Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

July 11, 2009

Smithsburg Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Carrie J. Barr, Payton B. Belella, Joshua Bloyer, Dylan M. Bryce, Mark A. Catangui, Ellie M. Clark, Phillip M. Clark, Matthew D. Cumblidge, Haley M. David, Rais D. Djampa, William J. Ewing, Jessica M. Falco, Zane M. Garrett, Christopher D. Henderson, Timothy M. Horning, Heath A. Hott Jr., Kaitlynn M. Howard, Kayla M. Huntz-berry, Anthony D. Inamagua, Joel P. Jordan III, Alison R. Keely, Beverly D. Kum, Jarred A. Leveque, Sophia R. Mancini, Saisrijith Maramreddy, Jacob R. Markoff, John J. Martin, Elizabeth B. McLaren, Shannon M. Mehaffie, Ryan E. Milligan, Cassidy Pryor Vega, Taylor R. Scott, Isaac Sherman, Brian M. Starr, Cheyenne L. Svenningsen, Kori S. Taber, Isra Tariq, Paola C. Torres, Matthe J. Wilson, Zachary D. Wolf, Caitlin J. Wolfe.

Grade 7 - Young Chin, Emma J. Gerhold, Kelsey L. Hart, Joanne C. Lee, Julia E. Martirano, Chelsea J. Massie, Preston L. Miller, Usman A. Qadri, Michael A. Siefert, Shelby L. Stotelmyer, Kailey M. Stracka, Morgan P. Thorhauer.

Advertisement

Grade 8 - Daniel J. Barr, Jamie E. Burnett, Mia R. Cardone, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Dominique H. Dilandro, Jacob A. Dwyer, Ryan L. Edwards, Jasmine M. Flores, Zane B. Gardenhour, Shane N. Heizer, Cortney L. Hudak, Kyle W. Huntzberry, Sarah R. Kretzer, Darian B. Lee, Yunghon K. Lee, Yungkong K. Lee, Ashlee G. Metzger, Ariana Y. Seidman, Emily O. Seward, Megan J. Stracka, Caitlyn E. Wilson, Emma G. Zahm.

Honor roll

Grade 6 - Colin E. Allnutt, Emma G. Andrukat, Jacob A. Arnold, Mason A. Askin, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Ashley K. Barrett, Brianna M. Black, Natalie B. Bobbitt, Jordan B. Boward, Tamia C. Branch, Garrett E. Brenk, Savana L. Bucklew, Corinne K. Burk, Patrick Coleman, Patrick J. Conlon, Masa T. Conteh, Nasu M. Conteh, Nathaniel R. Craig, Vanesa A. Cuevas, Dylan R. Curtis, Marissa N. Dangler, Daniel W. Davis, Shane G. Deal, Kyle A. Ebersole, Evan D. Eckenrode, Jessica M. Edwards, Colin P. Everett, Kaitlyn M. Fauntleroy, Rachel Faust, Jessica L. Friend, Ethan D. Goodmansen, Garrett L. Grove, Hannah N. Grove, Ashley F. Haller, Joshua L. Harshman, Briana F. Haugh, Sara E. Hetherington, Taylor M. Jackson Hamilton, Tiffani M. Jardina, Lydia Jernigan, Austin L. Jones, Yeabu I. Kamar, Kayla N. Kingsbury, Adasen R. Klinger, Alexa E. Knode, Timothy L. Kuhn, Paige M. Kutchey, Justin M. Leveque, Megan B. Lewis, Cheyenne E. Little, Otilia Macarisin, Lily A. Mackley, Payton T. Malcolm, Connor A. McNairn, Marco G. Messina, Megan M. Mikulsky, Erika Miller, Monica D. Miller, Jacob D. Moore, Rebekah L. Morales, Daniel R. Morkved, Margaret C. Mosley, Amber K. Murphy, Saleaha T. Pirzada, Brandon T. Potter, Matthe Pryor, Elisa J. Quintana, Curtis W. Reigh, Taylor E. Remsburg, Allen B. Reynolds, Brittni L. Reynolds, Michael T. Ringquist, Marissa B. Seeders, Ashton C. Seibert, Layz Y. Simabukuro, Lovinder P. Singh, Dakota D. Smith, Jessica L. Snowden, Jared S. Spangler, Adam K. Spigler, Garrett J. Spinks, Jordan D. Tapley, Brennan F. Taylor, Jeffrey D. Weaver, Taylor S. Whitted, Chelsea C. Wiles, Myranda N. Wiles, Jenifer N. Wood.

Grade 7 - Casey P. Bartholomew, Brendon M. Bickford, Katie M. Boylan, Ashley E. Brown, Chloe A. Cupernall, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Scott A. Elwood, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, John C. Fraser, Jenny E. Fritts, Trevor J. Fulmer, Brian A. Garcia, Joshua S. Garnand, Kyle E. Geblein, Garrett T. Ghafir, Joseph R. Gladhill, Lauren J. Greenwood, Asia D. Hendricks, John H. Hershey, Alissa M. Howard, Brianna E. Johnson, Kwynn A. Johnson, Ryan M. Karroll, Natalie A. Kauffman, Matthew R. Kline, Attiya H. Latif, Nathaniel D. Laye, Sheanna L. Lewis, Randi M. Leydig, Marisa E. Marquez, Taylor N. McCauley, Emily E. Merritt, Kourteney A. Mongan, Alexis S. Moore, Scott M. Morton, Lindsey T. Mowbray, Joel T. Musser, Samantha R. Partlow, Kristen K. Peake, Karissa N. Reigh, Jessica A. Rinehart, Hannah J. Rohrer, Emily I. Rowan, Melanie N. Saylor, Kylee R. Sherbert, Jenna L. Siman, Amanda B. Snowden, Kelsey N. Sprecher, Samantha M. Stambaugh, Evan H. Stanford, Taylor M. Stauffer, Johnna L. Stoup, Azka Tariq, Samantha A. Tilden, Trumer J. Wagner, Justine A. Wallace, Nora K. Waltz, William L. Wiles, Kelly A. Winders.

The Herald-Mail Articles
|
|
|