Advertisement

Williamsport High School honor roll

May 17, 2009

Williamsport High School



Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Richard A. Aleshire, Erin E. Artz, Renee A. Barnes, Marshall F. Bowman, Sara Burger, Cheyenne C. Clever, Irene A. Cunningham, Aniyah S. Davis Hilton, Alexa L. Decker, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Ariah M. Giles, Lynsay M. Gipe, Evan D. Hardy, Julia E. Harsh, Jenna L. Henson, Satrina R. Lewis, Benjamin M. Loeser, Jessica L. Mies, Erica R. Murray, Zachary L. Nalley, Samantha J. Ohaver, Casey N. Osborne, Dalton J. Palmer, Emily Taylor, Carly L. Whiteman, Morgan L. Williams, Nicole J. Wyant.

Grade 10 - Nicole M. Allison, Connor R. Arnone, Amber E. Asbury, Kaitlin A. Bailey, Emily G. Beach, Alexis P. Betts, Miranda L. Boyer, Emily N. Bryan, Sarah F. Cook, Daniel W. Crist, Samantha M. Davis, Tyler M. Davis, Shelby E. Dehaven, Zoie B. Dobrzanski, Chima D. Ezidinma, Ashley L. Goge, Angela M. Goodwyn, Logan M. Hershberger, Caroline P. Holt, Kayla L. Huff, Merrick Jensen, Paige L. Kitchen, Amanda L. Kline, Trisha D. Leigh, Kari L. Lewis, Cody R. Lopez, Samuel C. Lopez, Cassandra M. Miller, Aaron T. Needy, Sheri K. Pryor, Yunji Seol, Luke I. Smith, Jordan L. Staubs, Kaelii E. Stout, Kandis S. Stoy, Megan N. Suder, Spencer E. Taylor, Nick G. Vindivich, Kelsey M. Weaver, Amy M. Whitcraft, Robert J. Willis, Miranda M. Wollard, Graylon L. Wright.

Advertisement

Grade 11 - David E. Carr, Daniel A. Doub, Anastasia E. Gaines, Codi L. Hawbaker, Tara D. Lansing, Kara A. Stine, Heidi F. Thomas, Rosanna L. Weagley.

Grade 12 - Alexandra M. Barnes, Eric S. Bowers, Alexis A. Bryan, Jesse D. Buchman, Abbey E. Burke, Shannon L. Draper, Olivia J. Fields, Molly R. Haas, Naseem C. Haje, Curtis M. Hawes, Alison J. Holmes, Rachel V. Jernigan, Laurel E. Kays, Morgan E. Keplinger, Kassandra K. Lawrence, Michael R. Lilley, Seth R. Loeser, Jonathan R. Marx, Christopher L. McSherry, Chelsea L. Moore, Kelsi J. Phillips, Kameron D. Pyron, Daniel J. Spickler, Sean P. Walters, Nicole E. Weeks.

Honor roll

Grade 9 - Anthony M. Adams, Casey S. Arnone, Holly N. Ausherman, Kyle S. Baker, Whitney L. Bloom, Ryan M. Burcker, John C. Burgess, Heather Butts, Ryan L. Butts, Joshua L. Campbell, Zachary D. Campbell, Bradley Casto, Stephen D. Cavender, Abigail Clopper, Ivory Coates, Jacquelynn R. Cole, Brendon E. Colliflower, Casee A. Cornett, Jeremy A. Cressell, Tiffany L. Divelbliss, Scot D. Drury, Hunter S. Eyler, Meghan T. Feiser, Brandon R. Firth, Heather R. Fox, Morgan A. Fridley, Mckenna N. Galvin, Cody A. Gardenhour, Chad M. Gilbert, Brent W. Goebel, Megan Gossard, Brandon T. Greene, Seth A. Gross, Amber N. Hahn, Bethany D. Henson, Haley N. Hilliard, Nicholas B. Hockensmith, Jeffery Hoffman, Jonathan A. Huckaby, Ladonna M. Jones, Kadijah K. Kaham, Samantha R. Kelly, Brandon S. Kinzer, Peyton Koester, Stephanie D. Larrick, Jeffrey Leung, Rachel R. Lilley, Stephen J. Longnecker, Shelby L. Lorah, Amber L. Loveless, Zachary W. Lucas, Kylie A. Lundell, Robert C. Lunsford, Kyle Marshall, Emily G. Martz, Aysia C. Medley, Daniel J. Mehaffie, Samantha L. Metz, Andrea R. Miller, Tyler M. Nally, David Noll, Damion M. Normand, Jordan C. Palladino, Delaney K. Palmer, Neil B. Patel, Shakeena C. Patterson, Brooke A. Price, Heather M. Price, Andrew A. Ramirez, Stephanie R. Rankin, Meghan Reed, Christine M. Repp, Chad R. Ridenour, Eric L. Scott, Kathryn A. Seese, David S. Seredich, Daniel J. Shirey, Zachary M. Shoemaker, Rebecca E. Simons, Taylor Spigler, Taylor N. Starliper, Matthew D. Stemper, Vincent Stresewski, Dorothy E. Strite, Jayme M. Sutherland, Lynn K. Timmons, Autumn Tracy, Taylor Welch, Todd Welch, Taylor L. Whiteman, Aaryn L. Whitmore, Taylor L. Wiles, Katlyn Willetts, Victoria N. Worden, Jordan A. Younker, Angela V. Zabala, Bethany D. Zies.

Grade 10 - Aaron M. Andrews, Luis F. Arias, Christine N. Bell, Shani L. Borrows, Alexis E. Bowers, Sadie S. Boyd, William T. Boyer, Dylan R. Bricker, Grace L. Britner, Daniel J. Brown, Emily M. Chaney, Stephen M. Christy, Tyson C. Cline, Anita C. Coates, Christian M. Colliflower, Micah A. Cooper, Lauryn M. Corgard, Whitney N. Depew, Preston S. Dick, Rachel L. Drury, Benjamin M. Gozora, Mark A. Guessford, Whittney P. Guessford, Edward A. Hanna, Desirae M. Hart, Matthew W. Henry, William F. Jarvis, John W. Joppey, Aubrey K. Kennedy, Colton M. Keplinger, Lindsay M. Kroboth, Tiffany N. Lamp, Mckenzie M. Lansing, Megan E. Manlove, Catherine M. Marx, Taylor X. McNaney, Bradley S. Miller, Danielle K. Miller, Rhonda L. Muhlen, Mary Teal Mulligan, Tyler R. Myers, Chodian A. Nelson, Andrew J. Oyster, Jordan P. Payne, Nanthaphon Pratyaphum, Allison L. Ruth, Tiffany A. Ryce, Jared T. Schnurr, Melanie L. Shank, Lawrence J. Shaw, Amber L. Shumaker, Jeffrey A. Sibert, Kelsey E. Smith, Jeremy F. Smoot, Emily E. Snyder, Samuel T. Socks, Zachary K. Swan, Elizabeth C. Taylor, Robert W. Vinson, Kristian S. Wahler, Karrah L. Weaver.

The Herald-Mail Articles
|
|
|