Advertisement

Smithsburg High School honor roll

March 01, 2009

Smithsburg High School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Logan M. Bachtell, Corey E. Bryce, Taylor N. Cline, Bryn N. Doubledee, Kaylyn E. Fox, Chynna Golding, Danielle A. Harbaugh, Megan A. Hovermale Smoot, Zackery G. Jaouni, Nancy C. Kline, Abdul R. Latif, Kaitlyn E. Rea, Rachel A. Redmond, Sarah E. Reid, Jamie L. Scott, Alexis D. Sharon, Breanna D. Sheaffer, Sarah C. Stayer, Kylie D. Stoup, Ashley M. Warfield.

Grade 10 - Amanda T. Allen, Taylor L. Belella, Tara M. Biser, Andrea L. Bodine, Katie L. Gigante, Rayne C. Hutton, Jason R. Jerwick, Jonelle M. Jerwick, Vanessa A. Mackley, Morgan B. Moser, Alexandra E. Nickels, Allison N. Pope, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Sara R. Rishell, Moizz A. Syed, Nicholas C. Tilden, Allison M. Wile.

Grade 11 - Kari A. Ausherman, Courtney M. Boyer, Evan P. Dennis, Cameron A. Ebersole, Nichole M. Gaines, Erika N. Gerhold, Justin M. Gipp, Braden L. Grosh, Emily A. Hargreaves, Lynae J. Matthews, Rebekah P. Minnick, Sean Z. Scott, Lara M. Seidman, David R. Wilson, Brittany M. Winders.

Advertisement

Grade 12 - Michelle L. Anderson, Scottie D. Berk, Coby T. Blum, Leonard B. Cardwell, Erin M. Connors, Stefanie M. Deener, Shannon J. Delaney, Taylor M. Donley, Christopher M. Ecker, Bethany M. Garnand, Cory A. Green, Dana L. Grimm, Katelyn E. Grossman, Sarah E. Jones, Mollie A. Kieffer, Luis R. Lampasona, Desirae M. Lewis, Marissa L. Luipersbeck, Jessica M. Matthews, James E. Mcclanathan, Julie N. Mcdonald, Kaitlyn N. Miller, Morgan L. Monninger, Kathleen E. Moore, Steven M. Purdham, Floyd D. Rebert, Michael C. Stears, Hans W. Vomend, Joseph C. Waeyaert, Cody W. Whisner, Rochelle D. Wilson.

Honor roll

Grade 9 - James Anthony, Lena I. Baer, Samuel Z. Baker, Allyson E. Bowers, Brady W. Boyer, Esther H. Chin, Emma M. Conlon, Andrew J. Crampton, Christina K. Dunlap, Janice Edwards, Tyler M. Edwards, Katherine E. Gomez Kling, Katelyn E. Green, Kyle L. Greenwood, Kevin Grimm, Landon R. Grove, Nadya S. Gutierrez, Gaelle B. Hadjia Kamga, Bethany Happel, Leonardo D. Hart, Brock L. Heiston, Robert A. Hogue, Krystal C. Holl, Gregory S. Horning, Kayla E. Hott, Ryker A. Jernigan, Logan M. Kendall, David A. Knode, Tanner S. Leach, Jordan C. Leveque, Audrey R. Mancini, Jordan L. Mcdonald, Jordan L. Mcnairn, Shawna N. Mcnairn, Logan M. Mcsherry, Cory W. Michael, Kiersten Mikulsky, Sarah M. Morales, Brandon M. Morgan, Hannah R. Nichols, Elisa M. Owens, Haroon A. Pasha, Adelheid B. Penwell, Tyson Pierre, Alicia L. Platter, Alana D. Plum, Rachel I. Poffenberger, Cori M. Potter, Kayla A. Pryor, Kassidy N. Reynolds, Corey J. Scharenbroch, Kristian M. Schweizer, Emily N. Seifarth, Erin V. Semler, Sarah M. Shives, Gabrielle H. Slayman, Ashley R. Spinks, Bethany N. Stavrakas, Bethany O. Stockslager, Nichole M. Thompson, Lauren N. Todt, Nathaniel J. Wachsmuth, Francis A. Welte, Makayla J. Wiles.

Grade 10 - Tyler W. Alexander, Alicia N. Aravanis, Danielle Beaver, John A. Benedict, Anastasia N. Bloyer, Rachel G. Brodka, Alexander L. Brown, Marco A. Cardone, Elizabeth L. Craig, Kelsey L. Davis, Micah I. Davis, Lyndsie H. Delosier, Aaron S. Dinterman, Kady L. Dominick, Jordan C. Gibson, Ariel M. Grissinger, Karyme V. Grumbine, Christian M. Howard, Danielle E. Hudson, John R. Karroll, Darien G. Leonards, Caitlin J. Logan, Jillian E. Markle, Tiffani A. Messersmith, Diana L. Mittag, Shannon K. Mumaw, Annie Pham, Robert H. Philips, Bilal T. Pirzada, Snigdha A. Rao, Andrea M. Robison, Luke A. Slick, Katherine E. Sprecher, Clayton J. Stottlemyer, Emily A. Trueblood, Kyle R. Vogel, Brittany E. Weicht, Taylor M. Wiles.

Grade 11 - Sherron M. Austin Farr, Anna M. Baldasarre, Shannen L. Banzhoff, Timothy S. Barr, Colleen E. Black, Stephanie R. Breen, Christopher E. Bushey, Sarah K. Campbell, Mark T. Chirdon, Chelsea M. Craig, Casey N. Crowley, Cody A. Davis, Paige V. Decker, Ashley M. Ferguson, Robert J. Gery, Rabee A. Haq, Morgan F. Heinrich, Colby L. Heiston, Ronald E. Heiston, Jessica E. Kelly, Jong K. Kim, Christian J. Kingsbury, Joshua L. Kolb, Julie Y. Lewis, Nicholas R. Minnick, Chelsea N. Perrott, Alexa M. Plumley, William K. Raios, Bradley A. Reynolds, Margaret E. Rishell, Emily J. Rodriguez, Casey A. Rowland, Cody J. Shives, Jacob H. Shriver, Jena M. Smith, Kellar A. Smith, Jessica B. Svenningsen, Christopher W. Taylor, Aneva C. Walker.

The Herald-Mail Articles
|
|
|