Advertisement

Clear Spring High School honor roll

February 22, 2009

Clear Spring High School



Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 - Bethany L. Bowers, Jared A. Breakall, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Mathew W. Day, Rebecca A. Dunning, Scott B. Hovermale, Krista M. Miller, Michael T. Sensenbaugh, Michael J. Snyder, Miranda N. Speak, Ralph L. Weaver, Bradley A. Webb, Emily G. Winters.

Grade 10 - Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Mollie E. Kemp, Megan L. Micco, Brooke L. Miles, Lily S. Pinkham, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Steven A. Snyder.

Grade 11 - Nathan A. Brandt, Brittany N. Miller.

Grade 12 - Katelyn M. Blickenstaff, Danielle B. Cooper, Kyle J. Downs, Diane L. Draper, Kerrington M. Gray, Missie L. Grove, Nevin W. Harshman, Erika N. Henson, Adam P. Lipella, Allen E. Mackey, Lindsey R. Mills, Lindsey N. Peacher, Emily M. Pinkham, Lori B. Porter, Meagan A. Price, Brittany K. Smetzer, Austin M. Wigfield.

Advertisement

Honor roll

Grade 9 - Bishara Alsahouri, Ryan M. Baker, Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Corey J. Caudell, Briar R. Dalton, Garrett M. Davis, Justin L. Davis, Carly D. Folk, Amber N. Forrest, Nathan W. Gehr, Aaron M. Harnish, Quinn A. Hoover, Rachel L. House, Jaime A. Humbertson, Zachary A. Kees, David R. Kinna, Kayla L. Kinsey, Samantha J. Kriner, Shelby L. Lewis, Virginia E. Livingston, Nicholas A. Lushbaugh, Jennifer B. Manuel, Adam C. Mellott, Brent T. Mentzer, Alexa J. Mills, Tyler E. Mitchell, Katlyn N. Moore, Gary A. Proctor, Brittany N. Ray, Keith M. Rodriguez, Ann E. Savage, Mikaela L. Shelton, Hannah E. Stine, Jose N. Stotler, Cassandra L. Suder, Katlyn F. Thomas, Haley L. Thorn, Nathan Q. Tucker, Kiersten A. Valko, Crystal D. Welling, Damien L. Winegardner, Kelsey A. York.

Grade 10 - Alexandra D. Bates, Joel D. Bates, Arthur E. Bosic, Robert A. Coleman, Amanda L. Corle, Megan L. Crowl, Jessica A. Dice, Joshua C. Ernst, Kristina A. Faith, Kyle E. Franks, Megan N. Harkcom, Devon E. Jacobs, Maria C. Jarvis, Praphawade Klinsrisak, Ashlyn M. Long, Jeffrey M. Moats, Brittney D. Morris, Gavin M. Myers, Ciara R. Ortiz, Sadie M. Reynolds, Theresa N. Ritchick, Brandon M. Schildtknecht, Kevin B. Sherman, Robert D. Wertz, Ryan M. Weisenmiller, Kevin A.Wyks.

Grade 11 - Stephanie S. Baker, Bradley T. Banzhoff, Sarah E. Baxter, Kenneth H. Bosic Jr., Joy E. Bright, Sierra M. Byers, Kelsey R. Capezuto, Derek S. Carey, Amanda L. Crowl, Megan B. Daley, Jarrod E. Dorsey, Amanda J. Fawley, Sydney E. Frazee, Clayton L. Golden, Nathaniel B. Golden, Linsey R. Hartle, Aaron D. Hetzer, Hannah E. House, Sara E. Hovermale, Kelly A. Humbertson, Colby M. Imes, Andrew D. Jarvis, Destiny M. Krenzer, Lindsay S. Lacy, Christopher M. Lawson, Alex G. Long, Virginia B. Lowe, John M. Malnofski, Max P. Martin, Damara J. McDonough, Jeremy A. McNabb, Amber N. Mills, Brittany N. Moats, Corey M. Morgan, Mia L. Mozingo, Amanda R. Paylor, Kayla M. Ridgely, Casie L. Robertson, Soraya C. Rodriguez, Joshua T. Routzahn, Christopher Ryce, Lakyn R. Sanders, Anthony S. Shumaker, Amanda L. Snyder, Joshua M. Snyder, Hannah H. Sung, Sarah A. Walters.

Grade 12 - Austin R. Allman, Korey R. Atherton, Jennifer N. Barnhart, Andrea L. Baum, Lauren P. Belt, Adam M. Bright, Kyle A. Crist, Amber N. Dressler, Korey L. Drury, Nichole E. Ecton, Christian A. Ernst, Jeffrey S. Evans, Stephanie L. Foust, Larry R. Franks, Joshua L. Green, Paige E. Hess, Robert L. Hockenbury, Chastity N. Homberg, Cory S. Horton, Kelsey J. Hovermale, Hillary A. Jardine, Amber T. Keck, Joshua A. Kehr, Jessica Rae W. Kissner, Katherine G. Mathews, Kirstie L. McMurray, James R. Mills, Patrick A. Mumma, Amy E. Poet, Elliott C. Reid, Joe D. Repp, Zachery D. Repp, Curtis E. Ridenour, Jeffrey A. Snyder, Malea N. Snyder, April R. Stevens, David W. Sword, Erica A. Vermeulen, Sydney E. Weller.

The Herald-Mail Articles
|
|
|