Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

February 22, 2009

Western Heights Middle School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 - Cara L. Baughman, Brandon C. Bockstanz, Charlotte E. Brodka, Yaraslau Brodka, Madeleine L. Brooks, Melissa L. Carpenter, Curtis S. Chedester, Kristin A. Dobson, Sara N. Dutrow, Keanna Figirrad, Jarlene B. Flores, Emily S. Folk, Marissa A. Freeman, Logan T. Keith, Jacqueline Lemus Lizama, Payton S. Mohammed, Kyle W. Moir, Shianna M. Race, Robert S. Richards II, Aiden C. Waugh, Jared A. Wershiner, Madison E. Wilhide.

Grade 7 - Sirena M. Hall, Conner B. Hill, Clayton W. Smith, Shelly L. Trumpower.

Grade 8 - Kristen B. Davis, Ralph A. Diaz, Justus D. Jobe, Celene G. McNair, Johanna E. Papa, Bobby L. Plume, Daniel C. Stokes, Rachel N. Thomas, Viktor Zanko.

Honor roll

Grade 6 - Christopher Albertson, Autumn S. Anderson, Victoria B. Anderson, Taylor L. Barnhart, Skyler E. Betts, Kristy J. Biser, Jameek Booth, Deja J. Branch, Isaiah I. Brown, Alexia L. Butler, Johnmichael P. Carbaugh, Breanne K. Carter, Quinton Carey, Mason A. Crawford, Cole J. Cunningham, Kenneth M. Daniels, Allison N. Denlinger, Laken B. Feeser, Hamza J. Fellah, Alyssa R. Funk, Quiezahn J. Gantt, Miles S. Greenwood, Mckail D. Hamilton, Victor S. Harris, Marissa Hernandez, Tyler B. Hess, Shane A. Hott, Chandler M. Hovanec, Malicia C. Ingram, Carson D. Izer, Joshua E. James, Elizabeth F. Jester, Sierra C. Keefer, Daniel L. Kelbaugh, Jordan K. Larrison, Tayra M. Leblanc, Brittany N. Long, Timothy C. Lundy, Josephine A. Makanjuola, Marissa M. Mayhew, Nathan L. McKinnon, Maurtel D. McMillan, Taryn Miller, Tori A. Mills, Aneka G. Moore, Joshua J. Murray, Marqus D. Murray, Matthias A. Ott, Jadelin M. Oyler, De Nieco M. Parks, Nicole Paulino, Joshua M. Pettit, Breanna M. Resseger, Damion A. Rhymer, Luke E. Richards, Jorge L. Rios Dones, Rose Ross, Jason Smith, Phillip N. Smith, Courtney N. Snyder, Reham H. Solieman, Melissa M. Utz, Caitlin A. Vere, Eric A. Wagner, Alexis N. Wampole, Troy D. White Jr., Jonathan A. Wivell.

Advertisement

Grade 7 - Cody Bitner, Sarah L. Brumback, Cody A. Callihan, George E. Caniford, Shania A. Deagrella, Daksh Dihora, Brionna M. Dupree, Tyler R. Eddy, Christian G. Flores, Dakota Gerlach Pallett, German Gonzalez, Hunter C. Hartman, Megan N. Howes, Jessica R. Hunt, Collins O. Johnson, Ryan A. Johnston, Taylor M. Jones, Alexis Kershner, Clint A. Koontz, David C. Lambert, David A. Lewis II, Alexis J. Longfellow, Glenda L. Longus, Jonathan R. Magbie, Devon A. Malott, Allison N. Martin, Isaiah M. Merrill, Andrew C. Miguel, Aaron R. Miller, Ashlee N. Miller, Skyler A. Moats, Dinanga Ntumba, Candice J. Phelps, Shannon R. Pitsnogle, Krystal Lyn Rhinehart, Alexus L. Rivas, Dimitri C. Romero, Anjelica L. Scott, Taylor S. Shank, Joshua L. Shingleton, Jonathan W. Shipley, Olivia M. Shoop, Devonte M. Smith, Andrew M. Snodderly, Jessica M. Snyder, Stephen A. St. Clair, Benjamin M. Sullivan, Carlos Torres Rosario, Renalle Waller, Carly T. Waugh, Brendon I. Williams.

Grade 8 - Kevin A. Amick, Kirsten N. Benner, Shayna E. Bickford, John C. Britton, Lacey S. Cochran, Ariel D. Cooper, Matthew L. Daley, Amaris E. Deleon, Danielle C. Flores, Amanda J. Foxwell, Jaquien L. Gantt, Lauren S. Giannola, Angel M. Girardin, Emma D. Gist, Justin J. Hall, Shelinia R. Henson, Derek M. Herbert, Elmer L. Hurd IV, Joseph L. Jackson, Liana A. James, Rashida K. Joaquin, Megan M. Kisner, Nicholas G. Lacey, Crystal A. Lambert, Juliet E. Marenco, Regan V. Marshalleck, Christopher B. McNairn, Aaron R. Montgomery, David R. Moser, Misty D. Nalley, Karla V. Panduro, Xena S. Perry, Cheyenne L. Richards, Richard A. Saltos, Jessica A. Sease, Essence K. Smith, Kayla L. Smoot, Christopher A. Squibb, Cory H. Staubs, Akelah N. Taylor, Peyton N. Wallech, Kevin D. White, Michelle D. Wolfe.

The Herald-Mail Articles
|
|
|