Advertisement

Northern Middle School honor roll (6/28)

June 27, 2009

Northern Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Bridget Baldwin, Ben Beard, Deanna Bertone, Kendall Bowen, Brendon Burkholder, Max Burzinski, Carmen Carroll, Elta Clarke, Taylor Coombs, Julia Creager, Kyle Denning, Morgan Drenner, Andrew Fiery, Courtney Flickinger, Emily Getz, Anahita Hormozi, Corey Householder, Amy Jennings, Mabry Kane, Anton Larsson, Laura Manspeaker, Hunter Martin, Sarah Mason, Waide McComas, Jenny Milani, Christopher Milford, Katharine Milford, Rayshawn Montes, Lucas Nakano, Yavuz Sefik, Leanna Showe, Braleyn Starkey, Sarah Troxell, Raven Tucker, Alexandra Werder, Rachele Wright, Osman Yakhuzov, Songyul Yakhuzova.

Grade 7 - Niaja Alford, Cole Conrad, Nicholas Degrange, Madeline Dunn, Frederick Durham, Peter Durham, Jordon Edlund, Katherine Fowler, Madolyn Guillard, Nicholas Karlen, Cameron Kenworthy, Morgan Kenworthy, Morgan Kolson, Tori Lewis, Anthony Marinelli, Rachael McCullough, Michaela Moody, Eric Shao, Jennifer Shepheard, Ferkhat Shubladze, Samiyah Williams.

Grade 8 - Caroline Bradford, Amy Calandrelle, Troy Carbaugh, Marilou Chanel, Sidny Chicas, Kirstie Coombs, Briana Dick, Evan Harrell, Andrew Higgins, Adrienne Kramer, Amanda Krehbiel, Max Kross, Margaret Manspeaker, Destinee Morrow, Maxwell Ober, Nathaniel Parchment, Samuel Robertson, Anne Rueckerl, Zane Schreiber, Alyssa Smith, Conner Troxell, Caroline Wills, Andrew Yacyk.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Leyla Aliyeva, Deandrea Atkinson, Madison Ballard, Nicholas Blake, Michael Brechbill, Kyle Carroll, Yaosun Chao, Janet Chevez, Jacob Clemmer, Helen Compton, Zhanay Copeland, Marcia Devore, Brion Dick, Tyra Maynard, Khaliah Frost, Tyler George, Morgan Hilker, Isaac House, Allegra James, Khalil Baptiste, Loren Jones, Brandi Kidwell, Aaron Marschner, Jordan McGhee, Jaiquon McKoy, Sierra Mease, Kelcy Moore, Kobi Morgan, Connor Moulton, Brian Santiago, Raj Patel, Nicholas Patterson, Junaid Qadir, Zoe Schreiber, Julius Smead, Jacob Smith, Justin Smith, Katie Steig, Keagen Thomson, Nicholas Tiches, Jacob Tracy, Grant Tribble, Emily Tuttle, Kory Tyler, Brea Wakenight, Isaiah Walker, Joshua Whipp, Madison Williams, Zeynep Yiuldirim.

Grade 7 - Connor Abeles, Havyn Allen, Brittany Rumon, John Balint, Sarah Bentley, Nicholas Berry, Alexandra Chinn, Kirsten Claudy, Daniel Conlon, Caitlin Cremins, Jessica Farnum, Casey Goodrich, Mark Grunberg, Nyreka Hormozi, Reed Jimenez, Brennan Magee, Esther Malone, Gabriella Manilla, Megan McCarty, Dori Nance, Lindsey Renner, Camden Rigsby, Garrett Rockwell, Kelley Schmidt, Theodore Schoeck, Noah Shackelford, Miahcel Sharer, Brayden Stotler, Lindsay Strehle, Jacob Thompson, Emily Unger, Felicity Wertman.

Grade 8 - Chance Bowers, Andrew Brady, David Brandenburg, Sydney Breidenstein, Sarah Carr, Travis Carson, Anna Compton, Alex Dattilio, Samuel Dejesus, Alexa Dumpe, Xye Elliott, Tyrus Fleetwood, Zoe Garcia, Taylor Griffin, Britni Harsh, Anthony Hull, Emily Irwin, Derek Jimenez, Olivia Jones, Alexis Lockely, Siena Lund, Abigail Martinez, Joshua Moats, Lois Montes, Sophie Mott, Kevin Proctor, Taylor Rigsby, Jacika Sharma, Garrett Singer, Aaron Staley, Andrea Suchy, Hunter Williams, Danielle Wissinger, Lyndah Young.

The Herald-Mail Articles
|
|
|