Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

March 08, 2009

Clear Spring Middle School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Alexandra P. Albert, Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Matthew H. Black, Jennifer A. Bowers, Troy A. Brisson, Dylan S. Brown, Christopher R. Emerich, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Brooke N. Hartle, Danielle N. Hill, Nicole L. Kees, Riley P. Lazich, Jenna M. Lipinski, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Tyler J. Repp, Alexis D. Shank, Mckade C. Shives, Jordan T. Snyder, Abigail M. Soper, Holly N. Stevens, Kayla S. Vance, Adrian C. Weller.

Grade 7 - Savannah M. Brown, Hannah D. Brumbaugh, Cameron S. Clever, Jordan L. Davis, Dylan L. Fawley, Gage D. Heacock, Lauren A. Kline, Nicholas A. Lewis, Elsie E. Martinez, Jordan K. McNamee, Christopher R. Meuse, Rebecca D. Mott, Joshua Munoz, Abigail M. Recabo, Juan M. Resendiz, James T. Riford, Zachary A. Robertson, Collin S. Schultz, Jacob R. Sherman, Samantha E. Staley, Mikahla A. Stouffer, Mckenzie K. Sulser, Ryan. J. Yetter.

Advertisement

Grade 8 - Ryan J. Aaron, Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Athena M. Cunningham, Mckenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Leah M. Harrell, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Jessica L. Myers, Katlin M. Recabo, Kameron M. Shives, Hansu Sung.

Honor roll

Grade 6 - Jordon T. Allison, Grant J. Andrews, Taylor L. Baire, Jo D. Baker, Journie M. Bartles, Megan P. Bishop, Ashley M. Brady, Austin D. Bremerman, Georgina H. Cabeza, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Jacob O. Carbaugh, Paige M. Caudell, Tyler J. Conomos, Jeremy J. Cooper, Lakelyn M. Easterday, Richard D. Faith, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Paige L. Giffin, Holly A. Haislip, Chasity C. Hallmark, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Andrew M. Henson, Jerome M. Hernandez, Colleen R. Hixon, Zackery K. Jackson, Haley A. Johnson, Dakota J. King, Shawn M. Kinna, Zachary A. Kline, Timothy, J. Kofoet, Jacob R. Lee, Victoria R. Lulciuc, Michael W. Mccormick Jr, Brenna R. Mills, Glendon D. Mills, Ethan R. Moats, Dalton L. Morgan, Zoie L. O Neal, Hana M. Rager, Brian E. Reid, Caylin M. Reid, Dylan H. Robinson, Zachary A. Robinson, Benjamin W. Rosendale, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Brandi M. Socks, Logan D. Speak, Nicholas K. Spigler, Ashley M. Stalnaker, Sarah N. Steigerwald, Timothy R. Stoner, Rebecca G. Strunk, Abigail M. Sylvester, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Nicholas S. Wertz, Hannah C. Woods.

Grade 7 - Jacob T. Altman, Shaylinn J. Bachtell, Kaitlyn N. Barnhart, Megan R. Bernhisel, Ariel D. Bragunier, Matthew P. Breakall, Emily S. Burker, Ashley M. Clifford, Brendon T. Clifford, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Elysia M. Currin, Nicholas J. Drury, Kierston B. Dudley, Katelyn M. Ebersole, Zane U. Edwards, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Ioana A. Fedeles Muller, Hunter L. Fiddler, Rayne M. Fiery, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Tyler J. Golden, Brandon M. Greenhill, Conner J. Greenlee, Gabrielle F. Grenier, Brandon R. Haupt, Lily I. Heiston, Jonathan A. Henesy, Renae S. Herman, Garrett L. Hull, Jacob R. Irwin, Aaron W. Livingston, Jessica L. Long, Lauren K. Martin, Levi T. Mason, Lindsay T. Mccoy, Bradly L. Mills, Helen M. Neff, Teddi L. O Very, Holly L. Reynard, Rachel L. Routzahn, Amber M. Rouzee, Casey J. Shank, Madelyn C. Smith, Alexis K. Somerville, Patrick R. Soper, Shane A. Starliper, Tyler M. Stine, Kyleigh L. Stottlemyer, Alexis D. Swope, Adam T. Tagg, Kevin M. Thacker, Jessica C. Ulsh, Ryan J. Varron, Dallin E. Warner, Abigail G. Weaver, Michael A. Wollard, Eric L. Yetter.

Grade 8 - Hunter N. Andrews, Brianna C. Arnemann, Gideon J. Beebe, Shannon A. Bishop, Aaron N. Black, Sarah M. Blickenstaff, Lauretta J. Bloemker Miller, Zachary M. Bowers, Nicholas J. Brandt, Jared T. Brant, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Kenneth M. Carrier, Kylee D. Crabtree, Brandon J. Daley, Anje G. Garner, Cassidy B. Garner, Skyler G. Hall, Lexie B. Holtzman, Kimberly T. Jardine, Taylor L. Jones, Emily B. Kane, Sean G. Kreps, Matthew J. Lowenhaupt, Ryan N. Martz, Evan H. Mcdonough, Samantha A. Michael, Michael V. Moats, Katelin M. Mowen, Morgan E. Pettner, Colby S. Poffenberger, Nathaniel E. Repp, Christopher A. Resh, Courtney D. Royce, Kacee L. Sines, Amber M. Sisk, Katrina N. Smith, Kayla M. Smith, Emily K. Staley, Kayla M. Stoner, Samantha J. Weller, Adam Y. White, Hannah N. Wise, Alexis L. Yost, Carly R. Yost.

The Herald-Mail Articles
|
|
|