Advertisement

Boonsboro High School honor roll

March 01, 2009

Boonsboro High School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Zoe T. Chapelle, Taylor N. Crook, Justin T. Doak, Paige L. Dutrow, Elizabeth F. Fraser, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Joshua M. Grim, Zeyu Hao, Patricia C. Hawkins, Heather N. Hyslop, Kelsey R. Mannix, Paige A. Marshall, Shannon L. McClellan, Lynsey E. Miller, Alexandra M. Pantos, Samantha M. Placzek, Tori L. Poffenberger, Brett A. Welsh.

Grade 10 - David A. Adams, Samantha K. Barger, Rachael T. Birky, Kevin M. Damewood, Matthew C. De Tora, Megan D. Deckert, Dominick Dimercurio, Jaclyn C. Fiola, Amanda M. Green, Sara N. Hobbs, Kasey L. Jenkins, Ian F. Karraker, Arthur J. Lacey, Caitlin A. Mcgrogan, Zachary M. Menas, Katherine D. Miller, Amy M. Moore, Allison J. Pettyjohn, Jared C. Porikos, Jacob L. Reinhart, Sarah M. Rohrer, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Jennifer E. Sherdel, Ian C. Snyder, Harrison N. Stewart,

Advertisement

Grade 11 - Marcus R. Allnutt, William T. Atkins, Katie N. Brennan, Katrina M. Bushko, Kayla M. Churchey, Kenneth J. Crawford, Dylan L. Eavey, Kayla M. Eury, Andrew E. Hoffman, Rebecca A. Hull, Heather M. Johnsson, Virginia K. Lefler, Elizabeth C. Leizear, Chad D. Love, Norah L. McCrossin, Devin L. Nolde, Anna E. Olszewski, Shelby K. Pendergraft, Stephanie L. Poe, Zachary T. Puglisi, Branden L. Schilling, Laurin T. Smith, Tyler A. Thompson.

Grade 12 - James D. Appel, Andrew S. Bitner, Amanda E. Brashears, Brandi L. Bridgett, Erin Canfield, Brittany N. Canterbury, Emma R. Dalton, Cody A. Delauney, Jaquelyn E. Drake, Bethany M. Ferguson, Michelle C. Ferguson, Morgan E. Holmes, Alicia M. Hooper, Kelsey M. Hubstenberger, Courtney L. Kefauver, Jason M. Kelly, Kayla M. Lapole, Jessica R. Manuel, Amie R. Martin, Luke W. Michael, Mandy E. Newton, Chelsea L. Painter, Blake A. Roberts, Blair N. Tetter, Tyler M. Walsh, Rebecca M. Walton.

Honor roll

Grade 9 - Craig E. Anderson, Taylor L. Angle, Haley N. Ardinger, Allison E. Atkins, Zachary S. Baker, Lauren R. Barber, Jake D. Barnhart, Eric S. Bitner, Kacey G. Clark, Sarah E. Colgan, Cory S. Crampton, Lauren N. Cronise, Kevin M. Day, Rachel Doane, Sean P. Fagan, Ashley J. Giffin, Kyle H. Goetzinger, Jenna M. Green, Wendy C. Grela Mpoko, Joshwa H. Haden, Brittany J. Hammond, Nathan A. Hardy, Ashlyn T. Hawbaker, Mary C. Heaney, David L. Heim, Caleb A. Jardeleza, Zachary S. Johnson, Nutaporn Junpanich, Deloris A. King, Payton T. Kline, Brittany M. Kookaby, Justin T. Lewis, John R. Lowery, Emily M. Lum, Awais K. Malik, Lycourgos Manolopoulos, Lainey C. Mentzer, Benjamin E. Mercier, Jared S. Michael, Aaron R. Miranda, Brian M. Niederberger, Madison G. Nittinger, Conor T. O'Brien, Christopher O. Ogunniyi, Devon B. Osborne, Amanda D. Palmer, Sydney L. Parks, Kayla M. Payne, Natalii N. Pitts, Lane D. Price, Brandon A. Redman, Kara E. Reece, Codee E. Reese, Ean T. Rhodes, John T. Rice, Kathleen R. Rickerds, Erica A. Rippeon, Sarah Rose, Taylor N. Sabatano, Rae E. Schoenberg, Kimberly M. Seabright, Brandon S. Shobe, Ashley M. Stotler, Jon D. Swope, Lonnie L. Thomas, Morgan M. Thompson, Morgan E. Tucker, Ryan J. Tucker, Ifeanyi S. Urama, Rachel M. Waugerman, Rebecca N. Wellons, Mikaela K. Wesmiller.

Grade 10 - Carlie M. Anderson, Shannon E. Anderson, Sara E. Angle, Kasey M. Baker, Samantha S. Baldwin, Nicole R. Barnes, Christian L. Belmont, Aaron C. Bence, Joshua A. Brumage, Whitley M. Burns, Demi L. Burtner, Joseph S. Capasso, Matthew K. Carlos Ingram, Moriah K. Demartino, Danielle P. Derflinger, Andrew D. Drury, Kathryn L. Fink, Paige M. Flook, Katelyn D. Gelles, Cassandra J. Golden, Aaron C. Graff, William D. Heavner, Alison K. Holmes, Emily C. Horst, Sarah C. Hull, Cody L. James, Martin S. Jepsen, Sharlana E. Kadin, Ian M. Kirk, Ashlee D. Kline, Kenneth D. Kopp, Sarah C. Lake, Alicia M. Laureti, Levi S. Leitma, Joshua N. Long, Jodie L. Mccoy, Kace L. McField, Andrew J. McLaughlin, Benjamin M. McNamee, Jessica E. Miller, Jay N. Minnick, Kaylee N. Monninger, Nicholas S. Mullican, Kevin E. Murphy, Kenneth C. Nelson, Kara L. Nettleton, Andre Nguyen, Brandon M. Nicolosi, Bridgette E. Nitza Buwala, Taylor B. Parrish, Haley L. Payne, Brian A. Poffenberger, Evan D. Reed, Arial A. Rhoades, Brandon G. Russell, Nicholas G. Sanderson, Mollie E. Sandy, Joseph W. Shaw, Gabrielle M. Smallwood, Ashley R. Smothers, Carolyn E. Snyder, Mitchell T. Stenersen, Shannon C. Strong, Dana M. Sutton, Ryan M. Tetter, Amanda K. Truax, Devon A. Valentine, Adelaide L. White, Lydia R. White, Charles W. Zang, Madeline D. Zayas.

The Herald-Mail Articles
|
|
|