Advertisement

South Hagerstown High School honor roll (7/26)

July 25, 2009

South Hagerstown High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Musadiq Bhutto, Sarah Bjerga, Jordan Bucher, Derek Conner, Melissa Deoliveira, Emily Forrest, Nichole Lambert, Raven Lucas, Umar Mahmood, Sean Przywieczerski, James Rice, Luke Shindle, Guilherme Souza, Eric Sprecher, Amber Stevenson, Stephanie Swope, Maranatha Tereri.

Grade 10 - Brittney Allen, Kwadzovi Ayenu, Lindsey Beall, Cyrus Dobre-Mofid, Megan Duckworth, Sarah England, Tyler Ficklin, Arturo Fuster-Marquez, Danielle Grap, Brianna Green, Khriste Green, Bria Harmon, Davonte Hoke, Allison Mackey, Chaunte Snyder, Mark Sokol, Sarah Tasker, Christine Terrill, Eileen Teunis, Nichole Thompson, Alexandra Turano.

Grade 11 - Cherish Ardinger, Erin Asper, Angeo-Rey Belen, Kaitlyn Bosco, Amber Brooks, Christine Collins, Ryan David, George Ferenz, Modibo Haidara, Sarah Hart, Kara Henson, Allison Herr, Kathleen Hoffman, Kacey Hughes, Kelsey Jarvis, Travis Kessell, Morgan McCoy, Megan Sneckenberger, Mekleet Teferi, Tyler Wirfs, Ryan Wood.

Advertisement

Grade 12 - Ashley Bockstanz, Patrick Branham, Keasha Carter, Shelley-Grace DeLeon, Stephanie Edwards, Daniel Elder, Elizabeth Fawcett, Krista Garner, Kayla Gerhold, Craig Hammond, Christopher Harman, Schwana House, Joseph Hunter, Stephanie Jones, Anne Kraft, Brooke Krocker, Jeremie Lecuyer, Elizabeth Longerbeam, Long Luu, Tiffany Lyles, Brittany Maggitti, Brandon Mauck, Jeanette McCarney, Stephanie McMillian, September Meagher, Joseph Miller, Erica Murray, Brody Nave, Vincent Nesbit, September Ray, Brittany Reiter, Matthew Rinehart, Marlon Roberson, Adalberto Rodriguez, Katelynn Rulison, Michael Sebright, Cory Shank, Michael Stahl, Anthony Steele, Brandy Thompson, Kristen Tulloch, Sarah Wetzel.

Honor roll

Grade 9 - Aleeyah Adams-Bey, Daniela Alcaino, Shante Alston, Savon Ambush, Breanna Bailey, Christopher Benner, Tyneisha Bowie, Merceydes Bowser, Hope Brashears, Brian Burker, Jordyn Buzzerd, George Canova, Kenneth Carpenter, Suly Castillo, Miranda Churchey, Christopher Clark, Trevor Clipp-Shuck, Michael Cohick, Samantha Collins, Julie Cupp, Rebecca Delauter, Madison Erickson, Curtis Evans, Jalen Evans, Kayla Exline, Imani Fielder, Carissa Funk, Donniece Gaither, Cierra Gennes, Jessica Glatz, Mark Hammond, Maya Helms, Charles Herring, Brandon Hess, Ryan Howard, Jessica Hults, Lacottia Jamison-Williams, Kylie Jenkins, Tyler Johnston, Timothy Kasella, Teri Keller, Drake Kessell, Kenza Khan, Briana King, Olivia Laguerre, Danielle Langley, Michael Langmyer, Marcus Lawson, Brandon Lewis, Jaclyn Madden, Jessica Madden, Samantha Maggitti, Courtney Martin, Faith McFadden, Dylan McNabb, Austin Miller, Jarred Moquin, Alvin Muthoka, Kwasi Ofosu-Ameyaw, Angela Parrucci, Alana Picard, Alexandra Reed, Courtney Repp, Aaron Rodgers, Jeffrey Rowe, Hayley Runion, Elizabeth Schenck, Tianna Sease, Marquise Simmons, Michael Skeeter, Alexis Small, Kenneth Socks, Mackenzie Socks, Kaitlyn Spangler, Ashley Sprecher, Travis Thorpe, Jaquita Twyman, Timothy Winston.

Grade 10 - Kayla Ardinger, Andrew Barnhart, Eric Baymon, Courtney Bills, Anna Blevins, Darren Boone, Norma Burcker, Dylan Burkett, Jeremy Caldwell, Rebecca Canova, Bobby Clay, Damien Clipp, Jeanclaude Coomer, Jason Coulter, Natasha Crouch, Lindsey Demarco, Mata Diarra, Aaron Finneyfrock, Lashonda Fortune, Kayla Freeman, Katie Frontz, Nicholas Garland, Aaron Gipe, Courtney Glass, Kelly Glass, Katelyn Goodnough, Mark Gump, Clarence Hamilton, Beverly Hammond, Trevor Haupt, Stephen Hoffman, Sage Holmes, Devin Howard, Jonathan Humphreys, Janailys Jimenez, Ravleenkau Khalsa, Kenneth Kitchen, Matthew Koebel, Sarah Lloyd, Omar Lovett, Kimberlee Mauck, Tirsa Mauricio, Hannah McCarty, Ciana McFadden, Amanda McGee, Giannina Medina, Joshua Mendez-Santos, Macey Moore, Bethany Nehls, Emily Nelson, Dallas Palmer, Todd Pule, Blanca Quezada, Taylor Rhinehart, Colby Robinson, Jessica Rooney, Jessica Sarno, Misty Seaton, Chandler Shipway, Kevin Sokol, Ryan Stewart, Jessica Stottlemyer, Julius Thomas, Haila Uhler, Erin Vosburgh, Heather Wagner, Wahlia Walker, Kelsey Whittaker, Brandon Wingfield, Nicholas Wingo, Kirstie Wooten, Elizabeth Ziegler.

The Herald-Mail Articles
|
|
|