Advertisement

Clear Spring High School honor roll

July 04, 2009

Clear Spring High School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Jared A. Breakall, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Amber N. Forrest, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Jaime A. Humbertson, Krista M. Miller, Brittany N. Ray, Ann E. Savage, Gabriel D. Schneider, Michael T. Sensenbaugh, Michael J. Snyder, Miranda N. Speak, Katlyn F. Thomas, Bradley A. Webb, Emily G. Winters.

Grade 10 - Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Megan L. Micco, Brooke L. Miles, Theresa N. Ritchick, McHaley A. Williams.

Grade 11 - Nathan A. Brandt, Aaron D. Hetzer, Hannah E. House, Damara J. McDonough, Casie L. Robertson, Hannah H. Sung.

Advertisement

Grade 12 - Korey R. Atherton, Brandy M. Baker, Katelyn M. Blickenstaff, Kyle J. Downs, Amber N. Dressler, Christian A. Ernst, Missie L. Grove, Nevin W. Harshman, Erika N. Henson, Robert L. Hockenbury, Loudan M. Hoosier, Kelsey J. Hovermale, Amber T. Keck, Adam P. Lipella, Allen E. Mackey, Kirstie L. McMurray, Lindsey R. Mills, Lindsey N. Peacher, Emily M. Pinkham, Amy E. Poet, Lori B. Porter, Joe D. Repp, Meghan E. Rhodes, Curtis E. Ridenour, Brittany K. Smetzer, Erica A. Vermuelen.

Honor roll

Grade 9 - Cyrina J. Avery, Ryan M. Baker, Bethany L. Bowers, Danielle A. Bush, Cory J. Caudell, Briar R. Dalton, Mathew W. Day, Rebecca A. Dunning, Carly D. Folk, Nathan W. Gehr, Kailea T. Geisbert, Aaron M. Harnish, Connor J. Herndon, Quinn A. Hoover, Courtney Jansson, Kimberly R. Jenkins, Miranda D. Kearney, Zachary A. Kees, David R. Kinna, Virginia E. Livingston, Adam C. Mellott, Christopher R. Miller, Alexa J. Mills, Tyler E. Mitchell, Jessica L. Romero, Andrew T. Shupp, Cody B. Snodderly, Katelyn E. Steele, Kenneth L. Stitely, Jose N. Stotler, Cassandra L. Suder, Nathan Q. Tucker, Kiersten A. Valko, Crystal D. Welling, Tessa E. Wiles.

Grade 10 - Alison J. Austing, Alexandra D. Bates, Joel D. Bates, Whitney P. Blickenstaff, Jourdan E. Dorsey, Joshua C. Ernst, Michael P. Etzel, Wesley R. Everett, Kristina A. Faith, Denton D. Gehr, Chad R. Hamilton, Megan N. Harkcom, Joshua R. Hess, Devon E. Jacobs, Maria C. Jarvis, Bethani A. Jenkins, Mollie E. Kemp, Ashlyn M. Long, Austin M. McCoy, Anthony J. Michael, Jeffrey M. Moats, Mark A. Mowen, Gavin M. Myers, Lily S. Pinkham, Allen M. Rager, Nicholas C. Reed, Bethany R. Reid, Devin R. Repp, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Maria C. Ruck, Kevin B. Sherman, Dustin A. Shrader, Steven A. Snyder, Robert D. Wertz, Kevin A. Wyks, Jenna A. Yeakle.

Grade 11 - Katie M. Ambush, Bradley T. Banzhoff, Matthew S. Braithwaite, Michael L. Braithwaite, Joy E. Bright, Sierra M. Byers, Kelsey R. Capezuto, Amanda L. Crowl, Brianna L. Davis, Jarrod E. Dorsey, Cody W. Englehart, Amanda J. Fawley, Sydney E. Frazee, Brandon W. Glazer, Clayton L. Golden, Linsey R. Hartle, Sara E. Hovermale, Kelly A. Humbertson, Andrew D. Jarvis, Bradley E. Jordan, Lindsay S. Lacy, Christopher M. Lawson, Alec G. Long, Virginia B. Lowe, Max P. Martin, Brittany N. Miller, Amber N. Mills, Corey M. Morgan, Mia L. Mozingo, Samantha L. Owens, Amanda R. Paylor, Samantha L. Reesor, Taylor L. Reid, Soraya C. Rodriguez, Joshua T. Routzahn, Christopher J. Rowland, Christopher Ryce, Lakyn R. Sanders, Rebecca A. Schrimsher, Paige E. Shirk, Zachary S. Uchima, Zachary M. Valko, Sarah A. Walters, Sheridan M. Webb, Samantha T. Webster.

Grade 12 - Austin R. Allman, Elizabeth M. Andrews, Jennifer N. Barnhart, Lauren P. Belt, Adam M. Bright, Brian K. Bussard, Kyle A. Crist, Sarah J. Dice, Diane L. Draper, Heather E. Faulders, Larry R. Franks, Jeremy T. Gardner, Kerrington M. Gray, Joshua L. Green, Brandon K. Grimm, Tyler P. Hanshew, Joshua E. Hoffman, Chastity N. Homberg, Cory S. Horton, Hillary A. Jardine, Jessica Rae W. Kissner, Courtney M. Long, Kayla N. Long, Stephen T. Marsden, James R. Mills, Patrick A. Mumma, Samuel A. Myers, Meagan A. Price, Elliott C. Reid, Zachery D. Repp, Amber M. Smith, Jeffrey A. Snyder, Malea N. Snyder, Thomas J. Socks, April R. Stevens, David W. Sword, Dustin W. Thomas, Jordan W. Thurber, Austin M. Wigfield.

The Herald-Mail Articles
|
|
|