Advertisement

Williamsport High School honor roll

July 04, 2009

Williamsport High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Richard A. Aleshire, Whitney L. Bloom, Sara Burger, Irene A. Cunningham, Aniyah S. Davis Hilton, Alexa L. Decker, Tiffany L. Divelbliss, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Evan D. Hardy, Julia E. Harsh, Bethany D. Henson, Haley N. Hilliard, Peyton Koester, Stephanie D. Larrick, Satrina R. Lewis, Erica R. Murray, Samantha J. Ohaver, Casey N. Osborne, David S. Seredich, Emily Taylor, Rene Torres Rodrigue, Taylor L. Whiteman, Taylor L. Wiles, Morgan L. Williams, Angela V. Zabala, Bethany D. Zies.

Grade 10 - Nicole M. Allison, Jeremy K. Ardinger, Connor R. Arnone, Miranda L. Boyer, Emily N. Bryan, Emily M. Chaney, Sarah F. Cook, Daniel W. Crist, Tyler M. Davis, Shelby E. Dehaven, Preston S. Dick, Zoie B. Dobrzanski, Rachel L. Drury, Ashley L. Goge, Caroline P. Holt, Kayla L. Huff, Merrick Jensen, Colton M. Keplinger, Paige L. Kitchen, Amanda L. Kline, Mckenzie M. Lansing, Trisha D. Leigh, Kari L. Lewis, Cody R. Lopez, Catherine M. Marx, Cassandra M. Miller, Mary Teal Mulligan, Aaron T. Needy, Yunji Seol, Connor P. Stephens, Kaelii E. Stout, Megan N. Suder, Spencer E. Taylor, Nick G. Vindivich, Karrah L. Weaver, Kelsey M. Weaver, Amy M. Whitcraft, Robert J. Willis, Graylon L. Wright.

Advertisement

Grade 11 - Jonathan Aviles Rojas, David E. Carr, Daniel A. Doub, Seth W. Eckert, Logan P. Jamison, Tara D. Lansing, Christian T. Milburn, Carlee A. Myers, Karli R. Reese, Kara A. Stine, Rachel A. Way, Rosanna L. Weagley.

Grade 12 - Brittany M. Akers, Tracey M. Artz, Terra L. Babbie, Eric S. Bowers, Alexis A. Bryan, Shannon L. Draper, Gary E. Eichelberger, Olivia J. Fields, Molly R. Haas, Jared S. Hoover, Rachel V. Jernigan, Kassandra K. Lawrence, Christopher L. McSherry, Chelsea L. Moore, Kelsi J. Phillips, Daniel F. Pulieri, Kameron D. Pyron, Meghan K. Ruth, Lauren D. Shifler, Katarina P. Stains, Jonathan M. Streeter, Noelle L. Stresewski, Sean P. Walters, Cody A. Wesmiller, Ashley L. Wise, Gregory J. Woodward.

Honor roll

Grade 9 - Jadea M. Adams, Jenisfer K. Amaya, Casey S. Arnone, Erin E. Artz, Holly N. Ausherman, Kyle S. Baker, Renee A. Barnes, Heather V. Bartel, Ryan M. Burcker, Heather Butts, Ryan L. Butts, Bradley Casto, Stephen D. Cavender, Brendon E. Colliflower, Casee A. Cornett, Darin E. Coyle, Justin T. Dalmau, Scot D. Drury, Hunter S. Eyler, Meghan T. Feiser, Joshua A. Forsythe, Dylan R. Fox, Heather R. Fox, Cody A. Gardenhour, Chad M. Gilbert, Ariah M. Giles, Lynsay M. Gipe, Brent W. Goebel, Megan Gossard, Karissa M. Hafer, Jenna L. Henson, Sarah N. Hernandez, Nicholas B. Hockensmith, Cody J. Horner, Donald P. Houghton, Jonathan A. Huckaby, Britteria S. Jones, Ladonna M. Jones, Marcus A. Keller, Brandon S. Kinzer, Jeffrey Leung, Rachel R. Lilley, Benjamin M. Loeser, Stephen J. Longnecker, Amber L. Loveless, Zachary W. Lucas, Robert C. Lunsford, Darren A. May, Aysia C. Medley, Daniel J. Mehaffie, Samantha L. Metz, Jessica L. Mies, Chelsea R. Myers, Zachary L. Nalley, Tyler M. Nally, Summer R. Neff, David Noll, Jordan C. Palladino, Dalton J. Palmer, Delaney K. Palmer, Neil B. Patel, Shakeena C. Patterson, Brooke A. Price, Heather M. Price, Farah I. Rababe, Andrew A. Ramirez, Jeffrey A. Reed, Meghan Reed, Christine M. Repp, Dustin R. Rhodes, Chad R. Ridenour, Eric L. Scott, Kathryn A. Seese, Minchel Seol, Zachary M. Shoemaker, Taylor Spigler, Taylor N. Starliper, Matthew D. Stemper, Vincent Stresewski, Jayme M. Sutherland, Autumn Tracy, An H. Trinh, Brieanne P. Twigg, Tiffany A. Velez, Madison L. Vida, Ratiwat Watthanaphuti, Justin D. Weaver, Taylor Welch, Todd Welch, Carly L. Whiteman, Aaryn L. Whitmore, Katlyn Willetts, Autumn Willingham, Tyler G. Wise, Victoria N. Worden, Nicole J. Wyant, Jordan A. Younker.

Grade 10 - Luis F. Arias, Amber E. Asbury, Kaitlin A. Bailey, Emily G. Beach, Christine N. Bell, Alexis P. Betts, Shani L. Borrows, Alexis E. Bowers, Sadie S. Boyd, Dylan R. Bricker, Steven K. Buckholtz, Nicholas P. Buonocore, Kaitlin N. Bussard, Anita C. Coates, Micah A. Cooper, Lauryn M. Corgard, Samantha M. Davis, Whitney N. Depew, Mason M. Eaton, Kayla M. Ewing, Angela M. Goodwyn, Edward A. Hanna, Desirae M. Hart, Logan M. Hershberger, Lindsay M. Kroboth, Samuel C. Lopez, Leon A. Maiden, Megan E. Manlove, Taylor X. McNaney, Danielle K. Miller, Jennifer E. Mumma, Chodian A. Nelson, Nanthaphon Pratyaphum, Sheri K. Pryor, Samar I. Rababe, Jared T. Schnurr, Melanie L. Shank, Lawrence J. Shaw, Amber L. Shumaker, Luke I. Smith, Emily E. Snyder, Samuel T. Socks, Kandis S. Stoy, Zachary K. Swan, Elizabeth C. Taylor, Rico D. Thompson, Robert W. Vinson, Kristian S. Wahler, Miranda M. Wollard,

The Herald-Mail Articles
|
|
|