Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

May 31, 2009

Western Heights Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Autumn S. Anderson, Skyler E. Betts, Brandon C. Bockstanz, Charlotte E. Brodka, Madeleine L. Brooks, Alexia L. Butler, Melissa L. Carpenter, Curtis S. Chedester, Kenneth M. Daniels, Kristin A. Dobson, Sara N. Dutrow, Laken B. Feeser, Hamza J. Fellah, Jarlene B. Flores, Emily S. Folk, Logan T. Keith, Mateo Loaiza Cubides, Payton S. Mohammed, Kyle W. Moir, De Nieco M. Parks, Shianna M. Race, Damion A. Rhymer, Luke E. Richards, Robert S. Richards II, Monica Rivas, Michael C. Smith, Aiden C. Waugh, Madison E. Wilhide.

Grade 7 - Shania A. Deagrella, Allison N. Martin, Aaron R. Miller, Candice J. Phelps, Tressa Price, Clayton W. Smith.

Grade 8 - Kevin A. Amick, Janie Chen, Kristen B. Davis, Liana A. James, Justus D. Jobe, Celene G. McNair, Johanna E. Papa, Bobby L. Plume, Essence K. Smith, Rachel N. Thomas.

Honor roll

Advertisement

Grade 6 - Christopher Albertson, Victoria B. Anderson, Taylor L. Barnhart, Brady A. Benner, Dylan M. Bickford, Kristy J. Biser, Deja J. Branch, Isaiah I. Brown, Johnmichael P. Carbaugh, Jordan T. Carpenter, Breanne K. Carter, Raughn Carter, Katherine D. Chaney, Thomas Evonlah Jr., Odesa Farrow, Marissa A. Freeman, Quiezahn J. Gantt, Kendra N. Gerlach, Alyssa B. Gleason, Mckail D. Hamilton, Victor S. Harris, Chandler M. Hovanec, Malicia C. Ingram, Carson D. Izer, Miles A. Jackson, Joshua E. James, Elizabeth F. Jester, Kashia A. Joaquin, Logan C. Kauffman, Sierra C. Keefer, Daniel L. Kelbaugh, Jimmy N. Krivetsky, Jordan K. Larrison, Tayra M. Leblanc, Brittany N. Long, Kirsten K. Magaha, Josephine A. Makanjuola, Marissa M. Mayhew, Nathan L. Mckinnon, Maurtel D. Mcmillan, Taryn Miller, Tori A. Mills, Ryan L. Moats, Danielle N. Munoz, Joshua J. Murray, Marqus D. Murray, Haili C. Ortego, Matthias A. Ott, Jadelin M. Oyler, Luke K. Patterson, Matthew L. Paul, Nicole Paulino, Endigo C. Scott, Jan M. Scott, Phillip N. Smith, Courtney N. Snyder, Anthony W. Sodergren, Reham H. Solieman, James G. Tracey, Jermaine A. Tyler, Melissa M. Utz, Caitlin A. Vere, Alexis N. Wampole, Jared A. Wershiner, Troy D. White Jr.

Grade 7 - Adrian R. Adams, Madeline S. Andrews, George E. Caniford, Cheryl M. Cosens, Nadira A. Dowtin, Brionna M. Dupree, Christian G. Flores, German Gonzalez, Joshua W. Grove, Jason M. Hall, Sirena M. Hall, Kelsey Helman, Conner B. Hill, Megan N. Howes, Jessica R. Hunt, Collins O. Johnson, Ryan A. Johnston, Amber R. Jones, Taylor M. Jones, Jaren R. Kline, Clint A. Koontz, David C. Lambert, David A. Lewis II, Glenda L. Longus, Johnny Martinez II, Andrew C. Miguel, Ashlee N. Miller, Skyler A. Moats, Cynthia Pickett, Shannon R. Pitsnogle, Alexus L. Rivas, Kacee M. Schindel, Taylor S. Shank, Jonathan W. Shipley, Devonte M. Smith, Andrew M. Snodderly, Jessica M. Snyder, Stephen A. St Clair, Benjamin M. Sullivan, Guy M. Thomas II, Carlos Torres Rosario, Shelly L. Trumpower, Carly T. Waugh.

Grade 8 - Phylana R. Adams, Kayla D. Ardinger, Kirsten N. Benner, Shayna E. Bickford, John C. Britton, Lacey S. Cochran, Matthew L. Daley, Ralph A. Diaz, Jair G. Farfan Salazar, Danielle C. Flores, Amanda J. Foxwell, Jaquien L. Gantt, Angel M. Girardin, Emma D. Gist, Sarah M. Harris, Devin M. Houser, Elmer L. Hurd IV, Joseph L. Jackson, Rashida K. Joaquin, Crystal A. Lambert, Kaley M. Lefferts, Juliet E. Marenco, Regan V. Marshalleck, Christopher B. McNairn, Aaron R. Montgomery, David R. Moser, Misty D. Nalley, Karla V. Panduro, Xena S. Perry, Cheyenne L. Richards, Richard A. Saltos, Harley D. Schenck, Tyler D. Shindle, Amber M. Sisk, Kayla L. Smoot, Christopher A. Squibb, Samantha R. Stanton, Daniel C. Stokes, Akelah N. Taylor, Peyton N. Wallech.

The Herald-Mail Articles
|
|
|