Advertisement

Smithsburg Middle School honor roll

May 24, 2009

Smithsburg Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Payton B. Belella, Garrett E. Brenk, Phillip M. Clark, Matthew D. Cumblidge, Jessica M. Falco, Rachel Faust, Jessica L. Friend, Zane M. Garrett, Christopher D. Henderson, Sara E. Heatherington, Heath A. Hott Jr., Kaitlynn M. Howard, Kayla M. Huntzberry, Joel P. Jordan III, Alison R. Keely, Timothy L. Kuhn, Beverly D. Kum, Paige M. Kutchey, Cheyenne E. Little, Saisrijith Maramreddy, Jacob R. Markoff, Elizabeth B. McLaren, Connor A. McNairn, Ryan E. Milligan, Matthew Pryor, Cassidy Pryor Vega, Paola C. Torres, Zachary D. Wolf, Jenifer N. Wood.

Grade 7 - Victoria L. Ferguson, Emma J. Gerhold, Natalie A. Kauffman, Attiya H. Latif, Joanne C. Lee, Usman A. Qadri, Karissa N. Reigh, Emily I. Rowan, Shelby L. Stotelmyer, Johnna L. Stoup, Sarah A. Thompson, Samantha A. Tilden.

Grade 8 - Daniel J. Barr, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Luke N. Daigneault, Dominique H. Dilandro, Ryan L. Edwards, Connor A. Eyzaguirre, Cara A. Ferguson, Kyle W. Huntzberry, Yungkong K. Lee, Ashlee G. Metzger, Ariana Y. Seidman, Katlyn G. Yano, Emma G. Zahm.

Advertisement

Honor roll

Grade 6 - Colin E. Allnutt, Rayana C. Anthony, Madison N. Bachtell, Tanner A. Bachtell, Allison L. Bare, Carrie J. Barr, Brianna M. Black, Joshua Bloyer, Natalie B. Bobbitt, Tamia C. Branch, Dylan M. Bryce, Corinne K. Burk, Mark A. Catangui, Ellie M. Clark, Patrick Coleman, Patrick J. Conlon, Masa T. Conteh, Nasu M. Conteh, Vanesa A. Cuevas, Marissa N. Dangler, Haley M. David, Shane G. Deal, Rais D. Djampa, Aaron L. Dopson, Madison Duvall, Kyle A. Ebersole, Evan D. Eckenrode, William J. Ewing, Kaitlyn M. Fauntleroy, Hannah N. Grove, Briana F. Haugh, Alec M. Hejduk, Timothy M. Horning, Anthony D. Inamagua, Lydia Jernigan, Austin L. Jones, Austin Q. Jones, Yeabu I. Kamara, Kayla N. Kingsbury, Alexa E. Knode, Jarred A. Leveque, Megan B. Lewis, Otilia Macarisin, Lily A. Mackley, Katrina A. Madden, Sophia R. Mancini, John J. Martin, Shannon M. Mehaffie, Michael S. Messina, Megan M. Mikulsky, Erika Miller, Lydia M. Miller, Rebekah L. Morales, Margaret C. Mosley, Amber K. Murphy, Keller A. Nigh, Brandon T. Potter, Gabbriell S. Reason, Curtis W. Reigh, Taylor E. Remsburg, Allen B. Reynolds, Brittni L. Reynolds, Marissa B. Seeders, Isaac Sherman, Lovinder P. Singh, Dakota D. Smith, Jessica L. Snowden, Adam K. Spigler, Cheyenne L. Svenningsen, Kori S. Taber, Bahbie S. Tarawallie, Isra Tariq, Jeffrey D. Weaver, Taylor S. Whitted, Brandon Widdows, Myranda N. Wiles, Matthew J. Wilson, Caitlin J. Wolfe, Talaya C. Young.

Grade 7 - Casey P. Bartholomew, Katie M. Boylan, Ashley E. Brown, Justin P. Buckley, Caleb B. Cardone, Luke W. Carson, Young Chin, Kayla B. Cox, Chloe A. Cupernall, Brittany C. Denham, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Scott A. Elwood, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, John C. Fraser, Jenny E. Fritts, Trevor J. Fulmer, Brian A. Garcia, Garrett T. Ghafir, Amber R. Gift, Lauren J. Greenwood, Kelsey L. Hart, Timothy J. Hartsock, Asia D. Hendricks, John H. Hershey, Alissa M. Howard, Catherine A. Jeter, Brianna E. Johnson, Kwynn A. Johnson, Ryan M. Karroll, Andrew J. Laughton, Nathaniel D. Laye, Cassandra A. Leach, Randi M. Leydig, Juan R. Lomeli, Chase J. Marick, Marisa E. Marquez, Julia E. Martirano, Chelsea J. Massie, Taylor N. McCauley, Tiffany M. McNeil, Emily E. Merritt, Preston L. Miller, Kourteney A. Mongan, Torre C. Montoya, Scott M. Morton, Lindsey T. Mowbray, Joel T. Musser, Lucinda A. Nehemias, Alexandra R. Poffenberger, Hannah J. Rohrer, Melanie N. Saylor, Zachary L. Schaeffer, Cayla B. Scheer, Kylee R. Sherbert, Michael A. Siefert, Amanda B. Snowden, Phoebe R. Snyder, Samantha M. Stambaugh, Kailey M. Stracka, Zahrah A. Syed, Azka Tariq, Joshua E. Thomas, Morgan P. Thorhauer, Trumer J. Wagner, Justine A. Wallace, Nora K. Waltz, Alyssa M. White, Kelly A. Winders, Jessica P. Yesacavage.

The Herald-Mail Articles
|
|
|