akhmedov, Hagan E. Bjerga, Nancy N. Canas King, Tyresha Carter, Katherine E. Granados, Frank R. Gutierrez, Bijal A. Kikani, Cameron A. Leese, Jessica Quintanilla, Erica D. Sagal, Nehemiah M. Teferi.

Honor roll

Grade 6 - Kassandra Almonte, Alexander M. Antonellis, Lindsey N. Bedregal, Jessica L. Benner, Courtney L. Bockstanz, Jatia A. Burnett, Casey M. Calandrelle, Gabriel L. Campos, Nicholas P. Carey, Zenobia T. Charleus, Sydney B. Charlton, Aislinn G. Cohen, Skylar M. Curry, Emily E. Daiello, Megan E. Desmond, Jonathan E. Diaz, Tessa N. Engelbrecht, Jaelin J. Farrell, Kayle L. Farrow, Selena L. Fitzgerald, Taylor J. Foster, Mackenzie K. Gandee, Kylee D. Garnett, Dawson J. Gibson, Colton D. Hoffman, Sade E. Holmes, Nathan Hutzel, Cameron S. Jacobs, Alengta G. Jernigan, Raymond W. Johns, Isaiah L. Jones, Jason D. Keier, Angel M. Kesecker, Aaron B. King, Brittany King, Shelby N. Krocker, Jedadiah A. Lewis, Hanna Loudin, Awais Mahmood, Jenna C. Massie, Tyrell M. Miller, Joshua L. Mullen, Samuel T. Myers, Madison T. Nareski, Peyton A. O'Brien, Natalie A. Pandolfi, Alexis R. Peacher, Michelle L. Reger, Colton B. Repp, Lauren A. Roman, Rebecca A. Rooney, Staci I. Rubinstein, Nicholas P. Seek, Brianne N. Selders, Sky J. Sellers, Austin W. Shelton, Caitlynn V. Shifflet, Hope C. Shindle, Jordan M. Slater, Natalie W. Strassberger, Darik S. Swatsworth, Abigail M. Thompson, Solana Tobar, Robert Tracey III, Mitchell A. Wilson, Sarah L. Winters, Chelsea F. Wright.

Grade 7 - Alisha N. Adkins, Ameka A. Akaya, Arif Akhmedov, Tyler A. Alexander, Nataly M. Alvarado, Mustafa A. Alwadey, Kashae B. Amis, Kelsi L. Ancell, Taylor H. Baer, Victoria A. Baldwin, Brandon K. Barnes, Yusif Bayoh, Brady A. Benner, Hayley M. Beyer, Elizabeth A. Bjerga, Brandon C. Bockstanz, Caleb C. Bowders, Terasya L. Bowie, John E. Boyce, Anthony L. Branham, Justin O. Brown, Jazminee C. Burker, Samantha J. Burnett, Jared T. Caldwell, Allison M. Canova, Kiara Mari Carter, Haley G. Colleran, Christell R. Crudup, Alexis B. Cupp, Kendra L. Day, Travis D. Dodson, Macayla M. Duncan, Sasha L. Earley, Elizabeth Eaton, Milan T. Fields, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Brittany E. Gilbert, Israel G. Gonzalez, Katelynd E. Gould, Cheyenne N. Gravley, Abigail R. Grunow, Paige A. Hamburg, Taylor M. Hamilton, Jared L. Harman, Shakur C. Holman, Patricia J. Howard, Amerius Hudgins, Cory M. Irvin, Valerie M. Iseminger, Raymond A. Johnson, Dylan M. Jones, Bailey N. Kight, Morgan E. Kotanko, Kiana C. Lane, Jordan A. Leese, Aaron A. Lighter, Kristina M. Lucas, Joshua C. Mades, Kiana D. Mattingly, Sabrina McElroy, Jordan A. McGhee, Madison K. Musselman, Colby R. Myers, Brady W. Nutter, Amanda P. O'Brien, Amber K. Pando, Joseph D. Pandolfi, Devin Parker, Natalia Patino, Sarah K. Pittenger, Nicole B. Portillo, Chardonnay N. Prather, Jennifer R. Qualls, Bryan O. Quezada, Joshua M. Rhodes, Mary Ricker, Bradley Riedle, Kelly M. Rodriguez, Ellandra R. Sellers, Dakota R. Sine, David E. Stokes, Alissa C. Taylor, Mary P. Teunis, Lara E. White, Troy D. White Jr., Darrien A. Wilson, Tabitha A. Wilson, Elena N. Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|