Advertisement

Boonsboro High School honor roll

July 11, 2009

Boonsboro High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Allison E. Atkins, Zoe T. Chapelle, Kacey G. Clark, Taylor N. Crook, Paige L. Dutrow, Elizabeth F. Fraser, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Zeyu Hao, David L. Heim, Deloris A. King, Brittany M. Kookaby, Kelsey R. Mannix, Paige A. Marshall, Shannon L. McClellan, Alexandra M. Pantos, Samantha M. Placzek, Tori L. Poffenberger, Taylor N. Sabatano, Rae E. Schoenberg, Mikaela K. Wesmiller.

Grade 10 - David A. Adams, Shannon E. Anderson, Samantha K. Barger, Rachael T. Birky, Arianna S. Church, Kevin M. Damewood, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Andrew D. Drury, Jaclyn C. Fiola, Felecia A. Franklin, William D. Heavner, Sarah C. Hull, Cody L. James, Kasey L. Jenkins, Martin S. Jepsen, Ian F. Karraker, Alicia M. Laureti, Caitlin A. McGrogan, Katherine D. Miller, Amy M. Moore, Jessica L. Nicolao, Taylor B. Parrish, Allison J. Pettyjohn, Brian A. Poffenberger, Jared C. Porikos, Jacob L. Reinhart, Sarah M. Rohrer, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Adam J. Schofield, Jennifer E. Sherdel, Adelaide L. White, Lydia R. White.

Advertisement

Grade 11 - Lauren E. Abbott, Marcus R. Allnutt, Katie N. Brennan, Katrina M. Bushko, Alexa B. Castle, Richard J. Casto, Lindsay R. Ecton, Allison M. Flynn, Rebecca A. Hull, Jessica L. Jasek, Virginia K. Lefler, Elizabeth C. Leizear, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Terry L. Moats, Anna E. Olszewski, Elspeth S. Rawlings, Jeffrey A. Schwartz, Laurin T. Smith, Jake Spence, Tyler A. Thompson.

Grade 12 - Mark D. Angle, James D. Appel, Andrew S. Bitner, Clayton W. Blank, Jessica L. Bowers, Grant E. Brown, Robert J. Butts, Kristen L. Byers, Maggie E. Chaconas, Sean P. Clark, Zachary P. Demers, Scoti E. Dodson, Alicia A. Elkin, Bethany M. Ferguson, Michelle C. Ferguson, Dylan K. Hammond, Chelsea Y. Harnett, Camille E. Heim, Alicia M. Hooper, Courtney L. Kefauver, Kyle D. Knowles, Cody L. Linton, Shane D. Lowery, Margaret E. Margrabe, Kaitlyn P. Marshall, Philip A. Marshall, Aaron L. McCullough, Luke W. Michael, Ernest E. Mose, Ruthanna M. Mullendore, Mandy E. Newton, Chelsea L. Painter, Kristofer A. Palmer, Corey M. Payne, Chet A. Price, Tyler S. Redman, Colin T. Remsburg, Amanda S. Rudy, Edward Seabright, Kaitlin R. Shinham, Blair N. Tetter, Tyler M. Walsh, Katlin L. Wennick, Tayler C. Wennick, Blake N. Yoder, Shane M. Zbir.

Honor roll

Grade 9 - Taylor L. Angle, Haley N. Ardinger, Zachary S. Baker, Carli S. Bane, Jake D. Barnhart, Lauran A. Barrett, Kyle M. Benedict, Eric S. Bitner, Zora L. Chalkley, Sarah E. Colgan, Cory S. Crampton, Lauren N. Cronise, Justin T. Doak, Rachel Doane, Sean P. Fagan, Katja V. Friedrich, Ashley J. Giffin, Donald R. Green, Jenna M. Green, Brandon A. Guttry, Johnathan C. Harding, Nathan A. Hardy, Ashlyn T. Hawbaker, Patricia C. Hawkins, Mary C. Heaney, Jordan A. Hensley, Caleb A. Jardeleza, Zachary S. Johnson, Awais K. Malik, Lycourgos Manolopoulos, Caitlin A. Martin, Kurt W. Mcilwee, Lainey C. Mentzer, Benjamin E. Mercier, Lynsey E. Miller, Aaron R. Miranda, Brian M. Niederberger, Conor T. O Brien, Sydney L. Parks, Hillary D. Payne, Kayla M. Payne, Natalii N. Pitts, Lane D. Price, Colton A. Rhoderick, John T. Rice, Erica A. Rippeon, Sarah Rose, Kimberly M. Seabright, Shawn D. Shroyer, Rebecca E. Smith, Tyler M. Smith, Cole B. Stevens, Ashley M. Stotler, Lonnie L. Thomas, Megan A. Thomas, Ryan J. Tucker, Ifeanyi S. Urama, Rachel M. Waugerman, Olivia L. Wilson.

Grade 10 - Sara E. Angle, Samantha S. Baldwin, Christian L. Belmont, Aaron C. Bence, Dylan S. Bright, Joshua A. Brumage, Brandy N. Campbell, Joseph S. Capasso, Matthew K. Carlos Ingram, Eliana M. Cortes, Haley Dagenhart, Moriah K. Demartino, Dominick Dimercurio, Kristi A. Duffey, Kelsey M. Engle, Paige M. Flook, Rodney A. Flora, Katelyn D. Gelles, Nicole M. Geraci, Aaron C. Graff, Amanda M. Green, Sara E. Harris, Alexander J. Harshman, Bradley M. Hershberger, Sara N. Hobbs, Emily C. Horst, Candace M. Kelley, Kenneth D. Kopp, Arthur J. Lacey, Kevin Lowery, Barry R. Martin, Jessica D. McCarthy, Jodie L. McCoy, Zachary A. McGee, Andrew J. McLaughlin, Benjamin M. McNamee, Shelley A. McRorie, Logan J. Mellott, Zachary M. Menas, Jesse L. Mendez, Cenneth L. Meyers, Jessica E. Miller, Jay N. Minnick, Kaylee N. Monninger, Kelsey L. Moore, Evan W. Morgan, Nicholas S. Mullican, Bridgette E. Nitza Buwala, Haley L. Payne, Caleb A. Pryor, Arial A. Rhoades, Tessa G. Robillard, Nicholas G. Sanderson, Mollie E. Sandy, Alexis L. Sexton, Carolyn E. Snyder, Ian C. Snyder, Barbara L. Spittle, Harrison N. Stewart, Alexandra M. Stotler, Shannon C. Strong, Amanda K. Truax, Morgan N. Vanfleet, Joselyne K. Vicuna, Kiersten N. Waters, Charlotte B. Whipp, Charles A. Wren, Charles W. Zang.

The Herald-Mail Articles
|
|
|