Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

June 20, 2009

Clear Spring Middle School



Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Alexandra P. Albert, Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Jo D. Baker, Megan P. Bishop, Matthew H. Black, Jennifer A. Bowers, Ashley M. Brady, Troy A. Brisson, Dylan S. Brown, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Lakelyn M. Easterday, Christophe R. Emerich, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Holly A. Haislip, Brooke N. Hartle, Danielle N. Hill, Nicole L. Kees, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Jenna M. Lipinski, Hannah M. Miss, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Alexis D. Shank, Mckade C. Shives, Jordan T. Snyder, Abigail M. Soper, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas.

Grade 7 - Kaitlyn N. Barnhart, Matthew P. Breakall, Ashley M. Clifford, Jordan L. Davis, Jacob H. Ernst, Ioana A. Fedeles Muller, Renae S. Herman, Lauren A. Kline, Elsie E. Martinez, Joshua Munoz, Juan M. Resendiz, James T. Riford, Collin S. Schultz, Patrick R. Soper, Samantha E. Staley, Mikahla A. Stouffer.

Advertisement

Grade 8 - Victoria J. Albert, Nicholas J. Brandt, Levi D. Bucher, Kenneth M. Carrier, Mckenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Leah M. Harrell, Sean G. Kreps, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Katlin M. Recabo, Christophe A. Resh, Kameron M. Shives, Kayla M. Stoner.

Honor roll

Grade 6 - Grant J. Andrews, Taylor L. Baire, Austin D. Bremerman, Sarah M. Bright, Travis G. Commer, Richard D. Faith, Paige L. Giffin, Chasity C. Hallmark, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Colleen R. Hixon, Troy C. Irving, Zackery K. Jackson, Trista D. Kesselring, Dakota J. King, Shawn M. Kinna, Timothy J. Kofoet, Charles A. Lafferty, Tristen S. Lewis, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Michael W. McCormick Jr., Kristen D. Mellott, Dalton L. Morgan, Zoie L. O'Neal, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Caylin M. Reid, Zachary A. Robinson, Benjamin W. Rosendale, Logan D. Speak, Holly N. Stevens, Timothy R. Stoner, Rebecca G. Strunk, Abigail M. Sylvester, Kayla S. Vance, Hannah C. Woods.

Grade 7 - Jacob T. Altman, Shaylinn J. Bachtell, Megan R. Bernhisel, Steven L. Blair Jr., Ariel D. Bragunier, Jacob S. Brant, Savannah M. Brown, Hannah D. Brumbaugh, Emily S. Burker, Kody A. Burker, Cameron S. Clever, Bradley W. Colliflower, Alysa L. Conomos, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Elysia M. Currin, Kolby T. Dietrich, Kierston B. Dudley, Katelyn M. Ebersole, Zane U. Edwards, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, Julie N. Ferguson, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Jordan A. Gladden, Logan R. Gladhill, Tyler J. Golden, Brandon M. Greenhill, Conner J. Greenlee, Gabrielle F. Grenier, Cindy E. Guerra, Sydney E. Guyer, Brandon R. Haupt, Gage D. Heacock, Lily I. Heiston, Garrett L. Hull, Brodie G. Kercheval, Aaron W. Livingston, Angel M. Mangum, Lauren K. Martin, Levi T. Mason, Gerard A. Materiale II, Lindsay T. McCoy, Casey C. McKnight, Jordan K. McNamee, Christophe R. Meuse, Joshua T. Miller, Bradly L. Mills, Audrey Morris, Rebecca D. Mott, Teddi L. O'Very, Kelsey L. Proctor, Abigail M. Recabo, Holly L. Reynard, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Molly S. Schneider, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Madelyn C. Smith, Bradley E. Socks, Alexis K. Somerville, Tyler M. Stine, Kyleigh Stottlemyer, Mckenzie K. Sulser, Alexis D. Swope, Adam T. Tagg, Kevin M. Thacker, Jessica C. Ulsh, Abigail G. Weaver, Sarah K. Whitaker, Eric L. Yetter, Kelsie L. Yetter, Ryan E. Yetter.

Grade 8 - Ryan J. Aaron, Hunter N. Andrews, Brianna C. Arnemann, Brooke L. Ayers, Gideon J. Beebe, Shannon A. Bishop, Aaron N. Black, Sarah M. Blickenstaff, Derek N. Bonds, Charles E. Carbaugh, Kylee D. Crabtree, Athena M. Cunningham, Caleb W. Edwards, Craig M. Elwood, Albert W. Frazee, Stephani N. Frisby, Anje G. Garner, Skyler G. Hall, Lexie B. Holtzman, Michael T. Jacobs, Kimberly T. Jardine, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Matthew J. Lowenhaupt, Ryan N. Martz, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Samantha A. Michael, Jeremy D. Miller, Katelin M. Mowen, Sarah M. Muir, Jessica L. Myers, Ashley D. Newlon, Julianna M. Nix, Morgan E. Pettner, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Courtney D. Royce, Corey R. Sigler, Katrina N. Smith, Kayla M. Smith, Emily K. Staley, Hansu Sung, Jesse T. Walling, Macayla G. Wiles, Hannah N. Wise, Alexis L. Yost, Carly R. Yost.

The Herald-Mail Articles
|
|
|