Advertisement

Williamsport High School honor roll

March 08, 2009

Williamsport High School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Erin E. Artz, Irene A. Cunningham, Garrett E. Davis, Aniyah S. Davis Hilton, Brandon J. Draper, Julia F. Eckstine, Tracy Forcino, Erin S. Gaines, Evan D. Hardy, Julia E. Harsh, Stephanie D. Larrick, Satrina R. Lewis, Zachary W. Lucas, Aysia C. Medley, Samantha L. Metz, Erica R. Murray, Casey N. Osborne, Meghan Reed, David S. Seredich, Taylor Spigler, Emily Taylor, Autumn Tracy, Todd Welch, Taylor L. Whiteman, Nicole J. Wyant, Angela V. Zabala, Kimberly D. Zigler.

Grade 10 - Luis F. Arias, Connor R. Arnone, Rachel L. Drury, Billi J. Gesin, Caroline P. Holt, Colton M. Keplinger, Mckenzie M. Lansing, Samuel C. Lopez, Cassandra M. Miller, Kandis S. Stoy, Spencer E. Taylor, Robert W. Vinson, Robert J. Willis.

Grade 11 - Chelsey L. Baturin, Daniel A. Doub, Logan P. Jamison, Kayla E. Kelley, Tara D. Lansing, Kelsy M. Rupp, Jessamyn L. Souders, Jennifer M. Spangler, Brittany A. Weaver.

Advertisement

Grade 12 - Taylor S. Baird, Haley C. Baker, Morgan E. Baker, Brittney A. Banzhoff, Alexandra M. Barnes, Kelly R. Beard, Alyssa N. Beattie, Virginia L. Berry, Katie L. Butts, Conor M. Doherty, Gary E. Eichelberger, Olivia J. Fields, Tracey A. Forsythe, Steven T. Githens, Abbey L. Goge, Tiffany D. Groves, Molly R. Haas, Steven M. Harne, Lacee V. Hershberger, Amanda C. Hutzell, Rachel V. Jernigan, Laurel E. Kays, Tiffany L. Kegley, Morgan E. Keplinger, Chelsea L. Moore, Corey L. Moser, Brandon S. Myers, Terry D. Otzelberger, Kameron D. Pyron, Jacob A. Ramsey, Kalli B. Rexrode, Meghan K. Ruth, Courtney R. Shaw, Katarina P. Stains, Jonathan M. Streeter, Amanda E. Tribett, Nicole E. Weeks, Eric G. Wiles, Ashley L. Wise, Jaime L. Young, Zachary B. Zeger.

Honor roll

Grade 9 - Anthony M. Adams, Ryan Adams, Casey S. Arnone, Killian D. Baker, Kyle S. Baker, Whitney L. Bloom, Marshall F. Bowman, Ryan M. Burcker, Heather Butts, Zachary D. Campbell, Stephen D. Cavender, Cheyenne C. Clever, Casee A. Cornett, Alexa L. Decker, Marvin J. Diggs, Tiffany L. Divelbliss, Hunter S. Eyler, Meghan T. Feiser, Joshua A. Forsythe, Morgan A. Fridley, Cody A. Gardenhour, Chad M. Gilbert, Ariah M. Giles, Kaitlyn L. Githens, Brent W. Goebel, Megan Gossard, Brandon T. Greene, James P. Groves, Karissa M. Hafer, Brooke N. Hawbaker, Bethany D. Henson, Jenna L. Henson, Sarah N. Hernandez, Haley N. Hilliard, Britteria S. Jones, Samantha R. Kelly, Brandon S. Kinzer, Peyton Koester, Rachel R. Lilley, Benjamin M. Loeser, Shelby L. Lorah, Robert C. Lunsford, Kyle Marshall, Emily G. Martz, Darren A. May, Jessica L. Mies, Devon M. Moats, Tiffany I. Morris, Zachary L. Nalley, Tyler M. Nally, Samantha J. O'Haver, Jordan C. Palladino, Neil B. Patel, Brooke A. Price, Heather M. Price, Farah I. Rababe, Mikayla S. Rhodes, Chad R. Ridenour, Kathryn A. Seese, Rebecca E. Simons, Kaleb W. Singleton, Zachary D. Stains, Brennon A. Stouffer, Dorothy E. Strite, Lynn K. Timmons, Mark E. Trumpower, Kionna C. Twyman, Madison L. Vida, Ratiwat Watthanaphuti, Carly L. Whiteman, Aaryn L. Whitmore, Taylor L. Wiles, Morgan L. Williams, Miranda L. Willis, Cassandra M. Wollard, Victoria N. Worden, Jordan A. Younke, Bethany D. Zies.

Grade 10 - Emily G. Beach, Christine N. Bell, Alexis P. Betts, Miranda L. Boyer, Daniel J. Brown, Steven K. Buckholtz, Kaitlin N. Bussard, Emily M. Chaney, Stephen M. Christy, Brooke N. Clark, Christian M. Colliflower, Sarah F. Cook, Micah A. Cooper, Daniel W. Crist, Samantha M. Davis, Tyler M. Davis, Shelby E. Dehaven, Whitney N. Depew, Preston S. Dick, Zoie B. Dobrzanski, Mason M. Eaton, Ashley L. Goge, Angela M. Goodwyn, Whittney P. Guessford, Desirae M. Hart, Logan M. Hershberger, Kayla L. Huff, William F. Jarvis, Victoria P. Johnson, Aubrey K. Kennedy, Christopher M. Kiley, Paige L. Kitchen, Amanda L. Kline, Lindsay M. Kroboth, Trisha D. Leigh, Kari L. Lewis, Cody R. Lopez, Destiny M. Martin, Catherine M. Marx, Danielle K. Miller, Rhonda L. Muhlen, Mary Teal Mulligan, Aaron T. Needy, Nanthaphon Pratyaphum, Sheri K. Pryor, Yunji Seol, Melanie L. Shank, Lawrence J. Shaw, Amber L. Shumaker, Kelsey E. Smith, Emily E. Snyder, Connor P. Stephens, Shanlee L. Stough, Kaelii E. Stout, Nick G. Vindivich, Darian K. Waple, Karrah L. Weaver, Kelsey M. Weaver, Graylon L. Wright.

The Herald-Mail Articles
|
|
|