Advertisement

Williamsport High School honor roll

June 07, 2009

Williamsport High School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Richard A. Aleshire, Erin E. Artz, Renee A. Barnes, Marshall F. Bowman, Sara Burger, Irene A. Cunningham, Aniyah S. Davis Hilton, Alexa L. Decker, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Chad M. Gilbert, Evan D. Hardy, Julia E. Harsh, Bethany D. Henson, Jenna L. Henson, Haley N. Hilliard, Stephanie D. Larrick, Satrina R. Lewis, Tyler M. Nally, Samantha J. Ohaver, Casey N. Osborne, Andrew A. Ramirez, Emily Taylor, Todd Welch, Carly L. Whiteman, Morgan L. Williams, Jordan A. Younker, Bethany D. Zies.

Grade 10 - Nicole M. Allison, Connor R. Arnone, Emily G. Beach, Alexis E. Bowers, Miranda L. Boyer, Sarah F. Cook, Daniel W. Crist, Shelby E. Dehaven, Zoie B. Dobrzanski, Rachel L. Drury, Logan M. Hershberger, Caroline P. Holt, Merrick Jensen, Paige L. Kitchen, Amanda L. Kline, Mckenzie M. Lansing, Trisha D. Leigh, Kari L. Lewis, Cassandra M. Miller, Mary Teal Mulligan, Aaron T. Needy, Nanthaphon Pratyaphum, Yunji Seol, Emily E. Snyder, Kaelii E. Stout, Kandis S. Stoy, Spencer E. Taylor, Nick G. Vindivich, Kelsey M. Weaver, Amy M. Whitcraft, Robert J. Willis, Graylon L. Wright.

Advertisement

Grade 11 - David E. Carr, Daniel A. Doub, Casey L. Gaul, Elizabeth A. Grebenstein, Samantha F. Harvie, Heidi F. Thomas, Donnie G. Webber

Grade 12 - Tracey M. Artz, Alexandra M. Barnes, Eric S. Bowers, Alexis A. Bryan, Shannon L. Draper, Gary E. Eichelberger, Olivia J. Fields, Molly R. Haas, Alison J. Holmes, Jared S. Hoover, Rachel V. Jernigan, Laurel E. Kays, Morgan E. Keplinger, Kassandra K. Lawrence, Jonathan R. Marx, Kelsi J. Phillips, Kameron D. Pyron, Karli R. Reese, Meghan K. Ruth, Daniel J. Spickler, Jonathan M. Streeter, Sean P. Walters, Nicole E. Weeks, Ashley L. Wise

Honor roll

Grade 9 - Jadea M. Adams, Frank A. Allia, Casey S. Arnone, Holly N. Ausherman, Kyle S. Baker, Whitney L. Bloom, Heather Butts, Ryan L. Butts, Zachary D. Campbell, Bradley Casto, Stephen D. Cavender, Abigail Clopper, Brendon E. Colliflower, Taylor Cool, Tytianna C. Cooper, Casee A. Cornett, Darin E. Coyle, Jeremy A. Cressell, Tiffany L. Divelbliss, Hunter S. Eyler, Meghan T. Feiser, Brandon R. Firth, Joshua A. Forsythe, Cody A. Gardenhour, Ariah M. Giles, Lynsay M. Gipe, Brent W. Goebel, Megan Gossard, Aaron D. Green, Karissa M. Hafer, Amber N. Hahn, Jeffery Hoffman, Cody J. Horner, Jonathan A. Huckaby, Austin R. Huff, Terence H. Johnson, Ladonna M. Jones, Robin E. Justice, Marcus A. Keller, Brandon S. Kinzer, Jeffrey Leung, Rachel R. Lilley, Collin W. Linton, Benjamin M. Loeser, Stephen J. Longnecker, Robert C. Lunsford, Brandin M. Mann, Darren A. May, Aysia C. Medley, Samantha L. Metz, Jessica L. Mies, Andrea R. Miller, Erica R. Murray, Zachary L. Nalley, Summer R. Neff, Jordan C. Palladino, Dalton J. Palmer, Delaney K. Palmer, Neil B. Patel, Shakeena C. Patterson, Brooke A. Price, Heather M. Price, Meghan Reed, Chad R. Ridenour, Kathryn A. Seese, David S. Seredich, Rebecca E. Simons, Taylor Spigler, Matthew D. Stemper, Autumn Tracy, Madison L. Vida, Ratiwat Watthanaphuti, Justin D. Weaver, Taylor Welch, Taylor L. Whiteman, Taylor L. Wiles, Katlyn Willetts, Victoria N. Worden, Nicole J. Wyant, Angela V. Zabala.

Grade 10 - Aaron M. Andrews, Luis F. Arias, Amber E. Asbury, Kaitlin A. Bailey, Kemper M. Baker, Alexis P. Betts, Shani L. Borrows, Sadie S. Boyd, Dylan R. Bricker, Daniel J. Brown, Emily N. Bryan, Steven K. Buckholtz, Emily M. Chaney, Christian M. Colliflower, Micah A. Cooper, Lauryn M. Corgard, Tyler M. Davis, Whitney N. Depew, Preston S. Dick, Mason M. Eaton, Kayla M. Ewing, Tj M. Fear, Billi J. Gesin, Ashley L. Goge, Angela M. Goodwyn, Benjamin M. Gozora, Whittney P. Guessford, Connor W. Haines, Edward A. Hanna, Desirae M. Hart, Kayla L. Huff, William F. Jarvis, Colton M. Keplinger, Lindsay M. Kroboth, Tiffany N. Lamp, Cody R. Lopez, Samuel C. Lopez, Megan E. Manlove, Catherine M. Marx, Taylor X. McNaney, Danielle K. Miller, Rhonda L. Muhlen, Sheri K. Pryor, Allison L. Ruth, Tiffany A. Ryce, Jared T. Schnurr, Brandon N. Seiler, Cody M. Shank, Melanie L. Shank, Amber L. Shumaker, Kelsey E. Smith, Luke I. Smith, Samuel T. Socks, Connor P. Stephens, Shanlee L. Stough, Megan N. Suder, Sadi A. Summers, Anthony A. Tardino, Elizabeth C. Taylor, Rico D. Thompson, Robert W. Vinson, Karrah L. Weaver, Miranda M. Wollard

The Herald-Mail Articles
|
|
|