Advertisement

Smithsburg High School honor roll

June 07, 2009

Smithsburg High School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Logan M. Bachtell, Corey E. Bryce, Uzair Q. Burmi, Taylor N. Cline, Bryn N. Doubledee, Jaiana D. Francis, Bethany Happel, Danielle A. Harbaugh, Brock L. Heiston, Robert A. Hogue, Krystal C. Holl, Zackery G. Jaouni, Ryker A. Jernigan, Malik Kadir, Nancy C. Kline, David A. Knode, Abdul R. Latif, Tanner S. Leach, Jordan L. McNairn, Benjamin D. Minnick, Adelheid B. Penwell, Alicia L. Platter, Kaitlyn E. Rea, Alexis D. Sharon, Bethany N. Stavrakas, Sarah C. Stayer, Kylie D. Stoup, Ashley M. Warfield.

Grade 10 - Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Katie L. Gigante, Rayne C. Hutton, Jason R. Jerwick, Vanessa A. Mackley, Diana L. Mittag, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Bilal T. Pirzada, Allison N. Pope, Snigdha A. Rao, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Sara R. Rishell, Katherine E. Sprecher, Moizz A. Syed, Allison M. Wile.

Advertisement

Grade 11 - Anna M. Baldasarre, Stephanie R. Breen, Evan P. Dennis, Julie Y. Lewis, Micah P. Metcalf, Nicholas R. Minnick, Rebekah P. Minnick, Justin A. Morgan, Emily J. Rodriguez, Jena M. Smith, David R. Wilson.

Grade 12 - Mckenna M. Baer, Scottie D. Berk, Coby T. Blum, Erin M. Connors, Shannon J. Delaney, Taylor M. Donley, Christopher M. Ecker, Quinton E. Fogle, Bethany M. Garnand, Cory A. Green, Dana L. Grimm, Carly A. Hartman, Cassandra R. Kachnycz, Mollie A. Kieffer, Marissa L. Luipersbeck, Jessica A. Martz, Jessica M. Matthews, James E. McClanathan, Julie N. McDonald, Shelby L. McNairn, Sarah M. Melendez, Kyle P. Orndorff, Dustin A. Pellegrino, Amy D. Poffenberger, Lynsay A. Reinhardt, Jay R. Shafer, Kenneth J. Showe, Michael C. Stears, Jesse M. Stottlemyer, Katie N. Tibbs, Rochelle D. Wilson.

Honor roll

Grade 9 - Lena I. Baer, Samuel Z. Baker, Joshua D. Banzhoff, Allyson E. Bowers, Casie A. Burk, Esther H. Chin, Justin R. Cooper, Caitlin E. Cramer, Andrew J. Crampton, Jeffrey A. Crummitt, Aicha Dahbi, Morgan A. Davis, Matthew R. Deal, Mary E. Dennis, Christina K. Dunlap, Janice Edwards, Kaylyn E. Fox, Chynna Golding, Kyle L. Greenwood, Kevin Grimm, Nadya S. Gutierrez, Jared T. Haines, Dillan S. Harbaugh, Gregory S. Horning, Megan A. Hovermale Smoot, Lauren M. Johnson, Karah L. Knight, Jordan C. Leveque, Audrey R. Mancini, Jordan L. McDonald, Shawna N. McNairn, Logan M. McSherry, Cory W. Michael, Kiersten Mikulsky, Aaron J. Mong, Cathleen R. Moore, Sarah M. Morales, Brandon M. Morgan, Brittany M. Neal, Hannah R. Nichols, Elisa M. Owens, Blake A. Partlow, Tyson Pierre, Alana D. Plum, Rachel I. Poffenberger, Cori M. Potter, Kayla A. Pryor, Rachel A. Redmond, Lauren A. Reid, Sarah E. Reid, Kassidy N. Reynolds, Benjamin T. Rowe, Brooklyn P. Salisbury, Corey J. Scharenbroch, Chase D. Scott, Jamie L. Scott, Emily N. Seifarth, Erin V. Semler, Breanna D. Sheaffer, Sarah M. Shives, Gabrielle H. Slayman, Sydney E. Smith, Thomas E. Smith, Peter T. Snyder, Alessandra M. Solberg, Ashley R. Spinks, Nathaniel J. Wachsmuth, Francis A. Welte, Samantha R. Whipp, Makayla J. Wiles.

Grade 10 - Tyler W. Alexander, Amanda T. Allen, Alicia N. Aravanis, John A. Benedict, Anastasia N. Bloyer, Alexander L. Brown, Meagan E. Campbell, Marco A. Cardone, Shawna E. Cruickshank, Ryan L. Delauter, Lyndsie H. Delosier, Kady L. Dominick, Justin M. Eckard, Jordan C. Gibson, Karyme V. Grumbine, Jessica A. Hartman, Christian M. Howard, Danielle E. Hudson, Jonelle M. Jerwick, John R. Karroll, Samantha R. Kretzer, Caitlin J. Logan, Jillian E. Markle, Ryan T. Markoff, Brandon R. Mitchell, Shannon K. Mumaw, Austin R. Neal, Regina Palmer, Lauren A. Parks, Annie Pham, Anthony R. Schiano Moriell, Dylan E. Sharon, Hayley R. Smith, John A. Spangler, Clayton J. Stottlemyer, Jamie B. Sullivan, Nicholas C. Tilden, Juliette M. Wallace, Brittany E. Weicht, Ryne L. Willard, Erica R. Wisz, Tiffany N. Wolfe, Sarah M. Wren.

Grade 11 - Kari A. Ausherman, Shannen L. Banzhoff, Timothy S. Barr, Abigail L. Bauer, Colleen E. Black, Courtney M. Boyer, Mark T. Chirdon, Corey S. Collins, Chelsea M. Craig, Michael D. Creamer, Casey N. Crowley, Cameron A. Ebersole, Ashley M. Ferguson, Nichole M. Gaines, Zane B. Garver, Erika N. Gerhold, Daniel M. Gillen, Justin M. Gipp, Braden L. Grosh, Rabee A. Haq, Emily A. Hargreaves, Morgan F. Heinrich, Colby L. Heiston, Ronald E. Heiston, Jacquelyn M. Jenkins, Tiana L. Jones, Jessica E. Kelly, Soundra J. Kendall, Jong K. Kim, Sabrina R. Madsen, Lynae J. Matthews, Sean P. Mcauley, Christopher L. Mitchell, Nicholas J. Montoya, William K. Nigh, Alexa M. Plumley, Bradley A. Reynolds, Margaret E. Rishell, Kelsey E. Rohrer, John F. Schwartz, Sean Z. Scott, Lara M. Seidman, Jacob H. Shriver, Danielle R. Smith, Jenna K. Smith, Kellar A. Smith, Jeffery L. Stump Jr., Jessica B. Svenningsen, Krystyna M. Thomas, Brittany M. Winders.

The Herald-Mail Articles
|
|
|