Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

October 24, 2009

Clear Spring Middle School



First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Breanna L. Barnhart, Veronica C. Bloemker Miller, Kelsie R. Clark, Briana R. Coulter, Lakyn M. Elwood, Victoria L. Gossard, Caitlin N. Kline, Samantha N. Kreps, Yasmeen A. Mahady, Amanda R. McPherson, Miguel L. Molina, Elizabeth K. Mott, Olivia J. Ocamb, Haley E. Repp, Jenna R. Smith, David D. Speaker, Collin A. Willhite.

Grade 7 - Alexandra P. Albert, Taylor L. Baire, Megan P. Bishop, Ashley M. Brady, Eric W. Fleegle, Danielle N. Hill, Zachary A. Kline, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Jordan T. Snyder, Timothy R. Stoner.

Grade 8 - Bradley W. Colliflower, Abigail L. Cottrill, Lauren A. Kline, Christopher R. Meuse, Joshua Munoz, James T. Riford, Samantha E. Staley, Mikahla A. Stouffer.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Jared B. Barnes, Joelle N. Barnhart, Krystal L. Benedict, Todd R. Brennan, Collin L. Bucher, Karissa L. Butts, Lindsay M. Carlin, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Joshua D. Drury, Melissa A. Drury, Cole M. Edwards, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, John R. Fawley, Alexa K. Filip, Joseph E. Fisher, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Siera J. Hafer, Jarett D. Hall, Kyle J. Hammond, Hunter J. Harshman, Brandi L. Heacock, Joseph Heavner, Corbin T. Hensley, Courtney E. Hetzer, Eric J. Hill, Hannah E. Hoffman, Ian P. Hose, Kenneth C. House, Garrett B. Jakoby, Celeste A. Jarvis, Sara M. Kalbflesh, Courtney A. Keyfauver, Carolyn R. Kline, Kelsey R. Kretzer, Levi M. Leizear, Emily R. Leone, Andrew P. Magner, Ellison L. McKee, Hunter J. Mellott, Kelsi E. Mentzer, Alexis S. Miller, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Taylor M. Mills, Hunter A. Morgan, Courtney M. Myers, Raymond E. Neff, Drew T. O'Brien, Amanda S. Orndoff, Asia K. Owen, Katelyn L. Paylor, Sara M. Poole, Kaitlin S. Pryor, Grace T. Ramacciotti, Damian S. Reynolds, Cody W. Rickett, Evan C. Rinkinen, Jacob R. Robinson, Dylan W. Rogers, Brady P. Rohrer, Kaitlyn M. Rowe, Donald B. Schildtknecht I, Spencer M. Schultz, Sarah A. Shilling, Daniel J. Smith, Brenton L. Snyder, Alex T. Sword, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Erica F. Vance, Nathaniel A. Webb, Benjamin C. Weller, Chelsey M. Weller, Charles E. Wiles, Christian D. Wilson, Elijah W. Wilson.

Grade 7 - Wesley L. Ambrose, Jo D. Baker, Haileigh M. Barrett, Matthew H. Black, Jennifer A. Bowers, Sarah M. Bright, Troy A. Brisson, Dylan S. Brown, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Lakelyn M. Easterday, Christopher R. Emerich, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Holly A. Haislip, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Brooke N. Hartle, Colleen R. Hixon, Nicole L. Kees, Dakota J. King, Timothy J. Kofoet, Riley P. Lazich, Tristen S. Lewis, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Courtney E. May, Michael W. McCormick Jr., Kristen D. Mellott, Brenna R. Mills, Hannah M. Miss, Kayla A. O'Brien, Zoie L. O'Neal, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Caylin M. Reid, Tyler J. Repp, Zachary A. Robinson, Benjamin W. Rosendale, Alexis D. Shank, Mckade C. Shives, Abigail M. Soper, Logan D. Speak, Ashley M. Stalnaker, Rebecca G. Strunk, Abigail M. Sylvester, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Kayla S. Vance, Adrian C. Weller, Hannah C. Woods.

Grade 8 - Shaylinn J. Bachtell, Leigh Ann M. Booth, Jacob S. Brant, Matthew P. Breakall, Savannah M. Brown, Kody A. Burker, Brandon K. Carter, Ashley M. Clifford, Kelsey A. Cooper, Elysia M. Currin, Jordan L. Davis, Katelyn M. Ebersole, Zane U. Edwards, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, Ioana A. Fedeles Muller, Hunter L. Fiddler, Rayne M. Fiery, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Tyler J. Golden, Kenneth W. Gordon, Conner J. Greenlee, Gabrielle F. Grenier, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Brodie G. Kercheval, Jade N. Kimble, Nicholas A. Lewis, Angel M. Mangum, Elsie E. Martinez, Levi T. Mason, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Rebecca D. Mott, Teddi L. O'Very, Damien M. Poet, Tressa Price, Abigail M. Recabo, Juan M. Resendiz, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Bryce D. Shekels, Jacob R. Sherman, Madelyn C. Smith, Patrick R. Soper, Tyler M. Stine, Kyleigh Stottlemyer, Mckenzie K. Sulser, Kevin M. Thacker, Abigail G. Weaver, Eric L. Yetter, Kelsie L. Yetter.

The Herald-Mail Articles
|
|
|