Advertisement

Boonsboro High School honor roll

May 31, 2009

Boonsboro High School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Allison E. Atkins, Zoe T. Chapelle, Kacey G. Clark, Sarah E. Colgan, Taylor N. Crook, Rachel Doane, Paige L. Dutrow, Elizabeth F. Fraser, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Zeyu Hao, Mary C. Heaney, David L. Heim, Brittany M. Kookaby, Kelsey R. Mannix, Shannon L. McClellan, Alexandra M. Pantos, Samantha M. Placzek, Tori L. Poffenberger, Taylor N. Sabatano, Kimberly M. Seabright, Ifeanyi S. Urama.

Grade 10 - David A. Adams, Shannon E. Anderson, Samantha K. Barger, Dylan S. Bright, Kevin M. Damewood, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Dominick Dimercurio, Andrew D. Drury, Jaclyn C. Fiola, Felecia A. Franklin, Katelyn D. Gelles, William D. Heavner, Sara N. Hobbs, Emily C. Horst, Cody L. James, Kasey L. Jenkins, Martin S. Jepsen, Ian F. Karraker, Arthur J. Lacey, Caitlin A. McGrogan, Katherine D. Miller, Amy M. Moore, Jessica L. Nicolao, Taylor B. Parrish, Allison J. Pettyjohn, Brian A. Poffenberger, Jared C. Porikos, Jacob L. Reinhart, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Jennifer E. Sherdel, Ryan M. Tetter, Amanda K. Truax, Adelaide L. White, Lydia R. White.

Advertisement

Grade 11 - Marcus R. Allnutt, William T. Atkins, Alexander C. Doane, Allison M. Flynn, Donald P. Gregory, Dominika Hosova, Rebecca A. Hull, Elizabeth C. Leizear, Chad D. Love, Terry L. Moats, Anna E. Olszewski, Zachary T. Puglisi, Laurin T. Smith, Tyler A. Thompson.

Grade 12 - Courtney M. Alves, Mark D. Angle, James D. Appel, Andrew S. Bitner, Clayton W. Blank, Jessica L. Bowers, Grant E. Brown, Kristen L. Byers, Rebecca R. Carroll, Maggie E. Chaconas, Theresa L. Cox, Emily A. Dayhoff, Cody A. Delauney, Zachary P. Demers, Scoti E. Dodson, Alicia A. Elkin, Bethany M. Ferguson, Michelle C. Ferguson, Whitney A. Furr, Chelsea L. Grimm, Dylan K. Hammond, Chelsea Y. Harnett, Camille E. Heim, Matthew D. Heron, Morgan E. Holmes, Courtney L. Kefauver, Kyle D. Knowles, Cody L. Linton, Margaret E. Margrabe, Amie R. Martin, Norah L. McCrossin, Luke W. Michael, Ernest E. Mose, Chelsea L. Painter, Kristofer A. Palmer, Corey M. Payne, Seth R. Poffenberger, Amanda S. Rudy, Kaitlin R. Shinham, Thomas A. Smith, Blair N. Tetter, April O. Thompson, Kelsie E. Trumbull, Tyler M. Walsh, Katlin L. Wennick, Tayler C. Wennick, Rachel E. Wollard.

Honor roll

Grade 9 - Craig E. Anderson, Taylor L. Angle, Ryan J. Appel, Haley N. Ardinger, Zachary S. Baker, Leah L. Ballow, Carli S. Bane, Lauren R. Barber, Jake D. Barnhart, Lauran A. Barrett, Eric S. Bitner, Justin T. Blake, Brianna M. Burger, Zora L. Chalkley, Brian A. Cibula, Dustin K. Clipp, Cory S. Crampton, Lauren N. Cronise, Justin T. Doak, Sean P. Fagan, Cody J. Flanders, John T. Garner, Ashley J. Giffin, Donald R. Green, Jenna M. Green, Shelby G. Hanes, Nathan A. Hardy, Ashlyn T. Hawbaker, Patricia C. Hawkins, Chad J. Hutzell, Caleb A. Jardeleza, Zachary S. Johnson, Deloris A. King, Payton T. Kline, Amber L. Kreigline, Justin T. Lewis, Awais K. Malik, Lycourgos Manolopoulos, Paige A. Marshall, Caitlin A. Martin, Kurt W. McIlwee, Lacey J. McNabb, Lainey C. Mentzer, Benjamin E. Mercier, Jared S. Michael, Joseph W. Minoglio, Aaron R. Miranda, Raven P. Morningstar, Brian M. Niederberger, Madison G. Nittinger, Sydney L. Parks, Kayla M. Payne, Lane D. Price, Colton A. Rhoderick, John T. Rice, Kathleen R. Rickerds, Erica A. Rippeon, Sarah Rose, Rae E. Schoenberg, Shawn D. Shroyer, Cole B. Stevens, Lonnie L. Thomas, Megan A. Thomas, Tyler J. Trumbull, Ryan J. Tucker, Aaron D. Turner, Amanda D. Underwood, Rachel M. Waugerman, Kara M. Webber, Mikaela K. Wesmiller.

The Herald-Mail Articles
|
|
|