Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

May 17, 2009

E. Russell Hicks Middle School



Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Victoria Baldwin, Elizabeth A. Bjerga, Terasya L. Bowie, Kourtney D. Brown, Kiara Marie Carter, Soleil A. Chriest, Daniel Cook, Delaney M. Conner, Zachary M. Cunningham, Alexis B. Cupp, Sarah C. Duckworth, Ashlee R. Fahrney, Paige D. Flemings, Christina M. Gatian, Vincent An L. Hael, Shakur C. Holman, Patricia L. Holmes, Audra Kobiec, Rebekah S. Hurwitz, Aaron Lighter, Kiana C. Lane, Hanna E. Lorenzen, Heather M. Martz Keller, Daniall S. Masood, Ayanna M. Mcdonald, Tyler Moser, Taylor Nuse, Joseph D. Pandolfi, Mary Ricker, Benjamin Seifert, Tiffany M. Potter, Taylor N. Strahan, Alissa C. Taylor, Darrien A. Wilson.

Grade 7 - Kyle A. Abbott, Hagan E. Bjerga, Rebecca L. Coffin, Christian Doub, Taylor M. Dozier, Hunter S. Gift, Jenna L. Hammond, Amanda E. Harrast, Eric L. Horchner, Whitney A. Jarrett, Andrew Q. Jennings, Derrick T. Johnson, Diamond T. Johnson, Bijal A. Kikani, Steve M. Perez, Brandon M. Riedle, Samantha J. Rossiter, Erica D. Sagal, Clyde Staley.

Advertisement

Grade 8 - Michaela R. Brewer, Laikyn A. Cook, Amanda B. Deavers, Scott Morris, Kevonte M. Kirby, Jessica A. Seredich, Andrew C. Young, Stephanie E. Young, Chance L. Younker.

Honor roll

Grade 6 - Joseph J. Acevedo, Alisha N. Adkins, Arif Akhmedov, Kashae Amis, Tyler A. Alexander, Kelsi L. Ancell, Taylor Baer, Wesley W. Babbie, Brandon K. Barnes, Dimitri S. Barnes, Tyler S. Barnhart, Samuel A. Biggus, Avery Bolton, Caleb C. Bowders, Caitlin M. Boyer, Anthony L. Branham ,justin O. Brown, Dora Burker, Jazminee C. Burker, Samantha J. Burnett, Jared T. Caldwell, Haley Colleran, Tyler M. Chupak, Kendra L. Day, Travis D. Dodson, Elizabeth Eaton, Jeremy D. Englehart, Eric A. Espinoza, Milan T. Fields, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Katherine O. Free, Autumn M. Gill, Katelynd E. Gould, Paige N. Granado, Cheyenne N. Gravley, Abigail R. Grunow, Soumaila Haidara, Jared L. Harman, Brianne S. Hartman, Jennifer A. Hernandez, Matthew P. Hockensmith, Patricia J. Howard, Cory M. Irvin, Valerie M. Iseminger, Liberty M. Jackson, D Morea M. James, Mackenzie C. Johnson, Ahmed J. Khan, Shawnea King Pombo, Bailey N. Kight, Morgan E. Kotanko, Audrey A. Latour, Sara K. Lynn, Curtis Maples, Joshua C. Mades, Bryhanna A. Masser, Kiana D. Mattingly, Angeline M. Mendez, William O. Miller, Brady Nutter, Amanda P. O Brien, Rachael O'Callaghan, Devin Parker, Heidi Plumer, Nicole B. Portillo, Kerrin B. Pryor, Mariah E. Randall, Bradley Riedle, Kelly M. Rodriguez, Dylan Roldan, Austin M. Ross, Amber L. Rudisill, Sarah E. Saunders, Tiffany M. Shin, Jeffrey R. Smith, Julia A. Socks, Nailya R. Suleymanova, Alisha A. Swope, Sherrie Y. Tark, Valerie A. Taylor, Mary P. Teunis, Kahlid Y. Walker, Hunter L. West, Lara E. White, Diamond R. Williams, Renee E. Williams, Donte Wilson, Tabitha A. Wilson, Emrakh Akhmedov.

Grade 7 - Asia C. Anderson, Kaylee M. Asper, Taa Lib L. Bailey, Julia E. Becker, Elizabeth M. Bender, Trisha L. Bevan, Trevor L. Bohrer, Kelley N. Calandrelle, Tyresha Carter, Amber E. Castro, Alan D. Clark, Rheyanah C. Clayton, Haley L. Cline, Kevin M. Cooper, Antonio C. Decastro, Cole B. Dehaven ,katrice M. Dickson, Shannon M. Downes, Kayla R. Dunsworth, Chase M. Eichelberger, Jacob W. Englehart, Alyssa M. Garland, Mariya Garner, Luke A. Giancola, Nicole T. Goodnough, Brett T. Goren, Katherine E. Granados, Emilee Griffith, Zoe S. Grossett, Travis A. Haley, Brittany Hamilton, Kristen E. Haupt, Ralph M. Helms, Chance A. Hendershot, Leighann N. Hengemihle, Kevin Henson, Sarah E. Higgins, Tyrone L. Hill, Zachary D. Hinebaugh, Amila Husejinagic, Rachael M. Isbister, Noah R. Jameson Lopez, Austin T. Johnson, Johnathan A. Jones, Sarah E. Jones, Heaven Lei J. Kees, Musa Keita, Lilah Kimmel, Daryl Knode, Isiah M. Lewis, Jacob A. Loudin, Eric M. Matamba, Thomas B. Mccaw, Ladarius D. Mccurry, Kellilyn Meyer, Alexander W. Miller, Alexus K. Miller, Jacob R. Miller, Sabry Mkamba, John E. Mohr, Daniel C. Moreland, Kelsey L. Morgan, Bradley Morris, Shalom B. Muthoka, Adwoa A. Ofosu Ameyaw, Steven L. Paniagua, Hannah M. Pickerall, Heather R. Pickerall, Grace E. Porter, Jessica Quintanilla, Dallas M. Rhoades, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Anthony J. Rostek, Angel C. Rowe, Jordan A. Sarno, Breanna C. Savage, Rachel E. Shank, Sydney J. Sheasley, Katherine B. Shields, Courtney A. Smith, Abigail L. Snyder, Valeri C. Sollitto, Miranda Stein, Ashley Stouffer, Samantha N. Sturm, Miriam D. Tasker, Brayden R. Tiner, Whitley L. Tobei, Randall Uphold, Devin Wallace, Devin J. Walsh, Joshua S. Walther, Bridget A. Wasko, Kelsey P. Winters, Noah T. Wright, Madeline W. Ziolkowski, Brianna M. Adams.

The Herald-Mail Articles
|
|
|