Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

June 20, 2009

E. Russell Hicks Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Elizabeth A. Bjerga, Caleb C. Bowders, Samantha J. Burnett, Allison M. Canova, Kiara Mari Carter, Soleil A. Chriest, Haley G. Colleran, Delaney M. Conner, Daniel Z. Cook, Sarah C. Duckworth, Ashlee R. Fahrney, Christina M. Gatian, Vincent An L. Hael, Jared L. Harman, Matthew P. Hockensmith, Patricia L. Holmes, Cory M. Irvin, Mackenzie C. Johnson, Audra S. Kobiec, Aaron A. Lighter, Daniall S. Masood, Bryhanna A. Masser, Taylor Nuse, Joseph D. Pandolfi, Tiffany M. Potter, Austin M. Ross, Benjamin Seifert, Tiffany M. Shin, Taylor N. Strahan, Lara E. White.

Grade 7 - Abigail K. Appel, Julia E. Becker, Elizabeth M. Bender, Hagan E. Bjerga, Antonio C. Decastro, Christian Doub, Taylor M. Dozier, Alyssa M. Garland, Luke A. Giancola, Hunter S. Gift, Brett T. Goren, Travis A. Haley, Amanda E. Harrast, Andrew Q. Jennings, Diamond T. Johnson, Hannah M. Pickerall, Heather R. Pickerall, Jessica Quintanilla, Dallas M. Rhoades, Samantha J. Rossiter, Erica D. Sagal, Valeri C. Sollitto, Clyde Staley, Nehemiah M. Teferi, Joshua S. Walther, Kelsey P. Winters.

Advertisement

Grade 8 - Michaela R. Brewer, Laikyn A. Cook, Jennifer M. Harman, Tiffany N. Henson, Daniel S. Hockensmith, Madeleine M. Niang, Andrew S. Volz, Stephanie E. Young.

Honor roll

Grade 6 - Joseph J. Acevedo, Alisha N. Adkins, Ameka A. Akaya, Kelsi L. Ancell, Taylor H. Baer, Victoria A. Baldwin, Alexiss M. Barklow, Brandon K. Barnes, Dimitri S. Barnes, Tyler S. Barnhart, Yusif Bayoh, Terasya L. Bowie, Caitlin M. Boyer, Tyler M. Chupak, Christell R. Crudup, Zachary M. Cunningham, Alexis B. Cupp, Kendra L. Day, Elizabeth Eaton, Eric A. Espinoza, Milan T. Fields, Paige D. Flemings, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Allen M. Gaines, Autumn M. Gill, Angela C. Giradelli, Israel G. Gonzalez, Cheyenne N. Gravley, Misael M. Guzman, Vicki Y. Guzman, Soumaila Haidara, Jennifer A. Hernandez, Shakur C. Holman, Patricia J. Howard, Rebekah S. Hurwitz, Valerie M. Iseminger, Liberty M. Jackson, D Morea M. James, Steven R. Jimenez, Raymond A. Johnson, Dylan M. Jones, Bailey N. Kight, Shawnea King Pombo, Morgan E. Kotanko, Kiana C. Lane, Audrey A. Latour, Jordan A. Leese, Hanna E. Lorenzen, Sara K. Lynn, Curtis J. Maples, Heather M. Martz Keller, Kiana D. Mattingly, Ayanna M. McDonald, William O. Miller, Tyler Moser, Colby R. Myers, Amanda P. O'Brien, Amber K. Pando, Ty T. Peasner, Heidi Plumer, Nicole B. Portillo, Kerrin B. Pryor, Bryan O. Quezada, Mariah E. Randall, Mary Ricker, Idalis Rojas Cartagena, Sarah E. Saunders, Kaitlin A. Simons, Nailya R. Suleymanova, Sherrie Y. Tark, Alissa C. Taylor, Valerie A. Taylor, Mary P. Teunis, Kahlid Y. Walker, Diamond R. Williams, Darrien A. Wilson, Elena N. Young, Lili Zheng.

Grade 7 - Kyle A. Abbott, Emrakh Akhmedov, Jonathan D. Almendarez, Asia C. Anderson, Dylan Ardinger, Kaylee M. Asper, Sabrina A. Atha, Trisha L. Bevan, Daisya M. Boyd, Michael S. Burgess, Tyresha Carter, Amber E. Castro, Alan D. Clark, Rheyanah C. Clayton, Craig E. Coffin, Rebecca L. Coffin, Kevin M. Cooper, Damyra R. Crummitt, Cole B. Dehaven, Shannon M. Downes, Chase M. Eichelberger, Taylor L. Fields, Brandon M. Figel, Joseph V. Forti, Mariya Garner, Katherine E. Granados, Zoe S. Grossett, Brittany Hamilton, Jenna L. Hammond, Kristen E. Haupt, William L. Heinrich, Chance A. Hendershot, Leighann N. Hengemihle, Sarah E. Higgins, Tyrone L. Hill, Zachary D. Hinebaugh, Eric L. Horchner, Dalton A. Hottinger, Whitney A. Jarrett, Austin T. Johnson, Derrick T. Johnson, Johnathan A. Jones, Sarah E. Jones, Heaven Lei J. Kees, Bijal A. Kikani, Daryl Knode, Alicia D. Lightner, Jacob A. Loudin, Thomas B. McCaw, Ladarius D. McCurry, Alexander W. Miller, Jacob R. Miller, Daniel C. Moreland, Kelsey L. Morgan, Shalom B. Muthoka, Adwoa A. Ofosu Ameyaw, Steven L. Paniagua, Steve M. Perez, Kira B. Poole, Grace E. Porter, Brandon M. Riedle, Winelis S. Rodriguez, Branden S. Rowe, Jordan A. Sarno, Breanna C. Savage, Rachel E. Shank, Sydney J. Sheasley, Katherine B. Shields, Courtney A. Smith, Abigail L. Snyder, Santana M. Stevens, Ashley Stouffer, Tyler A. Stubbs, Edward O. Taft Ward, Brayden R. Tiner, Whitley L. Tobei, Devin J. Walsh, Bridget A. Wasko, Noah T. Wright, Madeline W. Ziolkowski.

Grade 8 - Brianna M. Adams, Nina Alvarez, Dylan C. Appel, Jordan C. Barker, Halima F. Bayoh, Megan N. Bell, Meghan L. Blair, Samantha L. Bosco, Scott E. Brown, Austin D. Brownley, Marcus D. Burrs, Heather L. Callahan, Robert M. Coats, James M. Curry, Amanda B. Deavers, Darius Dobre Mofid, Damian M. Droneburg, Vicky M. Flores, Hayley N. Freeman, Tyler S. Gall, Mikaela B. Gift, Laura S. Green, Kevonte M. Kirby, Destiny N. Martz, Kayleigh A. McDonald, Jamehre T. McElroy, Scott M. Morris, Larry A. Oden, James M. Port, Devin J. Pulley, Cody H. Rachor, Corey D. Reasner, Aaron L. Roby, Matthew W. Sebright, Jessica A. Seredich, Polly A. Simpson, Bret L. Snodderly, Mikala S. Stephenson, Fiama M. Valentin, Shannon L. Weaver, Octavia M. Wilson, Eric C. Wirfs, Andrew C. Young, Chance L. Younker.

The Herald-Mail Articles
|
|
|